Přeměna na O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majk 5. 6. 2006 20:20

to jo, ale pokud bude kompletni rebranding nekdy v zari, tak bych tim usetril jeste 3 mesice zavazku :D.
Ale necham to asi jak to je, do prosince to vydrzim.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 5. 6. 2006 20:25

Majk: a ty jako myslíš, že tím, že se změní majitel, značka a logo, že se ti ukončí smlouva nebo co? Závazky a pohledávky přebírá samozřejmě nový majitel, stejně jako to bylo když se Paegas meníl na T-Mobile a Radiomobil se prodal T-Mobilu, nebo Oskar na Vodafone a Cesky Mobil Vodafonu.. to je uplne to same.. proste se jede dal.. to je jako kdybych si nechal v obcance zmenit jmeno. tak myslíš, že půjčky v bankách mi stornujou? :-D
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 5. 6. 2006 23:14

mobilman píše:
AgentSvr píše:Jinak, v Paláci Flora se staví nová značkovka Eurotelu. Prý bude do měsíce. Že by prví O2 značkovka? a/quote]

je fakt ze v nakupnich centrech mi znackovka chybi - v letnanech je jen VF, na CM je VF a TMO a na flore taky VF a TMO.
takze pokud bude na flore ET (O2) bude to jedine dobre :)

ET ma znackovky snad ve vsech hypernovach v CR. Snad s vyjimkou te male v Novem Jicine.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod Fido+ 5. 6. 2006 23:16

AgentSvr píše:Už ted jsou komlet ty všeobecný podmínky Eurotelu celá A4 z obou stran. A to ještě ty podmínky Telecomu. To bude celej sešit. Určitě ale udělaj výtah toho nejdůležitějšího na jeden list.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod AgentSvr 5. 6. 2006 23:31

Fido+ : Mobilman měl pravdu, tam kde psal opravdu značkovky nejsou.
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lahvon 6. 6. 2006 00:24

tommy:-) píše:nicméně dobrým příkladem je OC Smíchov, tam jsou všichni :-):/quote]

A Vodafone 2x ;o]
lahvon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 6. 2006 09:52

Majk píše:
tommy:-) píše:Majk: neměl, ale je to zbytečné ;-) veškeré všeobecné podmínky uzavřené do 30.6. zůstanou zachovány.. od 1.7. budou nové, které vezmou v úvahu ET i ČTc
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 6. 6. 2006 09:58

Je to jako kdy se u nás ze dvou firem stala jedna a já jsem přecházela do té nové, všechny práva a povinnosti zůstaly zachovány.
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 6. 6. 2006 18:22

Ou tů ken dů :D
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod STaTOM 6. 6. 2006 18:54

Je velmi zábavné sledovat nadšení davů nad tím jak jejich malého opa spolkne nadnárodní společnost. Po čase tentýž dav roní slzy jak je ten velký kapitalista odírá :)) (viz. Oskar-Vodafone, ET SK-T-Mobile) :mrgreen:
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vilda6611 6. 6. 2006 19:39

Souhlasím s "tommym". Já si myslím, že tady řešíte něco, co se vůbec řešit nemusí. Do konce platnosti smlouvy se jede podle toho, za jakých podmínek byla podepsána. Obchodní podmínky mohou být jenom lepší pro zákazníka, horší nemusí akceptovat. Po vypršení smlouvy a při jejím prodloužení bude již smlouva sepisována podle stávajících obchodních podmínek. Buď služby využijete nebo "ádié". A jestli to bude Eurotel nebo Télefonica, je mě osobně úplně buřt. Ještě stále mám možnost si vybrat.
vilda6611
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheper 6. 6. 2006 19:48

Teda já osobně jsem si všiml že na některých budovách Českého telecomu (majitel Eurotelu pro ty, kteří to nevědí) je vedle normální, a nám všem známé značky Českého telecomu, i značka zmiňované Télefonicy.
Život je pes!!
A proto si ho vychutnejte do poslední kapky :)

Cogito ergo sum
Cheper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renoar 6. 6. 2006 20:10

tak jsem zabrouzdal na http://www.o2.com a co mě docela překvapilo,je že ve výběru země se již objevila telefonica O2 Czech republic. Odkaz je přesměrován na stránky telecomu, stejně jako http://www.telefonica-o2.cz.
Vodafone/protože chci
T-Mobile/protože musím
Eurotel/protože nechci
renoar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas789 6. 6. 2006 20:30

Na GO strankach uz odkazuji na operatora na cislo *11 napr. http://www.mobilgo.cz/jnp/cz/services/s ... neMMS.html
Oskar -> Oskar Vodafone -> Eurotel -> O2
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 6. 6. 2006 20:36

Cheper píše:Teda já osobně jsem si všiml že na některých budovách Českého telecomu (majitel Eurotelu pro ty, kteří to nevědí) je vedle normální, a nám všem známé značky Českého telecomu, i značka zmiňované Télefonicy.a/quote]

Jo to ví každej, do musel jít třeba kolem hlavního hnízda Telecomu na Olšanský. To už jetam ale od prodeje, hezky se tam plachtí Telefonica vlaječka ještě myslim s Telecomem.
AgentSvr
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka