Eurotel: Volejte až třem lidem zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 27. 6. 2006 11:23

Eurotel 1.7. spustí další z balíčků, kde můžete volat zdarma na čísla v síti Eurotel. Za týdenní poplatek 49,- můžete volat zdarma na 1 číslo a za 59,- za týden na 2-3 čísla. Volat zdarma můžete kdykoliv, služba je platná i pro Go. Více informací se dozvíte z Bleskovky.

Je vidět, že se Eurotel zaměřil na spouštění balíčků s neomezeným voláním ve vlastní síti, viz Víkendová volání zdarma:
Eurotel nedávno spustil pro své všechny paušální zákazníky další zajímavou novinku: Víkendová volání zdarma v síti Eurotel za měsíční poplatek 185,64 Kč. Službu je možno využít jak o víkendech, tak o státních svátcích po vyčerpání volných minut z tarifu a Top Balíčků. Po aktivaci služby je službu možno deaktivovat nejdříve po 30 dnech a vůbec ji nelze aktivovat k tarifům: Eurotel Start, Eurotel Individual a Eurotel Pohoda.Víkendová volání zdarma je možno zapnout pomocí infolinky *11. Služba je platná prozatím do konce roku.

Nezapomeňte si také při využití těchto služeb zkontrolovat fakturu za dané období, viz zde.
Naposledy upravil michalreznar dne 25. 8. 2006 12:59, celkově upraveno 4
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 6. 2006 11:50

wow.. myslím, že služba výhodná pro obě strany. 200CZK za měsíc je slušná cena a na tři čísla - pohodička. Zruším Eurotel Spolu :-). Takže zákazník, který chce být v nonstop kontaktu na tom vydělá - hovory by ho stály určitě více. Vydělá na tom i operátor, protože hovory v jeho síti ho téměř nic nestojí a má zaručený paušální příjem :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 6. 2006 11:55

Fíla: to je otázka, kterou čekám, až někdo zodpoví taky... Potřeboval bych, aby narozdíl od Víkendu zdarma šla i ke Startu a k Pohodě.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 27. 6. 2006 13:25

jj, taky bych to měl rád i k pohodě...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalreznar 27. 6. 2006 13:38

Operátor ještě bohužel neposkytuje o této službě žádné informace...
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 27. 6. 2006 13:48

Přesně tak, nic o ní nevědí. školení budou mít až 29. :)
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:05

V tom bude nějaká habaďůra na důvěřivé lidi. Co pak v dnešní době je něco zadarmo ? To komunisti lidem na slibovali že budou mít to či ono zadarmo. Tak mne napadá, jestli v Eurotelu nejsou lidé, kteří byli členem UV KSČ.
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:09

pro CRAP : To je zase hodnotnej názor.Vždyť je to za poplatek - jednorázovej poplatek,kterej zaplatiš a vic nic.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:18

ales76 píše:pro CRAP : To je zase hodnotnej názor.Vždyť je to za poplatek - jednorázovej poplatek,kterej zaplatiš a vic nic. /quote]

Pak tu ale neříkejme, že je to zdarma. Neměl jsem pravdu? Je to habaďůra na důvěřivé lidi. Zdarma ani kuře nehrabe. To je typický styl obchodníků. Příklad. Kupte si 2x 2 litrové balení coly a získáte skleničku s logem firmy zdarma. A přitom si člověk neuvědomí, že za tu skleničku dá cca 60,- Kč. A přitom stačí jít o regál jinam a tam se dají koupit skleničky od 15,- Kč. Ale, protože je tam logo firmy, tak je to drahé. Co z toho pak má ?

A to nemluvím o podvodnících typu, kupte si zdravou výživu za 3500,- Kč a získáte zdarma koktejl dle vaši volby. Přitom stačí zajít do lékárny a tam mají koktejlů pod 100,- Kč a k tomu balíček multivitamínů.
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:22

pro CRAP : Tak si tomu říkej za paušál.Díval jsem se na Smetiště do témata Reklamy a ty jsi jich asi musel vidět vážně hodně..nevím proč na ně nadáváš?Můžeš se zavřít do skříně a tam snad žádná nebude :wink:
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:26

ales76 píše:pro CRAP : Tak si tomu říkej ji]za paušál
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:35

pro CRAP : No tak ho neplať a nech si přeplacenou kartu.A ty si myslíš,že když platíš před tím než voláš (než potom co jsi volal) tak ty $ co provoláš nejdou řediteli na další auto/ponožky :)
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 15:01

ales76 píše:pro CRAP : No tak ho neplať a nech si přeplacenou kartu.A ty si myslíš,že když platíš před tím než voláš (než potom co jsi volal) tak ty $ co provoláš nejdou řediteli na další auto/ponožky :)m/quote]

Ale to je něco jiného, to co si zaplatím si pěkně provolám, ale štvalo mne, že když jsem měl nenažraný Telecom doma, tak jsem ani nezdvihal telefon a už jsem platil paušál, který šel na účet nenažranýho ředitele. Takhle vím, za co jsem provolal, ale u Telecom jsem nic neprovolal a platil jsem, copak tohle je nějaká spravedlnost ? Tohle je typický komunismus, vždyť já jsem ani nedostal od Telecomu výpis co všechno jsem musel platit. To je to samý, jako když půjdete do krámu a zaplatíte a nedostanete ani fakturu.
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 15:09

pro CRAP : Tak to jo.TELECOM je příživník..
Ale tím,že tady budeš nadávat nic nevyřešíš..Já mám třeba paušál od ET za 179kč,ve kterym je zahrnuto 40minut volání do všech sítí a 100sms do všech sítí.A když z toho něco nevyužiju,tak mi to Eurotel převede do dalšího měsíce a ty nevyužité budu čerpat nejdříve.
To by mi asi žádná přeplacená karta nesplnila..Nebo od včerejška Odepiš od Vodafone..40min do Vodafone za 12kč na přeplacené kartě neseženeš.. 8)
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PC-Zbyněk 27. 6. 2006 15:22

ales76: To že telekom zvedá poplatky je jasné protože pevnou kde kdo zrušil a jak CRAP: řika ředitel si nové auto koupí tak či tak.
To abys měl paušál od ET za cenu jak pišeš a abys mel tolik volných min. a sms musíš být student... ze CRAP: je student neviš :eh

CRAP:
Potřebuješ vůbec MT?? Není lepší si za dotyčným človekem zajít třeba pěšky?? Tim snad nikomu příspívat na ponožky nebudeš max. sobě :wink:
Jinak předplacenka ma snad vždy dražší hovory. A u paušalu se ti vetšinou minuty převadějí do dalšího měsíce. Takže tím až tak nikomu na nic nepřispívaš..ještě když máš minutu levnější než u předplacenky
PC-Zbyněk
Junior

Další stránka