Přímé číslo na operátory

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pytris 15. 8. 2006 20:19

Znáte někdo přímé čísla na operátory abychom nemuseli poslouchat jejich mnohdy zdlouhavou a nepotřebnou nabídku? Prý existují. Děkuji za všechny.
Pytris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 15. 8. 2006 20:35

Ano, možná existují. K čemu by bylo, kdyby je znali všichni?
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 15. 8. 2006 20:38

přesně tak.. nikdo by pak automat nepoužíval a to je zbytečně lidských duší navíc.. u ET dřív fungovalo vytočit 6701 a hovor šel přímo na OPa.. byla to zaměstnanecká zkratka, ale profláklá :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 15. 8. 2006 23:27

No, jedině znát jejich soukromej mobil... ale to pak člověk neví jestli zrovna nevyřizují jinýho zákazníka...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jann 15. 8. 2006 23:42

Myslim, ze v dnesnej dobe Ti uz priame cislo na Hotline Opa radsej prezradzat nebude nikto :wink: Aspon nie z radu zamestnancov niektoreho operatora :wink:
> Dobrí umelci kopírujú, najlepší kradnú... <
jann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 16. 8. 2006 05:55

Neni na tom nic tajnyho - Vodafone ma cislo primo na opa 776 977 171. Samozrejme, ze je zpoplatneno beznou sazbou.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 16. 8. 2006 07:02

U ET je to jednoduchy: *11, potom zmacknout 9

Ale u vsech by melo stacit, kdyz zavolate a nebudete nic mackat, pak by vas to taky melo po chvili prepojit na operatora.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod tommy:-) 16. 8. 2006 08:29

[quote="Fíla";Cisla ve tvaru 776 977 XXX vetsinou slouzi jen pro odhozi hovory operatoru, pokud je potreba neco doresit se zakaznikem. Zpravidla se na ne neda zpetne dovolat. Na VF operatora existuje prima linka, zacinajici 800, ale cislo tu psat nebudu z vyse uvedenych duvodu.[/quote]

bohužel nemáš pravdu, toto číslo je vždy číslem "zaměstnance", kterému se přidělí na jakýkoliv stůl, na jaký se naloguje.. ten zaměstnanec ho má vždy stejné, takže pokud ti volá třeba operátor, na to jeho číslo se zpět dovoláš a dokonce přímo tomu člověku, protože 776 97 je začátek a čtyřčíslí je linka zaměstnance.

Výjimkou jsou vymáhání pohledávek a marketingové aktivity operátora.
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hacky 16. 8. 2006 08:59

no mě štve že u VF to trvá 15minut než mi to tam někdo zvedne
Hacky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kyselak 16. 8. 2006 09:08

Ja mam v sznamu na vodafone zadano *077p4101 a spoji me hned na operatora.
kyselak
Junior

Odeslat příspěvekod Přemek001 16. 8. 2006 09:32

AgentSvr píše:No, jedině znát jejich soukromej mobil... ale to pak člověk neví jestli zrovna nevyřizují jinýho zákazníka...a/quote]


No tak tady Ti můžu říct, že na soukromém telefonu se s Tebou na 99,9% nebude nikdo bavit. Služební telefony máme zapnutý pořád a řeknu vám, jednou mi v neděli v půl sedmý ráno (po dvou hodinách mého spánku :) ) volal nějakej zákazník že chce poradit.
Tak jsem ho slušně ale rozmrzele
poslal do háje či spíš do ... :lol:
Dokonce takový hovory ani v podstatě řešit nesmíme.
Přemek001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 16. 8. 2006 09:35

U vodafone je to *77 a 5210 a hned tě to přepojí na operátora....
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 8. 2006 10:41

Přemek001 : Jj, taky proto volají operátoři z čísla 26701.... a když toto číslo vytočíš zpět, tak se dovoláš na infolinku. Na Go dokonce bezplatně...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Přemek001 16. 8. 2006 10:46

AgentSvr píše:Přemek001 : Jj, taky proto volají operátoři z čísla 26701.... a když toto číslo vytočíš zpět, tak se dovoláš na infolinku. Na Go dokonce bezplatně...c/quote]


Přímo jsem to netestoval, ale na operátora který Ti volal se opravdu nedovoláš. jinak je to jak psal tommy:-), každej operátor má svoje pevný číslo.
Přemek001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 8. 2006 10:55

Jo, on myslel VF já zase ET. Jinak necituj poslední příspěvěk..
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků