Už někdo volal přes zahraničního

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ubu 28. 6. 2005 13:15

operátora byť neopustil území republiky? A kolik to stálo?
ubu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 28. 6. 2005 14:29

ubu píše:operátora byť neopustil území republiky? A kolik to stálo?
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Agent 28. 6. 2005 15:09

Ze sítě jiného operátora to stojí stejně jako ze zahraničí. Mně se nic takového nestalo, protože si dávám pozor.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jouda.II 28. 6. 2005 15:39

Agent píše:Ze sítě jiného operátora to stojí stejně jako ze zahraničí. Mně se nic takového nestalo, protože si dávám pozor.
Jouda.II
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 28. 6. 2005 15:42

Me se to nestalo, ale kdyz sme jeli s kamosem do Žitavy, tak on si asi kilak od hranic na uzemi CR zavolal pres polskou sit (minutovej hovor 35 KC :-)) )
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mario 28. 6. 2005 16:29

2 Agent - je snadné si dát pozor při odchozím hovoru, ale platit 9,50 + DPH za příchozí hovor - u kterého asi těžko zjistíte ve které jste sítí je trošku malér...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 28. 6. 2005 18:06

Mario píše:2 Agent - je snadné si dát pozor při odchozím hovoru, ale platit 9,50 + DPH za příchozí hovor - u kterého asi těžko zjistíte ve které jste sítí je trošku malér...r/quote]

no jsou telefony (nap. OS Symbian) kde mate nahore na displayi stale nazev site. je ale fakt ze vetsina telefonu (vcetne moji soucasne N6230i) sit pri prichozim hovoru neukazuje takze to muze byt vazne problem.
nastesti pro mne v praze a str.cechach jinou sit nez moji domaci eurotel nechytim, tak mne zapnutej roaming na vsech simkach vubec netrapi :)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 28. 6. 2005 19:21

Ne, mám manuální vyhledávání :!:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tom-cz 28. 6. 2005 21:33

Jsem jel tuhle v pohraničí na kole a kámoš mi volá, tak se vybavuju a jak zavěsim mi vyrazil pot na čele, rakouská síť. tak jsem cálnul asi 30 kč, od tý doby blokuju příchozí hovory v roamingu (a když jedu za hranice cíleně tak zas vypnu).
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 29. 6. 2005 16:31

Stalo a stava se mi to casto. Volam kdyz potrebuju i za cenu drazsiho hovoru ale snazim se ho zkratit na minimum.
Ovsem stalo se mi v centru Trebone, ze po vstupu do budovy (cca 2 m od dveri) zmizel signal vsech tri ceskych operatoru a pouzitelny byl pouze rakousky Telering. A to presto, ze venku nebyl nijak zvast silny a ceske site byly rozhodne silnejsi.
Fido+
Expert