Znáte operátory/ky osobně?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 15. 9. 2006 17:29

ygraczek píše:Nene, myslela jsem to tak, jak ty lidi vypadají - jako kolik tomu konkrétnímu z vašeho okolí je, jak chodí oblíkanej apod. Sama znám kluka, co dělá na infolince, leckdo z vás by si od něj třeba na prodejně nenechal poradit - dlouhý vlasy, asi 15 náušnic, potetovaný celý záda... A přitom má ty nejlepší výsledky a s lidma to umí jako málokdo. :-)t/quote]

no tak je pravdepodobne ze to neni TMO, za dob paegasu mi zakazali i jednu drobnou nausnici v uchu. no dneska bych si ji stejne uz ani bez zakazu nevzal takze je to jedno... ale tehdy za mych mladych let to byla dobra zkusenost. clovek tam narazil na dobre lidi se kterymi udrzuju kontakt i po tech letech a pak na lidi na ktere jsem radsi zapomel. bylo zajimave pozorovat jak ale holiciny balily pany manazery a lecktera se tak dostala pomerne brzy z infolinky na nejake zajimave misto do kanclu. ale poznal jsem vazne dost dobrych lidi, to se musi nechat, u nekterych me mrzi ze na ne uz nemam kontakt a nevim kde kdo dela :(
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 15. 9. 2006 18:55

No tak já jsem se přímo v Příbrami seznámil s jednou bývalou operátorkou a jedným současným co dělá na Go. Ta slečna byla docela příjemná, patřila mezi ty nejlepší a právě z těch důvodů odešla. Ale shodli se na jedný věci; že práce tam je otravná a že tam umějí být nařízení pěkně hrozní. No ale přesto je to práce dost zajímavá. Hlavně ty exlusivní tarify co tam právě podle kvality zaměstnance mají. Osobně na to mám pořád stejný názor. No a některý slečny tam mají fakt pěkný hlas a charisma a tak si představím pěknou blondýnu s douhýma ... no co už. Co se týče lidí ze značkovek, tak tam jsem ještě "špiona" nenašel... :-)

A jak vypadájí a chovají se ?? No Právě, že úplně normálně. Nejsou to žádní intoši, ale lidi co zkrátka jsou rádi, že mají práci. Jsou to převážně mladíci, kolem 20 - 25 let...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iwigirl 15. 9. 2006 23:42

Stripped píše:iwigirl: já to slovíčko do té věty dal - NĚKDY. Ale kdo to zná jen z televize, tak si může myslet své. Praxe je daleko ale opravdu daleko od ideálu. Věř!e/quote]

Věřím. Můj strýc na 112ce pracuje. A rozhodně to nebyl nábor na ulici. Požadavky jsou celkem drsné.

//Věta byla položená tak, že to vyznělo, jakoby se NĚKDY týkalo pouze slova chybují.

jinak lidé z infolinek operátorů vypadají úplně normálně, oblékají se normálně, jsou mezi nimi skejťáci i modelové, jako mezi všemi jinými "brigádami".
iwigirl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ygraczek 16. 9. 2006 09:06

iwigirl píše:Věřím. Můj strýc na 112ce pracuje. A rozhodně to nebyl nábor na ulici. Požadavky jsou celkem drsné.

jinak lidé z infolinek operátorů vypadají úplně normálně, oblékají se normálně, jsou mezi nimi skejťáci i modelové, jako mezi všemi jinými "brigádami".
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ygraczek 16. 9. 2006 09:10

Nechápu, proč si myslíš, že na linkách ope dělají brigádníci... Pokud tam narazíš na nezkušenýho člověka, může to být tak, že je to nováček, a i po třeba půl roce, nebo roce ho něco zaskočí, nemůže se naučit stovky služeb, ceníků, promo akcí, databáze atd. během týdne...
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 9. 2006 09:38

ygraczek píše:
iwigirl píše:Věřím. Můj strýc na 112ce pracuje. A rozhodně to nebyl nábor na ulici. Požadavky jsou celkem drsné.

iwigirl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ygraczek 16. 9. 2006 09:52

tvuj prispevek jsem cetla nekolikrat, nemohla jsem totiz verit vlastnim ocim. Moji poznamku o tvym stryci ti nebudu vysvetlovat, obavam se, ze bys ji nemusela pochopit.
Kazdopadne by me zajimalo, u kolika operatoru jsi pracovala ty, kdyz vis, ze tam delaji brigadnici. :mrgreen:
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 9. 2006 10:05

U Vodafone. Na dohodu o pracovní činnosti.
Ne, situaci mého strýce, pracujícího na full-time-job mi vysvětlovat nemusíš, děkuji.

Přečti si znovu můj předchozí příspěvek, třeba to vyjde tentokrát!

//tady máš např. vyjetý seznam poptávek po operátorech ( v 1.příspěvku jsi nekonkretizovala, že by ti šlo jen o O2, VF a T-M)- pokud to zvládneš, zkus se podívat, kolik jich tam je označeno jako brigáda a jaké smlouvy nabízejí: http://brigady.jobs.cz/index.php?page=r ... Btn=Hledat

autorce jsem na její dotaz normálně odpověděla, což ji hrozně rozčílilo a začala mě urážet, takže nemá cenu sem nadále psát.
Enjoy :)
Naposledy upravil iwigirl dne 16. 9. 2006 10:28, celkově upraveno 4
iwigirl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dominikv 16. 9. 2006 10:06

ygraczek: laskave, kdyz pises dva prispevky za sebou, tek pouzij 'edit' ... pak je v tom akorat chaos...
Editor
[url=http://www.nokiamania.cz/]Nokiamania.cz[/url] - bez Nokie ani ránu...
dominikv
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 9. 2006 12:24

iwigirl : To co jsi ty nabídla za ukázkový materiál o tom, že operátoři jsou převážně brigádníci, je hezké. Ale po důkladnější přečtení tam v souvislosti s nějakým operátorem najdeš nabídku pouze telemarketingu což není přímo ta věc o které se tady diskutuje, protože tihle ti "vtírají" služby, ale problémy nevyřeší...

Takže ti operátoři jak je známe my, ti jak nám pomáhají v zapeklitých situacích, jsou pracovníci normálně na plný úvazek pracující přímo v Call centrech daného operátora. Třeba u O2 pro mobilní segment Příbram a Kolín. T-Mobile má taky call centrum mino Prahu a Vodafone nevím.
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 9. 2006 14:33

Agent: já vím, že jsou operátoři a "operátoři" ;) odkaz jsem sem postla až dodatečně, poté, co jsem byla napadena. Jinak by mě ani nepapadlo něco takovýho hledat.
I u O2,T-M a VF je ovšem velké procento lidí, kteří tam na full job nepracují a stíhají to třeba při škole. Znám to z vlastní zkušenosti. Samozřejmě školení a věci s tím souvidející musí absolvovat stejně jako full-time-workers.
iwigirl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dushanski 16. 9. 2006 15:12

mezi operátory na různých callcentrech je vysoká fluktuace, proto to někteří zaměstnavatelé nabízejí i jaké brigádu, vědí, že většina lidí by stejně odešla, je to psychicky velmi náročné; představte si, že máte práci, kde vám od rána do večera "nadávají" a dožadují se nápravy svých problémů zákazníci; spokojení lidé bez potíží operátora nevolají. Současně je tlak shora, aby se v co nejmenším počtu zvládlo co nejvíce volajících, protože když se lidé nemohou dlouho dovolat, jsou o to na*ranější a zase to odnese ten operátor...takže ano, jsou i příjemní, zkušení, pohodoví operátoři, kteří tuto práci dělají celá léta, ale je jich hodně malé procento z těch, kteří to zkusí a po několika týdnech zjistí, že nikdy více...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Junior

Odeslat příspěvekod Přemek001 18. 9. 2006 23:53

jééé takovejch operátorů znám tak kolem stovky :lol: Jsou to všechno lidi na kterejch to fakt nepoznáte, pokud se vám do telefonu nepředstaví: XY jak Vám mohu pomoci? což se jako normálně stává i když jim voláte soukromě. Taky možná vyjadřování i v osobní komunikaci je na jiný úrovni - taková malá deformace.. :) Každopádně třeba někde na pařbě je možná i poznáte, je to taková velká parta. :D
O2 - See what you can do
Přemek001
Junior

Odeslat příspěvekod Klazan 20. 9. 2006 16:47

Těžko říci proč bylo vytvořeno toto téma ,ale zadaná otázka je zvláštní že musím reagovat.....jako operátor pracuju a můžu ti říct ,že jsme absolutně normální skupina mladších lidí....malí,velcí, hezcí, oškliví,tlustí hubení, kluci, holky,ženatí,vdané dloulouhovlasí,krátkovlasí,chytří,chytřejší, s piercingem i bez. Prostě až půjdeš někdy po ulici a uvidíš norálního člověka bez vady řeči, klidně si můžeš představit že je to operátor. Pokud se tvé představy s mým popisem neslučují dej mi pls vědět. ..
Klazan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Casial 21. 9. 2006 22:30

Znám dva operátory od TM. Oba studenti medicíny, takže dělají part-time. Ale jak někdo říkal, školení musí absolvovat jako normální full-time zaměstnanci. No, a vypadají docela normálně, nic, co by na první ani druhý pohled prozrazovalo, že dělají operátory :) Leda tak podle toho, že občas přijdou z práce a první věta je: "Dneska zas volali samí kreténi..." :-)
OnePlus 3@Odorik&Vodafone
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Fireaudio ILTW•ZeroDAC+HiFace2•marantz PM-630•AKG K701•Behringer Truth B2031P || SansaClip+FischerDBA-02mk.II, FioX3+UE900
Casial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka