T-mobile - 3 měsíce internetu ZDARMA !!!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 14:04

Zdravím. Jsem paušálník zákazníkem společnosti T-mobile a asi v pátek mi přišel domů letáček ve tvaru MDA Compact na moji adresu s mým číslem a informace o službě Web'n'Walk. Nejdříve jsem tomu nevěnoval pozornost, ale později jsem si přečetl, že mohu na 3 měsíce zdarma využívat připojení k internetu prostřednictvím mého mobilního telefonu. Dnes jsem si to ověřoval na infolince,kde mi vyvrátili domněnku o 10MB dat na internetu po dobu 3 měsíců, nýbrž neomezený přístup po dobu 3 měsíců. Můžete mi to někdo potvrdit a dát podrobnější info? jaká jsou omezení? Nemám s infolinkama dobrou zkušenost, díky moc! :wink:
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 1. 5. 2006 14:13

AKCE! Pořiďte si nové MDA Vario, MDA Compact II nebo Nokii 9300 od dubna do června 2006 spolu s novou aktivací či prodloužením stávající smlouvy a získáte 3 měsíce surfování na internetu a přístupu k e-mailu zcela zdarma a bez omezení!*
* Přístup k internetu a e-mailu z mobilního telefonu zdarma po dobu 3 měsíců (prostřednictvím GPRS/EDGE APN Internet na území ČR), je vám aktivován do pěti pracovních dnů od uskutečnění aktivace nebo prodloužení stávající Účastnické smlouvy. O dokončení aktivace této výhody vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy. Pokud si v rámci uzavření Účastnické smlouvy aktivujete některé z datových tarifních zvýhodnění nebo v rámci prodloužení smlouvy již některé datové tarifní zvýhodnění užíváte, máte na tři měsíce k dispozici neomezený přístup k internetu a e-mailu z mobilního telefonu, paušál za vámi využívané datové tarifní zvýhodnění je vám však účtován.

Viz http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tari ... obilu.aspx
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 14:15

To není ono, to je jiná akce.
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 1. 5. 2006 14:16

Ale je to ta akce..
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 14:29

Viděl jsi ten leták proboha?
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 5. 2006 14:38

Naskenuj a hoď sem :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 14:49

dobře, už skenuju... da se to sem nejak dat, nebo musim nekam na net?
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 15:06

tak je to tady na netu ... z druhe strany je akorat MDA COMPACT a na displeji je internet:

http://www.sextab.wz.cz/img2179.jpg
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 15:09

no nejde to asi moc videt ale v tom ruzovym ramecku je napsany:

- od 24.4. do 24.7.2006 si můžete celé 3 měsíce na zkoušku zdarma užívat internet ve svém mobilu
- pokud se behem tohoto obdobi přesvědčíte o jeho přednostech, aktuvujte si bezplatně zvýhodnění EMAIL-PDA
- tato nabídka platí pro telefonní číslo uvedené v adresním štítku
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 5. 2006 15:44

Nerozumím této větě:

...pokud se behem tohoto obdobi přesvědčíte o jeho přednostech, aktuvujte si bezplatně zvýhodnění EMAIL-PDA ..

Jedině, jak se mohu přesvědčit o přednostech, je službu si aktivovat.. Doufám, že mi něco takového také přijde k faktuře :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 16:05

no mě řekli že mi to aktivovali automaticky a že se mi to automaticky deaktivuje ... mam to nahrané v mobilu
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 5. 2006 16:29

vilem.mikeska: A není to tím, že jsi clastníkem MDA Vario od T-Mobile?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 17:40

no to sice jsem ale ja ho od nich nekupoval :D
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 1. 5. 2006 21:56

a smlouvu jsem si u nich prodluzoval asi pred 2 mesici ... a zadny telefon jsem od nich nebral MDA VArio i Nokii 9300 mam z nezavisleho prodeje
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod goob 2. 5. 2006 01:14

Hmm, tak je možné, že to nabídnou více zákazníkům. Uvidíme ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků