nejlevnější operator a tarif na volání na slovensko

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tarwas 3. 8. 2006 11:38

Zdravím, hledal jsem to tu, ale nic jsem o tom nenašel a chtěl bych se teda zeptat jaký operátor a tarif je nejlepší na volání na Slovensko z ČR. Známí totiž pracuje tady a volá rodině na Slovensko a štvou ho ty pálky za hovory...
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 3. 8. 2006 11:46

Pokud má přístup na internet, tak nejlepší je pořídit si nějakého VoIP operátora. Např. Vox802 http://vox.802.cz/ má následující ceny (bez DPH):

Slovensko - pevné sítě 1,49 Kč
Slovensko - mobilní sítě 3,69 Kč

Měsíční poplatek za užívání je 1 Kč, účtování po vteřinách hned od začátku hovoru i na mobily, atd.

P.S.: Snad známÝ, ne? Probůh....
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 3. 8. 2006 13:10

no a kdyby to chtěl jen přes mobil, tak netcall *55 u ET (místo 00 nebo znaku + dáš prostě *55) je tuším něco přes 7Kč do všech sítí, no a pokud bys volal z pevný linky tak před celé číslo dát 970 (např. 97000421xxxxxx) cena po celé Evropě do pevné 2,70, na mobil 7,20)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 3. 8. 2006 13:20

Nejspíš asi přes mobil volá a stojí ho to majlant :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 3. 8. 2006 13:39

goob: on je rozdíl volat přes normální linku, nebo přes netcall, xcall, internet call.. atd..
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 3. 8. 2006 13:57

tommy: To ano.. Proto jsem našel to nejlevnější, co může být, při relativně dobrém zachování kvality ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 3. 8. 2006 15:52

Doporučuji ti předplacenku Eurotel Go, nastav si tarif Eurotel Fajn nebo Special Go a volání na Slovensko budeš mít za 3,90 do pevné sítě a za 7,90 do mobilních sítí. Volání se uskutečňuje pomocí služby NetCall *55, příklad volání na slovenský mobil: *55421906123456 - běžná cena u jiných tarifů je pomocí služby NetCall *55 za 9,40 Kč/min.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 3. 8. 2006 17:19

Hmm, zbytečně drahé.. Vykašlal bych se na všechny mobily a jel bych přes pevnou přes XCall nebo přes VoIP.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 3. 8. 2006 19:55

tak dik za rady on nesedi u pc takze VoIP nepřipada v uvahu... mrknu se na NetCall asi bude pro něj nejlepši
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 3. 8. 2006 22:56

A nemá přístup k pevné lince? XCall stojí jen 2,7 Kč po celé Evropě.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mig_all 4. 8. 2006 17:00

A co T-Mobile CZ -> T-Mobile SK ?
Mig_all
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 8. 2006 21:45

to Tarwas: Tak co si vybral? Zvolil si ten NetCall *55 s tarifem Go- Eurotel Fajn nebo Special Go? Podle mě je to z nabídky mobilních operátorů nejlepší nabídka...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 8. 2006 22:15

když může tak volá přez pevnou, ale jinak ma Vodafone pauš ,ale asi si na to koupi eurotel
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mig_all 4. 8. 2006 22:25

Tarwas píše:když může tak volá přez pevnou, ale jinak ma Vodafone pauš ,ale asi si na to koupi eurotelu/quote]


Tak to kazdopadne, protoze u vas VF neni a nebude, tak mu neda 15% slevu! VF u vas pouziva vysilace T-M :-( me by ale zajimalo jestli prave T-Mobile CZ-> T-Mobile SK nedava nejake slevy?
Mig_all
Junior

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 8. 2006 22:37

nevim jak to myslis/te ''u vas'' ja jsem made in cz ;) jinak t-mobil jsem mel par roku a jsou to skrti u nich bych slevu necekal :)
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků