Vodafone - podrobne vyuctovani ?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kobli 17. 8. 2006 22:31

Mam tarif 50 Naplno + Po Svem ...
Dival jsem se na podrobne vyuctovani a nechapu kde berou ty ceny, ktere tam mam ...
Za minutovy hovor 4,- Kč do site Vodafone
Za minutovy hovor 5,- Kč do cizi site a na pevnou
Ceny jsou bez DPH.
Moje otazky:
1) Jak to, ze mam jine ceny podle siti? :eh U tohoto tarifu je inzerovano vse za stejnou cenu.
2) Zakladni sazba je 4,50,- Kč bez DPH po vycerpani volnych minut. Ale ja mam Po Svem, takze dalsich 20 procent dolu. To je 3,60 Kč za minutu ... Jak to, ze mam cenu 4,- Kč za minutu? :pozor2

Delam nekde chybu nebo jsem tu jejich reklamu na stejne ceny do vsech siti a 20 procent sleva nepochopil ....

Diky K.
kobli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod montycz 17. 8. 2006 22:36

No na VF vyúčtování bývají standardní ceny a pak nějaká sleva, ne?
Když musíš, tak musíš...
montycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 17. 8. 2006 22:37

Myslim, že vrámci Po svém, se to odečte až nakonec. Všechno se počítá tak jak má, a nakonec dají -20%, jak prosté...

EDIT : K tarifům Volám málo, Volám často, Volám stále, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj, 50 Naplno, 150 Naplno, 300 Naplno a 500 Naplno zákazník dále získá 20% bonus na volání, kterým se rozumí 20% sleva na volání v rámci ČR(včetně služeb data/fax, na něž se vztahují volné minuty), která je poskytována na uvedené služby po vyčerpání volných minut dle příslušného tarifu. 20% bonus však není poskytován na volání na speciální čísla, pro která nelze využít volné minuty a dále na volání v rámci služeb Program rodina a Program jednička. 20% bonus bude poskytnut na volání uskutečněné v průběhu celého zúčtovací období, v němž byla služba Po svém aktivována.

Ceny placených služeb budou na Podrobném vyúčtování služeb uvedeny bez 20% bonusu na volání, v celkové vyúčtované částce však bude bonus zohledněn. Ceny služeb uvedených jako zdarma jsou zahrnuty v ceně ostatních poskytovaných služeb.

Jestlis volal někdy na opa, tak je to dalších 30 ,-
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobli 17. 8. 2006 22:45

Dobre ... dejme tomu, ze Po svem se odecita az nakonec. Ale co ty sazby za minutovy hovor ... 4,- nebo 5,-
A jeste jedna vec ... pokud by mela sedet vase teorie, tak minuta hovoru ma byt za 4,50 Kč a ne 4,- Kč nebo 5,- Kč. Takze panove asi uplne pravdu nemate ...
K.
kobli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 17. 8. 2006 22:47

Tak já mám pravdu určitě, když jsem čerpal ze stránek Vodafonu...

Takže ceny bez dph :
250 ,- paušál,
4,50,- další minuty po vyčerpání 50 volných
1,- SMS

Pokud máš po svém, tak by měla být cena hovoru 3,60,- bez dph
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 18. 8. 2006 00:36

Seš si jist, že máš tarif "50 Naplno" a ne "Řekni mi"? Ty ceny které popisuješ jsou pro tarif Řekni mi, a to by pak bylo v pořádku. Na faktuře je pak kolonka "20% sleva za službu Po svém...... 124,60" nebo tak nějak...

Jestli ale máš fakturu v ruce, resp. na netu, tak tam tu kolonku se slevou musíš vidět..
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kobli 18. 8. 2006 08:26

Omluva: ma stary tarif "Rekni mi". Nejak jsem neuvazoval a videl jsem stejny pausal. :( :oops:

Muzu si zmenit tarif na novy 50 Naplno?

K.
Naposledy upravil kobli dne 18. 8. 2006 08:46, celkově upraveno 3
kobli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 18. 8. 2006 08:39

kobli: Ty ceny odpovídají staršímu tarifu Řekni mi, kde byla rozdílná cena volání do vlastní a do ostatních sítí. Překontroluj si jaký máš tarif. Určitě budeš mít Řekni mi.

edit: Pokud tedy chceš stejné ceny volání do všech sítí, změň si tarif na 50 Naplno. Ovšem pokud máš Po svém, doporučuji deaktivovat a o tu změnu požádat až na začátku nového zúčtovacího období, kdy už nebude Po svém aktivní. Po vyřízení té změny, tedy zavolání na operátora, si můžeš Po svém opět aktivovat. Nebo pokud bys to chtěl hned, tak musíš počítat s tím, že zaplatíš 30 Kč bez DPH za hovor s operátorem.
Ale být tebou, tak tu změnu moc neodkládám, pač od září mají být u Vodafonu nové tarify, tak už bys pak 50 Naplno nemusel získat.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havros 18. 8. 2006 09:13

Když má Po svém, tak se těch 30Kč neplatí při volání kvůli změně tarifu, protože není možné jej změnit jinak :wink:
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 18. 8. 2006 09:16

havros: A na to jsi přišel jak?? Když jsem si měnil tarif a měl jsem aktivní Po svém, také mi bylo doúčtováno 30 Kč bez DPH za hovor s operátorem a nevím nic o tom, že by to Vodafone v poslední době změnil.
Naposledy upravil esquire dne 18. 8. 2006 09:29, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havros 18. 8. 2006 09:20

Mně nic neúčtovali...
Tebe asi obrali, mají to i někde v podmínkách, že v některých případech, které nelze řešit jinak než přes operátora, se poplatek 30,-Kč neúčtuje
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 18. 8. 2006 09:24

havros: Jo v podmínkách mají hovor zdarma v souvislosti se zablokováním SIM karty apod., ale za změnu tarifu donedávna normálně hovor účtovali, stejně jako třeba objednání zvýhodněného telefonu pro stávajícího zákazníka. Ale bylo by fajn, pokud by to byla pravda a Vodafone tyto operace, co jinak vyřídit nejdou, přestal účtovat.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 18. 8. 2006 09:38

Pokud ma clovek Po Svem a meni tarif tak je castka 30 kc (bez DPH) za hovor nauctovana. Hovory osvobozene od poplatku jsou: problemy se siti a jeste neco, ale to uz nevim.
Kazdopadne byla doba, kdy sel poplatek obejit, ted uz to nejde. Opearotri jsou ted daleko vice kontrolovani.
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 18. 8. 2006 09:52

DjOna: Jo jo, to jsem si taky myslel, že je to jen nějaké obejití poplatku. Jinak by celkově ta služba potřebovala doladit, aby se takové věci, co nejdou vyřídit jinak, neúčtovaly. Případně, aby byla zavedena možnost změny tarifu přes Samoobsluhu. Ale po roce a půl fungování stále od Vodafonu nepřichází žádný impuls ke změně. Bohužel.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 18. 8. 2006 10:16

Ale už měli v samoobsluze jestli chceme mít možnost změnit po netu tarif, tak je vidět že to řeší...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků