T-zones - cena

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondrej'S 31. 7. 2006 16:59

Cau, chtel jsem se zeptat jak je to s cenama t-zones. Kolik stoji spojeni a vubec vsechno okolo. Pripojeni se plati stejne jako GPRS? Kdyby jste mi to nekdo mohl popsat. Diky moc
Yee ha!
Ondrej'S
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 31. 7. 2006 18:17

platí se stejně jako GPRS, access point WAP :-) úvodní stránka je zdarma a něco málo ještě kolem taky :) tak jeden klik asi :)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej'S 31. 7. 2006 18:45

Takze to celkem da? Diky
Yee ha!
Ondrej'S
Junior

Odeslat příspěvekod goob 31. 7. 2006 19:23

Záleží, kam polezeš. Když tam budou obrázky, stáhneš více, když budeš jen na textových stránkách, tak méně... To se takhle nedá moc odhadnout.. Pořiď si na brouzdání po t-zones a po netu přes Operu Mini tarif Surf+ za 118 Kč měsíčně i s DPH.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrej'S 31. 7. 2006 20:23

Mohli by jste mi napsat co nejlevnejsi pristup (bez pausalu, klidne i s vyssima cenama za prenesene data apod.) a to tak, kolik je pausal (jestli je) a kolik stoji pripojeni (jako pripojeni, nemyslim kc/min.) a kolik stoji 100kB dat? Diky
Yee ha!
Ondrej'S
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 31. 7. 2006 21:03

A nechtěl by ses raději podívat do ceníku operátora?? :roll:
http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tari ... rnetu.aspx
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrej'S 1. 8. 2006 12:18

Takze kdyz mam tarif Twist Extra a zmacknu tlacitko t-zones na svem mobilu tak mne standartne nauctujou

Cena za přenesený kB (účtovací jednotka 5 kB) Internet: 0,06 (0,07) WAP: 0,50 (0,60)

Asi ne co? Potrebuju na to nejaky specialni tarif? Diky
Yee ha!
Ondrej'S
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 1. 8. 2006 12:29

Ondrej´S: kdybys nás četl pozorně, případně obchodní podmínky operátora, zjistil bys, že pokud zmáčkneš, byť jen omylem tlačítko¨t-zones, tak tě to NIC nestojí, protože úvodní a základní menu T-Zones se NEÚČTUJE :oboze
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrej'S 1. 8. 2006 13:54

Ani pausal, plati se jen za prenesene data? Jez? (Yes?) A kdybych chtel nejkou vyssi rychlost tak si priplatim pausalem apod. Je to tak? Diky
Yee ha!
Ondrej'S
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 2. 8. 2006 12:12

Na t-zones se dá použít GPRS nebo EDGE, záleží jakou technologii podporuje tvůj mobil (EDGE je rychlejší). Ceny za přenesená data v odkazech pod dolarem se účtujou podle ceníku operátora. Žádný speciální tarif nepotřebuješ. :oboze
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků