Znáte operátory/ky osobně?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ygraczek 15. 9. 2006 09:26

[b]Znáte někdo nějakou operátorku, či operátora osobně? Někoho, kdo dělá na infolince? Nebo lidi ze značkovek? Jaký jsou normálně, v civilním životě? A jak vypadají? :D
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 15. 9. 2006 09:33

Mají zvláštní výrůstky po stranách obou hlav a místo chodidel mají ploutve...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 15. 9. 2006 09:45

Znám operátory z "infolinky" 112 a nic moc. Prostě lidi, co taky někdy chybují a své práci nerozumí.
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 15. 9. 2006 09:56

Stripped píše:Znám operátory z "infolinky" 112 a nic moc. Prostě lidi, co taky někdy chybují a své práci nerozumí.r/quote]


tak to je pěkná blbost... na 112 jsou speciálně školení lidé, a pokud někdo chybuje, je to selhání konkrétního člověka, tak nezobecňuj.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 15. 9. 2006 10:19

č. 112 není žádná infolinka, ale tísňové volání a pracují tam specializovaní pracovníci, takže neplácej blbosti.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Coyotte 15. 9. 2006 10:19

Já znám lidi z 1180 od O2 a na ulici bys je rozhodně nepoznal. Na čele to napsaný nemají. :roll:
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB


Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 15. 9. 2006 10:27

Je hezké, že sandra rozumí problematice. Asi je jedna z nich a tak není co dodat. Byla to jen ironie na danou otázku ygraczeka.

iwigirl: já to slovíčko do té věty dal - NĚKDY. Ale kdo to zná jen z televize, tak si může myslet své. Praxe je daleko ale opravdu daleko od ideálu. Věř!
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 15. 9. 2006 11:26

Některé slečny na infolince mají docela zajímavé hlásky, že bych je docela rád poznal :-D
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 15. 9. 2006 11:53

Tísňovou linku 112 obsluhují hasiči, při přijímání jsou poměrně přísná kritéria, včetně psychických a fyzických testů. Také prochází zhruba půlročním školením, protože chyba takového člověka může někoho stát život.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan J. 15. 9. 2006 12:06

Znám! Můj brácha pracoval na infolince u Vodafonu. Tenkrát to byl ještě Oskar. Momentálně pracuje u T-mobilu. Ale už ne na infolince, ale na nějakém jiném postu. Myslím, že někde na technickém oddělení. Vypadá a chová se naprosto normálně. Nechápu, co to je za otázku. Jak by jako měli vypadat? Nebo myslíte, že to teď převzali ti marťané od Paroubka?!
Siemens C10 -> Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6210 -> Nokia 7650 -> Nokia 6230 -> Motorola Razr V3 -> Nokia 6230i -> Nokia N70 -> Nokia E51 -> Nokia E71 -> Apple iPhone 4 16GB
Milan J.
Junior

Odeslat příspěvekod Papi 15. 9. 2006 12:11

souhlasím s Zdeněk L. , a pokud má někdo špatný zkušenosti, tak i ti lidi mohou chybovat, protože jsou taky jenom lidi, ale bohužel následky jsou pak daleko horší, než u jiný profese, tak jsou tam vybíráni lidi, kteří projdou školením a testy, které jsou pravděpodobně náročný, aby se co nejvíce zamezilo chybám.
Jinak k tématu: S některýma operátorkama by stálo asi za to se sejít :lol:
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 15. 9. 2006 12:11

Lidi z infolinky vypadaji presne jako ti lidi s bilbordu a reklam operatoru,....porad se usmivaji, hazou po sobe snehove koule, koupou se vestach
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod ygraczek 15. 9. 2006 12:44

Nene, myslela jsem to tak, jak ty lidi vypadají - jako kolik tomu konkrétnímu z vašeho okolí je, jak chodí oblíkanej apod. Sama znám kluka, co dělá na infolince, leckdo z vás by si od něj třeba na prodejně nenechal poradit - dlouhý vlasy, asi 15 náušnic, potetovaný celý záda... A přitom má ty nejlepší výsledky a s lidma to umí jako málokdo. :-)
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 15. 9. 2006 13:17

Ano, to je výhoda telemarketingu - člověk není vidět. :-)
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 15. 9. 2006 15:28

Znám lidi ze značkovek O2 a VF a jsou to úplně normální lidi :-) I mezi lidmi na infolince budou většinou vzhledově a povahově běžné typy. Běžný vzorek populace. Dá se samozřejmě předpokládat, že výskyt pokérovaných a propíchaných dredařů bude větší než na značkovkách, ale to bude u všech profesí, kde, jak psal Zdeněk, člověk není vidět.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků