Jak Eurotel obírá zákazníky

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 14. 10. 2006 21:04

Zpoplaťněná Go linka,to slyším prvně.
sonix píše:Jinak zkušenosti s Telecomem, když jsem rušil linku, tak mi nabídli za 1 Kč odpojení na zkoušku, ale pak na faktuře za tuto službu chtěli 70 Kč a pak dále měsíční poplatek. Reklamaci nakonec uznali a linku jsem pak úplně zrušil.a/quote]

Ale jde o to,že většina lidí si často nějaké částky naúčtované navíc nevšimne a Telecom (O2) si mne ruce Obrázek
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AgentSvr 14. 10. 2006 22:01

sonix : Kredit se ti odečetl za něco jiného.
Za 1. Tecnicky jsem ještě neviděl, že by určité menu v hlasovém konverzantu bylo zpoplatněné.
2. Co kdyby tam někdo volal s velkým záporem? To mu to zavěsí hovor? Těžko.
3. Službu se mi podařilo hned zapojit, hovor samozřejmě nebyl účtován. .....bože........
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Brazilian 14. 10. 2006 22:35

Zdravím,
na GO lince ( o2 lince ) jsem pracoval do konce září, protože jsem přecházel na obdobnou pozici z Čech na Moravu a nesetkal jsem se nikdy s tím, že by měla být *88 ( *11 ) placená. V informacích je: Volání na infolinku *11 a *88 je ZDARMA, pokud se Ti něco účtovalo a hovor na O2 linku to rozhodně nebyl, není nic jednoduššího, než spojit se operátorem a zeptat se na ten daný odečet. Mimochodem, doporučuji se zeptat s klidem za co bylo provedeno vyúčtování a doporučuji nepomlouvat O2 v tomto ohledu, neříkám, že jsme bez chyby - to není nikdo, protože znám služby všech operátorů - ale bez ověření informací pomlouvat operátora je jen typická česká vlastnost lidí, kteří si neumí zjistit a ověřit informace...
Mimochodem znáte ústavu ČR? "Neznalost zákona neomlouvá"
To jen pro informaci, s podmínkami jste se seznámil při otevření balíčku se SIM kartou. Proto ta citace s ústavy.
Přeji hezký zbytek dne.
Brazilian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonix 14. 10. 2006 22:50

Nejsem blbej a vím, že mi to odečetlo kredit, protože mobil mi při a po skončení hovoru ukazuje, kolik mě hovor stál, nic jinýho jsem s mobilem nedělal. Prostě asi určitá část menu už zdarma není, takže pokud to někoho šokuje, je mi ho líto, ale v žádném případě nejde o pomluvu. A já to mám ověřený na vlastní oči, takže není nic jednoduššího, než že si to vyzkoušíte taky. Stačí najet na informace o službě STAR a už to začne strhávat penízky.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 15. 10. 2006 00:15

sonix : A děje se ti to opakovaně? Třeba teď hned po přečtení tohoto příspěvku to zkus. pokud se ti to strhne, tak se nestiď a zavolej na operátora, ten určitě stále bezplatný...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 16. 10. 2006 13:14

To snad není pravda!!O2 už se mě zase pokusil okrást!!Ale ne o 9kč,ale tak o 500 - 600kč!!!Měl jsem od 8.9. do 15.9. zapojeny Data Nonstop a samozřejmě,že mi je naúčtovali za celej měsíc!!
Fakturu ještě fyzicky nemám,jen se mi zdála ta částka moc vysoká,když mi to na infolince řekli,ale tady končí sranda,to už je 4 měsíc po sobě,kdy se pokouší mě obrat!! Obrázek
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Borry 16. 10. 2006 20:54

Taky si prihodim polinko do ohne :-) eurotel me 3 mesice po aktivaci tarifu obiral neskutecne. Protoze jsem se potreboval casto domlouvat se svou pritelkyni tak jsme si zalozily oba Pohodu u ET a ejhle To ho*ado co sedelo za stolem spatne aktivovalo, spise deaktivovalo hlasovou schranku, tedy pokazde kdyz jsem volal sve pritelkyni a ona mela vyply mobil, nebo byla mimo signal tak mi to reklo naschledanou. Volal jsem kvuli toho 10 krat na operatora, ale mam vse v poradku a pak kdyz prisla faktura za 1500 Kc tak jsem cumel, ale operator stale ze je vse v poradku. Po 3 mesicich jsem na Operatorovi narazil na fajn holku a ta mi rekla ze mam, stejne jako moje pritelkyne deaktivovanou hlasovou schranku na svem cisle, ale nikoliv v Hlavnim pocitaci, takze jsem platil za nic a Et jsem sponzoroval 700 mesicne. Bacha na ne...
Borry
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 10. 2006 21:02

ales76 : V tomto ohledu má O2 strašně poruchové účtování. Neboj, reklamace budou uznány, a jako malou kompenzaci dostaneš nějáké volné jednotky navíc...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 16. 10. 2006 21:04

Borry: Dovol, abych se trochu zastal toho ho*ada za stolem a vysvětlil ti to o Velkém Hlavním Počítači. Ten člověk za to až tak moc nemohl. Nezaktivoval, případně deaktivoval, ti hlasovou schránku. Potud vše ok. Ono je ale pak dobré ještě zrušit přesměrování. Nejjednodušeji zadat přímo na telefonu ##002# a odeslat jako hovor.

Na druhou stranu nechápu, že ani po deseti telefonátech s operátorem se ti nepodařilo natrefit na někoho, koho by trklo, v čem je problém. Tohle je dost triviální věc. Nebuď hloupý a reklamuj to. Jsem si jistý, že uspěješ.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Borry 16. 10. 2006 21:08

M@tezz píše:Borry: Dovol, abych se trochu zastal toho ho*ada za stolem a vysvětlil ti to o Velkém Hlavním Počítači. Ten člověk za to až tak moc nemohl. Nezaktivoval, případně deaktivoval, ti hlasovou schránku. Potud vše ok. Ono je ale pak dobré ještě zrušit přesměrování. Nejjednodušeji zadat přímo na telefonu ##002# a odeslat jako hovor.

Na druhou stranu nechápu, že ani po deseti telefonátech s operátorem se ti nepodařilo natrefit na někoho, koho by trklo, v čem je problém. Tohle je dost triviální věc. Nebuď hloupý a reklamuj to. Jsem si jistý, že uspěješ.e/quote]

Zkousel jsem, byl jsem dotazan jestli aktivaci tarifu provadela znackova prodejna. Rekl jsem ze ano a pak se mi jmenem spolecnosti omluvily a tim to skoncilo... Vic se semnou nebavily a kdyz jsem neco k tomu namitl bylo mi receno co bych jeste chtel :pozor2
Borry
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 10. 2006 21:11

Borry : No, tak snad poznáš, jestli je hovor spojen ? Pokud Ano, tak logicky by ti mělo dojít, že bude provedeno účtování za celou první minutu. Ale není důvod ti křivdit. Vina je na straně operátora, a myslím, ře by se možná dalo v reklamaci uspět.
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Borry 16. 10. 2006 21:14

AgentSvr: Jenze slo o to ze mi bylo v situaci kdy byl tel vypnuty receno jen naschledanou... Ja vim ale Et, tedy O2 se semnou odmita bavit... Dik za osvetleni
Borry
Junior

Odeslat příspěvekod M@tezz 16. 10. 2006 21:14

Ústně je to napytel. Musíš reklamovat písemně. Důrazně, ale slušně. Není to tvoje chyba, udělal jsi v té věci dost a za chybu/neznalost/neschopnost operátora bys platit neměl.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ChesterBen 16. 10. 2006 21:23

Abych pravdu řekl,nejsem s Eurotelem spokojen. Jsem u něj už dlouho,jsem línej přejít jinam :)
K věci: Mé zkušenosti jsou takové,že týden jsem neposlal jedinou SMS a stejně mi přišel od operátora odečet za 10 SMS..Pak mi najednou z ničeho nic začal mizet kredit. Jelikož mam zaheslovaný mobil,jako že po nějaké době přejde na spořič a potom,když ho chcete znovu používat,musíte zadat PIN kód,je tedy celkem nemožné,aby mi do mobilu někdo vlezl..
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 16. 10. 2006 21:23

Borry : Hlášku "Na shledanou" to řekne vždy, když je nastavené přesměrování na neaktivovanou Hlasovou Schránku. Za správných okolností, má operátor aktivnovat hlasajdu spolu s přesměrováním...

V této záležistosti nemá reklamace přes operátora smysl, nejde o tehnickou závadu . Podej ji například mailem...
AgentSvr
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka