Faktura od Vodafone: 0 Kč

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jan.vondrus 10. 6. 2006 15:49

Možná si někteří z vás pamatují, jak jsem přenášel číslo od VF k ET (viz http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=23062). Dne 20. 4. 2006 jsem zrušil telefonní číslo u VF a nechal si "dočasné" od Eurotelu. Číslo bylo 4.5. (začátek nového zúčtovacího období) zrušeno.

Když přišla poslední faktura od VF za období 4.4.2006 - 3.5.2006 bylo všechno v pořádku a těšil jsem se, že už žádnou obálku s tím ošklivým červeným logem domů nedostanu.

Ale ejhle. Přijdu domů a na stole nová faktura za období 4.5.2006 - 3.6.2006 s vyúčtováním "služeb" v hodnotě 0 Kč.
Dokonce má i svoji splatnost a i když jsem platbu inkasem u VF zrušil, na přiložené poštovní poukázce je napsáno, abych neplatil ;-).

Tak nevím, oni ode mne těch 0 Kč nechtějí??? :lol:
Kdo chce hýbat světem, nech? nejprve pohne sám sebou.
jan.vondrus
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 6. 2006 15:51

voni tě teď budou za trest pronásledovat :lol:
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.vondrus 10. 6. 2006 15:55

tommy:-) píše:voni tě teď budou za trest pronásledovat :lol:-/quote]

Ono je krásné, že jim v tom vyúčtování chybí stránka. Vždycky jsem dostával fakturu o 3 stranách:
1) Vodafone vyúčtování za služby (celkový souhrn + dole poštovní poukázka)
2) Vyúčtování za zákaznické číslo (tam mi vždycky dávali najevo, že už mi vrátili volací jistinu)
3) Rozpis vyúčtování za služby (přehled o využitých službách mého čísla 774547803 (je zrušené) - provoláno, volné minuty, sms atd ;)).

Právě ta 3. strana chybí :D. Takže mi posílají fakturu na využívané služby, ale ty už neuvádí :D. Ani nevím, co jsem v hodnotě 0 Kč využil :((.
jan.vondrus
Junior

Odeslat příspěvekod Bublák 11. 6. 2006 12:08

// filiptoje : Na fóru nechceme žádné odkazy na spam! A nechceme ani reklamu!
Bublák
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mobilman 11. 6. 2006 14:01

ja za dob oskara zrusil jedno tel. cislo na ktere mi chodi nulove faktury dodnes (bylo to klasicke zruseni, jeste nebylo mozne ho tehdy prenest).
kdyz prisla prvni, druha a treti nulova po zruseni tak jsem jim vzdy zavolal a vzdy mi slibili ze to daji do poradku. ted mi to chodi pravidelne kazdy mesic a protoze je to na castku 0 Kc tak uz jim ani nevolam, proste to rozbalim abych se ujistil ze to neni nic k zaplaceni a hned to jde do odpadu :)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 11. 6. 2006 14:02

[quote="Bublák";[i]//filiptoje : smazán odkazz/i][/quote]
no jisteee... a faktury za mobil mi taky zaplati a auto k tomu, vid :)
za rozdavani tehle spamu na foru by meli admini zrusit dotycneho uzivatele
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Trebican 11. 6. 2006 15:06

Tak mám stejný problém. Každý měsíc mě chodí faktura od Vodafone s částkou 0 Kč. Jelikož je to na tuto částku tak to akorát rozbalím a letí to do koše. Jen by mě zajímalo jestli mě pořád vedou jako zákazníka. Ono taková provolaná 0 za měsíc je pořádnej balík
Trebican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.vondrus 11. 6. 2006 18:18

Trebican píše:Tak mám stejný problém. Každý měsíc mě chodí faktura od Vodafone s částkou 0 Kč. Jelikož je to na tuto částku tak to akorát rozbalím a letí to do koše. Jen by mě zajímalo jestli mě pořád vedou jako zákazníka. Ono taková provolaná 0 za měsíc je pořádnej balík0/quote]

Když si představím, že poštovné je stojí 7,50 Kč + něco za vyhotovení, papír, obálku, tak jsem rád, že to neplatím :D :D. Aneb Vodafone hospodaří s prostředky svých klientů ;-)).
jan.vondrus
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 11. 6. 2006 18:41

Já když zrušil tarif u Vodafénu,tak mi taky poslední faktura přišla neúplná.
Pavel Mareš
Junior

Odeslat příspěvekod p!mp 11. 6. 2006 21:37

Podobná zkušenost a dělaj to cca 2 věci
- inkaso jsi zrušil jen na bance,ale na samošce ne
- máš tam složenou volací jistinu
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 11. 6. 2006 22:10

jan.vondrus píše:Když si představím, že poštovné je stojí 7,50 Kč + něco za vyhotovení, papír, obálku, tak jsem rád, že to neplatím :D :D. Aneb Vodafone hospodaří s prostředky svých klientů ;-)).k/quote]

???VF je banka nebo co?Nehospodari prece s prostredky svych zakazniku,ale se svymi prostredky,ktere ziskaji za sluzby!
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 6. 2006 22:13

Wolfov: já ho celkem pochopil, že to myslí tak, že kdyby nevyhazoval za zbytečný věci, zbyde mu daleko víc peněz. Jestli píšou každý měsíc každému kdo u nich tarif zrušil, tak to se asi maj...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 6. 2006 22:22

Z našich kapes vysypou dost drobnejch . :lol:
Lukas063
Junior

Odeslat příspěvekod jan.vondrus 11. 6. 2006 23:06

Jejej, jen to ne, VF a nová banka :lol: . Tam bys vložil a pokud by Ti vrátili, nestálo by to za to ;-)

A dyť je to dobře. Někdo tu Českou poštu živit musí, jinak by zase zdražili... :hm
jan.vondrus
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 12. 6. 2006 19:29

zajímavé je, že si to neumí ohlídat sami...
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Další stránka