O2 - hrubé osekání prémiových bodů u BENEFIT

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majk 2. 3. 2008 13:53

Moc pekny, no. Hovorny a SMS podrazilo o 20%. No nic, jeste at zrusej Top pevna a budou mit o par aktivnich simek min.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 2. 3. 2008 14:34

V čem podražilo?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 3. 3. 2008 00:47

goob píše:V čem podražilo?o/quote]

no vsechno stoji o 20% vic benefitbodu
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 3. 3. 2008 02:21

Jo takhle... 20 % je docela dost. Co se u O2 zdražilo za vstupy? Elektřina? Možná.. Ale tím to pomalu končí. My zdražili knihy v nakladatelství o 10 % a to narozdíl od O2 používáme navíc poštu, která zdražila o 30 % a zvedli nám DPH z 5 % na 9 %, což O2 také minulo, protože má naprostou většinu všeho v základní 19% sazbě. Navíc má i v poměru velikostí mnohem vyšší příjem. Proto po této drobné analýze hodnotím krok O2 jako pěknou lumpárnu.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků