Jakou cenu za zlaté číslo?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 10. 5. 2006 11:56

Mám zlaté číslo od Vodafone (předplacenka 774567890),rád bych sim prodal,ale nevím kolik za ní chtít.Kredit + "kolik?"
V jakých cenových relacích se to pohybuje?
Pavel Mareš
Junior

Odeslat příspěvekod jetel 10. 5. 2006 11:58

beru za dve kačky,
ok dobra + kredit
didaktik gama + videoterminál meteor
jetel
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 5. 2006 11:59

no u Vodafone stojí zlaté číslo trojku, ale za tolik ho asi nedáš.. ale myslím, že při troše snahy za něj dvojku dostaneš ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 10. 5. 2006 12:04

Se ptám proto,že jsem již zkoušel dát inzerát za 1000Kč + kredit,ale nic.Tak by mě zajímalo,jakou může mít cenu.
Pavel Mareš
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 5. 2006 12:14

no začíná od ctyrky :-) 4567890 a na začátku 77, ale je fakt, že postupka je dost už mimo hru :( za 100 100 by ti urvali ruce víc :-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 10. 5. 2006 12:31

Dám Ti 30 Kč a hezkou knížku :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 5. 2006 12:31

to 776 999 999 je myslím pro více firem.. záleží na klíčovém slovu, je to jako infotext nebo premium SMS... akorátže za běžnou sazbu sms, vím, že to jeden čas používalo dost firem k hlasování - nebo Student Agency používá na tohle T-M 736 333 999. Nicméně čísla jsou mně fuk, já si je ukrutně pamatuju, ať jsou jakákoliv. Někdy je to i špatné, nemůžu se vymluvit, že jsem neměl číslo u sebe :-D
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 5. 2006 12:42

Zlaté číslo bych nechtěl ani zadarmo, u bývalé firmy jsme měli pěkné číslo a pořád volal někdo v domění že volá nějakou pojišťovnu. Člověk si myslí že si ho snadno zapamatuje a potom ho lidi pletou.
Z deseti čísel co máme v rodině mě prozvánějí prozváněči jen na jednom který je skoro zlatý.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 5. 2006 12:51

já to dělával taky :-( zkoušel jsem volná čísla, tak jsem pod skrytým číslem prozváněl :oops:
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 10. 5. 2006 13:19

Fíla: Nový druh fetišismu :-D
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sandra 10. 5. 2006 13:24

Zlaté číslo bych také nechtěla, mám zkušenost, že buď na něj volají malí harantíci, popřípadě lidi co žádají o půjčku a taky zájemci o lehké slečny, takže ne :mrgreen:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 5. 2006 13:26

[quote="Fíla";tommy: A co jsi z toho mel, libilo se ti, jak to zvonilo? :c))[/quote]

ne já to dělal jen když jsem chtěl nové zlaté číslo :-D
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sandra 10. 5. 2006 13:31

[quote="Fíla";Kdyz uz jsme u toho, tak skoda, ze uz neni predvolba meho mladi 0609, tam take byvali zajimave slecny nebo treba nabidka levnych vyhrivanych dek pro krizovkare pri velmi vyhodne tarifikaci za minutu :c)[/quote]

Hehe, docela zajímavé řešit s dotyčným pánem, že se nejedná o veřejný dům, tudíž požadované služby jsou nereálné, nejlepší je, když dotyčný stále nevěří :oboze :mrgreen:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 10. 5. 2006 13:54

goob píše:Dám Ti 30 Kč a hezkou knížku :-) /quote]

Beru,pokud je ta knížka vkladní :D
Pavel Mareš
Junior

Odeslat příspěvekod Hangars 10. 5. 2006 14:03

Já jsem se svým číslem spokojen nepotřebuju nějaké zlaté jadině kdyby někdo měl 777 777 777.
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Další stránka