Dvě minuty ticha pro Eurotel

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 31. 8. 2006 21:33

Tak, za necelých 2,5 hodiny by po Eurotelu už nemělo být vidu ani slechu. Sice vám to možná může přijít trapný, ale napadlo mě udělat jako dík za jeho služby, nápady a vůbec všechno co pro nás udělal 2 minuty ticha tady na fóru. Udělal bych to zítra v jednu odpoledne, tak co, zvládnete to? :) :tleskani :wink:
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Martas789 31. 8. 2006 21:36

Taky dekuji za 2Kc/min do vsech siti :)

Fíla: Prosim precti si soukromou zpravu...
Oskar -> Oskar Vodafone -> Eurotel -> O2
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 31. 8. 2006 21:41

[quote="Fíla";Mili Eurotele, dekuji ti, ze si v nasi male zemicce zavedl CDMA. Konec dekovacky. :c) Jinak k minute ticha se samozrejme pripojuji, jen bych se chtel zeptat, kde bude sraz? :c)[/quote]

no sraz zřejmě nikde, prostě jde jen o to, že by se na fóru tady dvě minuty nepsali žádné příspěvky.. ;)
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod petriks-x 31. 8. 2006 21:42

Děkuji Ti za výhodný tarif Pohoda. Amen :(

K minutě ticha se také přidávám
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 8. 2006 21:43

no kdyby eurotel byl eurotelem tak bych jiste diky projevil, jelikoz je to telecom se vsim vsudy a posledni dobu mi tu kvalitu telekomu predvadeji casteji nez je zdravo tak snad no comment, nemam zac bych podekoval.
snad jen zato ze mi dneska uvolnili uz druhe cislo za tenhle tyden pro presnos, diky ;-)
Naposledy upravil mobilman dne 31. 8. 2006 21:45, celkově upraveno 1
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 31. 8. 2006 21:46

mobilman píše:no kdyby eurotel byl eurotelem tak bych jiste diky projevil, jelikoz je to telecom se vsim vsudy a posledni dobu mi tu kvalitu telekomu predvadeji casteji nez je zdravo tak snad no comment, nemam zac bych podekoval.
snad jen zato ze mi tenhle dneska uvolnili uz druhe cislo za tenhle tyden pro presnos, diky ;-)

zkuste to brát tak, jako Eurotel a jako kdyby ho nikdy telecom nekoupil ;)
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Litrmlicka 31. 8. 2006 21:47

diky za to, ze umožňuješ přijímat sms z netu, ne jak T-mobile a taky za bezplatný zpravodajstvi a za Eurotel Live!
Eh??

Nokia 5110 - Alcatel 303 - Siemens CX70 - SE T700 - Samsung s5610
Litrmlicka
Junior

Odeslat příspěvekod andy321 31. 8. 2006 21:50

[quote="Kryštof Korb";
zkuste to brát tak, jako Eurotel a jako kdyby ho nikdy telecom nekoupil ;)>/quote]
Ja to tak beru. Byl jsem zakaznikem Eurotelu jiz tesne pred spustenim GSM takze jsem s nim byl podstatnou dobu jeho existence. Byla to dobra firma.
"Zavrete oci odchazim"
andy321
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 8. 2006 21:50

[quote="Kryštof Korb";zkuste to brát tak, jako Eurotel a jako kdyby ho nikdy telecom nekoupil ;)>/quote]
jenze on ho koupil mne zakaznikovi to davali najevo posledni dobou dost casto, to se prehlednout (bohuzel) neda :(

jinak u puvodniho eurotelu se mi libil balicek Eurotel Komplet, za 4,5 tisice jsem dostal telefon bez zavazku a s tarifem za 295 Kc s 60 minutami kamkoli, v te dobe (r.2001) to byla dobra cena ;-) ale to je asi tak vse, predim ani potom me uz nic extra nenapada...

snad by jen dnesni teenagery mohla pobavit Go karta za 2995 s kreditem 1000 Kc, to byla docela palka tehdy.
Naposledy upravil mobilman dne 31. 8. 2006 21:52, celkově upraveno 2
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 8. 2006 21:56

[quote="Fíla";Litrmlicka: Ted se mnou asi nebudes souhlasit a mnozi mozna take ne, ale SMS branu umoznujici odeslat jen 60 znaku nepovazuji za moc prakticky pouzitelnou, i kdyz je to lepsi nez dratem do oka a na kratka sdeleni postaci.[/quote]
mluvis o sponzorovane brane. placena brana ET umoznuje odslat zpravu rozdelenou az do nekolika SMSek
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 31. 8. 2006 21:58

[quote="Kryštof Korb";zkuste to brát tak, jako Eurotel a jako kdyby ho nikdy telecom nekoupil ;)>/quote]

Ale on ho vlastnil od samého začátku, tak nevím, co se vám nelíbí? Jen to málo lidí nevidělo, nebo nechtělo vidět.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 8. 2006 21:59

Zekon píše:[quote="Kryštof Korb";zkuste to brát tak, jako Eurotel a jako kdyby ho nikdy telecom nekoupil ;)>/quote]

Ale on ho vlastnil od samého začátku, tak nevím, co se vám nelíbí? Jen to málo lidí nevidělo, nebo nechtělo vidět.
R. /quote]

no sorry ale mit podil (49% vs. 51%) a vlastnit (100%) je dost rozdil....
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 31. 8. 2006 22:08

mobilman: to sice jo, ale 49% je celkem dost. Nakonec i kdyby to bylo jen 10%, tak pro mě tam byl Telecom a proto byl pro mě Eurotel jako operátor nepřijatelný. Nakonec jak je vidět, i dnes se mu daří zavádět podobné staré praktiky jako je účtování 60+30...
Ale co, lidi to berou, tak o co GO.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 31. 8. 2006 22:17

mobilman píše:no sorry ale mit podil (49% vs. 51%) a vlastnit (100%) je dost rozdil....

Teď koukám, ale bylo to trošku jinak:

Eurotel Praha spol. s r.o. je společný podnik ČESKÝ TELECOM, a.s. (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je rovným dílem vlastněna Verizon Communications (NYSE:VZ) a AT&T Wireless Services (NYSE: AWE).

To jen aby jsi věděl jak to bylo...
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 8. 2006 22:20

Zekon píše:
mobilman píše:no sorry ale mit podil (49% vs. 51%) a vlastnit (100%) je dost rozdil....

Teď koukám, ale bylo to trošku jinak:

Eurotel Praha spol. s r.o. je společný podnik ČESKÝ TELECOM, a.s. (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je rovným dílem vlastněna Verizon Communications (NYSE:VZ) a AT&T Wireless Services (NYSE: AWE).

To jen aby jsi věděl jak to bylo...
R.o/quote]

ja to vedel, jen jsem chtel poukazat ze pises ze ho vlastnili vzdy, coz jak sam ted dokazujes neni pravda (vlastnit = 100%, cokoli jineho je jen podil)
mobilman
Junior

Další stránka