Vodafone tarif Odepiš

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 2. 7. 2014 20:10

Tak holt na Vodafoní tarif na míru. Stačí to přenastavit v samoobsuze nebo volat na opa?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 2. 7. 2014 20:11

JayBee píše:Tak jen taková poznámka k tomu, jak se tu radila jako náhrada za Odepiš tarif od OneMobile. Tak to už neplatí. OneMobile od 21.6. už o takové zákazníky nemá zájem. Viz jejich web. Tak asi tak...

Kdo zavahal, ma smulu.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 7. 2014 20:13

martinsip píše:Tak holt na Vodafoní tarif na míru. Stačí to přenastavit v samoobsuze nebo volat na opa?

Mě to šlo v samoobsluze i když by to údajně jít nemělo.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DRSG 10. 7. 2014 07:51

Má někdo zkušenosti s přepisem (přenechání tarifu jiné osobě)? Jak to probíhá? Resp. co se děje poté, co odevzdáme vodafonu podepsanou žádost o převodu. Co se starou sim, jak dlouho bude ještě aktivní, kdy může nový vlastník začat tarif využívat a pod. Díky moc
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 10. 7. 2014 08:38

SIM logicky predas te osobe, ktera si ji na sebe nechala prepsat. Nebo sis myslel, ze ti cislo zustane? :mrgreen:
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 10. 7. 2014 08:48

sim nepredavas, neposilas to zarizuje vdf
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 10. 7. 2014 09:03

Vodafone dokáže zařídit jen duplikát eShop 0,- Kč, operátor a infolinka 100,- Kč takže je nutno ji předat.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 7. 2014 09:39

Oba vyplníte formulář, který Vodafone prodejna odfaxuje na centrálu, nebo to posíláte poštou/emailem. Je nutné počítat s nějakou časovou dobou v řádů několika dnů. Určitě bych kartu nedával dřív, než je číslo převedeno na nového majitele. Do té doby vše platí původní majitel, novému majiteli je naúčtována částka 100,-Kč za převod.

http://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorag ... u_prav.pdf

Informace jsou podrobně uvedeny na tomto formuláři, myslím si, že i srozumitelně. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod DRSG 10. 7. 2014 10:45

to malejarda: ne, to jsem si opravdu nemyslel :-D jen jsem nevěděl, zda se musí sim předat, nebo VF vystaví novou sim
to www.the-s.id.y a GymmiCZ: prosím dohodněte se :-) budu rád :-)
to pm81: formulář jsem si přečetl, nikde není napsáno, kdy vzniká účinnost dohody, tak proto se ptám tady. Díkes
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 7. 2014 10:55

DRSG: do 30 kalendářních dnů od podání, jak to uvádějí na formuláři. Před 2 lety jsem přepisoval Odepiško a trvalo to cca 5 pracovních dnů.
anonyni

Odeslat příspěvekod DRSG 10. 7. 2014 13:04

Žádost podána, dle vyjádření velmi vstřícného zaměstnance VF je přenos cca 5-10 dní. Zúčtovací období končí 15., takže čekám, že mi VF jedno období započte navíc, no kéž bych se mýlil :-D Jinak SIM vystaví VF novou na kterékoli prodejně.
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 10. 7. 2014 18:06

po prepisu kdyz je to na tvoje jmeno tak zajdes na prodejnu a oni ti daji novou sim s tim cislem !!!!!!!!!!!!!!§

verze dve: z obsluhy kliknes ze chces dvojsimku..... nikdo ti nemusi davat jeho osumtelou simkartu verze 001 z roku 99


tedka mi reknete zda uz je tu nejaka nova lepsi nabidka, mam odepis s internetem za 89, starou mam s DUALSIMEM (primarne tmob, sec. jsem ji tam dal oskartu na kterou volam) tak je za tu cenu neco lepsiho nez mam ted ?
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 11. 7. 2014 07:58

já se Odepiše zbavoval :-P asi po 10 letech. Měl jsem ho jenom jako zálohu, resp. dřív jako svůj soukromý tel. do doby, než jsem nafasoval firemní mob i sim 8-) Za 12 Kč to z nostalgie ještě šlo, ale za 50 Kč (tj. 2 piva :hm měsíčně) už je ale dost na to, abych VF jen tak posílal peníze. Tak jsem to střelil, číslo stejně nebylo nic moc. Zároveň jsem si jako soukromé číslo nechal zřídit Nulový na míru. A mají pořád na výběr i pěkná čísla, já vzal (777 xy7 888)
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 7. 2014 08:28

Tak Vodafone jako vždy nezklamal - 49 Kč již naúčtováno :-(
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 16. 7. 2014 08:43

Už jsem na to netrpělivě čekal 2 měsíce. konečně můžu v síti téměř neomezeně volat a to jen za půl sta. Tento tarif nemá chybu. K tomu ještě mám za 199,50 kč 1,5G dat = mimo jiné neomezené sms v síti zdarma.
Mirek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků