Eurotel: Volejte až třem lidem zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 27. 6. 2006 11:23

Eurotel 1.7. spustí další z balíčků, kde můžete volat zdarma na čísla v síti Eurotel. Za týdenní poplatek 49,- můžete volat zdarma na 1 číslo a za 59,- za týden na 2-3 čísla. Volat zdarma můžete kdykoliv, služba je platná i pro Go. Více informací se dozvíte z Bleskovky.


Je vidět, že se Eurotel zaměřil na spouštění balíčků s neomezeným voláním ve vlastní síti, viz Víkendová volání zdarma:
Eurotel nedávno spustil pro své všechny paušální zákazníky další zajímavou novinku: Víkendová volání zdarma v síti Eurotel za měsíční poplatek 185,64 Kč. Službu je možno využít jak o víkendech, tak o státních svátcích po vyčerpání volných minut z tarifu a Top Balíčků. Po aktivaci služby je službu možno deaktivovat nejdříve po 30 dnech a vůbec ji nelze aktivovat k tarifům: Eurotel Start, Eurotel Individual a Eurotel Pohoda.Víkendová volání zdarma je možno zapnout pomocí infolinky *11. Služba je platná prozatím do konce roku.

Nezapomeňte si také při využití těchto služeb zkontrolovat fakturu za dané období, viz zde.
Naposledy upravil michalreznar dne 25. 8. 2006 12:59, celkově upraveno 4
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 6. 2006 11:50

wow.. myslím, že služba výhodná pro obě strany. 200CZK za měsíc je slušná cena a na tři čísla - pohodička. Zruším Eurotel Spolu :-). Takže zákazník, který chce být v nonstop kontaktu na tom vydělá - hovory by ho stály určitě více. Vydělá na tom i operátor, protože hovory v jeho síti ho téměř nic nestojí a má zaručený paušální příjem :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 27. 6. 2006 11:55

Fíla: to je otázka, kterou čekám, až někdo zodpoví taky... Potřeboval bych, aby narozdíl od Víkendu zdarma šla i ke Startu a k Pohodě.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 27. 6. 2006 13:25

jj, taky bych to měl rád i k pohodě...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 27. 6. 2006 13:38

Operátor ještě bohužel neposkytuje o této službě žádné informace...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 27. 6. 2006 13:48

Přesně tak, nic o ní nevědí. školení budou mít až 29. :)
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:05

V tom bude nějaká habaďůra na důvěřivé lidi. Co pak v dnešní době je něco zadarmo ? To komunisti lidem na slibovali že budou mít to či ono zadarmo. Tak mne napadá, jestli v Eurotelu nejsou lidé, kteří byli členem UV KSČ.
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:09

pro CRAP : To je zase hodnotnej názor.Vždyť je to za poplatek - jednorázovej poplatek,kterej zaplatiš a vic nic.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:18

ales76 píše:pro CRAP : To je zase hodnotnej názor.Vždyť je to za poplatek - jednorázovej poplatek,kterej zaplatiš a vic nic. /quote]


Pak tu ale neříkejme, že je to zdarma. Neměl jsem pravdu? Je to habaďůra na důvěřivé lidi. Zdarma ani kuře nehrabe. To je typický styl obchodníků. Příklad. Kupte si 2x 2 litrové balení coly a získáte skleničku s logem firmy zdarma. A přitom si člověk neuvědomí, že za tu skleničku dá cca 60,- Kč. A přitom stačí jít o regál jinam a tam se dají koupit skleničky od 15,- Kč. Ale, protože je tam logo firmy, tak je to drahé. Co z toho pak má ?

A to nemluvím o podvodnících typu, kupte si zdravou výživu za 3500,- Kč a získáte zdarma koktejl dle vaši volby. Přitom stačí zajít do lékárny a tam mají koktejlů pod 100,- Kč a k tomu balíček multivitamínů.
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:22

pro CRAP : Tak si tomu říkej za paušál.Díval jsem se na Smetiště do témata Reklamy a ty jsi jich asi musel vidět vážně hodně..nevím proč na ně nadáváš?Můžeš se zavřít do skříně a tam snad žádná nebude :wink:
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 14:26

ales76 píše:pro CRAP : Tak si tomu říkej ji]za paušál
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 14:35

pro CRAP : No tak ho neplať a nech si přeplacenou kartu.A ty si myslíš,že když platíš před tím než voláš (než potom co jsi volal) tak ty $ co provoláš nejdou řediteli na další auto/ponožky :)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 15:01

ales76 píše:pro CRAP : No tak ho neplať a nech si přeplacenou kartu.A ty si myslíš,že když platíš před tím než voláš (než potom co jsi volal) tak ty $ co provoláš nejdou řediteli na další auto/ponožky :)m/quote]


Ale to je něco jiného, to co si zaplatím si pěkně provolám, ale štvalo mne, že když jsem měl nenažraný Telecom doma, tak jsem ani nezdvihal telefon a už jsem platil paušál, který šel na účet nenažranýho ředitele. Takhle vím, za co jsem provolal, ale u Telecom jsem nic neprovolal a platil jsem, copak tohle je nějaká spravedlnost ? Tohle je typický komunismus, vždyť já jsem ani nedostal od Telecomu výpis co všechno jsem musel platit. To je to samý, jako když půjdete do krámu a zaplatíte a nedostanete ani fakturu.
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 6. 2006 15:09

pro CRAP : Tak to jo.TELECOM je příživník..
Ale tím,že tady budeš nadávat nic nevyřešíš..Já mám třeba paušál od ET za 179kč,ve kterym je zahrnuto 40minut volání do všech sítí a 100sms do všech sítí.A když z toho něco nevyužiju,tak mi to Eurotel převede do dalšího měsíce a ty nevyužité budu čerpat nejdříve.
To by mi asi žádná přeplacená karta nesplnila..Nebo od včerejška Odepiš od Vodafone..40min do Vodafone za 12kč na přeplacené kartě neseženeš.. 8)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PC-Zbyněk 27. 6. 2006 15:22

ales76: To že telekom zvedá poplatky je jasné protože pevnou kde kdo zrušil a jak CRAP: řika ředitel si nové auto koupí tak či tak.
To abys měl paušál od ET za cenu jak pišeš a abys mel tolik volných min. a sms musíš být student... ze CRAP: je student neviš :eh

CRAP:
Potřebuješ vůbec MT?? Není lepší si za dotyčným človekem zajít třeba pěšky?? Tim snad nikomu příspívat na ponožky nebudeš max. sobě :wink:
Jinak předplacenka ma snad vždy dražší hovory. A u paušalu se ti vetšinou minuty převadějí do dalšího měsíce. Takže tím až tak nikomu na nic nepřispívaš..ještě když máš minutu levnější než u předplacenky
PC-Zbyněk
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků