Co vy a "Víkendový volání" u ET a jiných operátorů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AgentSvr 3. 4. 2006 22:54

Opět zakládám téma se kterým mám zkušenosti.
Takže poslední víkend u ET : Provoláno okolo 18 hodin, ušetřeno okolo 8 tisíc. A do budoucna možná nějaká ta rakovina za nadměrný dávky ze záření telefonu. :roll:
Pochlubte se. Máte i vy nějaké ty zkušenosti, nebo se najde jen hrstka lidí co to fakt využije?
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 3. 4. 2006 23:24

já mám na ET hafo minut, takže to ani nějak nepostřehávám a volání po třetí minutě zdarma ani nějak moc nevyužívám.. go teď nepoužívám vůbec, takže víkendové volání zdarma na něm také ne.. no a u vodafone ho teď nepoužívám, protože mám volání zdarma do vodafone neomezeně díky vánoční akci, a v poslední faktuře jsem měl napsáno: do sítě vodafone: 50h35min , cena. 15782, sleva: -15782 :-)) ale to byl extrem.. byl jsem marod, tak jsem to zmáknul, jinak tolik nevolám.. není na to čas, i když prostředky jsou :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jojak 4. 4. 2006 08:31

U vodafonu lze dělat konferenční hovory takže můžete ušetřit ještě více
jojak
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 4. 4. 2006 08:39

jojak píše:U vodafonu lze dělat konferenční hovory takže můžete ušetřit ještě více
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 4. 4. 2006 10:39

tommy:-) píše:
jojak píše:U vodafonu lze dělat konferenční hovory takže můžete ušetřit ještě více
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 4. 2006 10:45

Občas taky volám u Eurotelu hodně dlouho, a občas k tomu použiju i konferenci, takže hodně dlouho, s hodně lidma...
Kdysi jak jsem měl ještě Oskara, tak jsem v rámci balíčku Víkendová sms zdarma poslal za měsíc asi přes 2000 sms...
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 4. 4. 2006 11:20

AgentSvr píše:
tommy:-) píše:
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 4. 2006 13:35

Oskarta Special Edition, od začátku roku provoláno něco málo přes 60 hodin, cena 17,85 Kč/hod (pokud se ta hodina využije celá), mě to vychází na nějakých 22,-/hod. Teoretická úspora činí něco okolo 11.500,- Samozřejmě, že s normálním tarifem bych tolik neprovolal. Není to sice úplně zdarma, ale zase si můžu za těchto cenových podmínek volat kdy chci. Pochopitelně jde o hovory do vlastní sítě ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 4. 2006 14:29

Já to vezmu z jinýho pohledu: byl bych radši kdyby bylo zase u TMO hovor za 10kč,než volání 1 minuta = 1 kč co maj teď.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 4. 2006 16:48

Nevolám a nepíšu jen proto, že to je zadarmo (nebo že by to bylo zadarmo), volám a píšu kdy potřebuji.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majk 4. 4. 2006 17:01

dejvidek píše:Nevolám a nepíšu jen proto, že to je zadarmo (nebo že by to bylo zadarmo), volám a píšu kdy potřebuji.
dejvu/quote]

Presne tak! Docela nechapu, jak nekdo muze psat, ze "usetril" 8000. Otazkou totiz je, kolik by dany clovek usetril oproti beznymu volani, kdyby to nebylo zadarmo. 50Kc? 100KC? 200KC? Vic asi ne.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 4. 4. 2006 17:43

Mám volání na Eurotel a SMS+MMS kamkoli zadarmo a stejně se vejdu do 200-400 minut a 100-150 SMS měsíčně. Většina z toho je služební provoz. Prostě vyřídím co je potřeba a končím hovor. Na nějaké dlouhé vykecávání mě moc neužije :-)

Asi by to tak bylo u většiny lidí, kdyby měli dlouhé hovory nastálo. Když je to jenom akce na omezenou dobu, tak se z toho snaží vymáčknout co nejvíc, to chápu. Kdyby to bylo nafurt a zadarmo, tak se jejich volání ustálí na nějaké nižší hladině.

To je jako když jsem kdysi půjčil kamarádovi Playstation. Chtěl si ho za těch pár dní co nejvíc užít a když mi ho vracel, měl krapet krvavé oči. Prý moc nejedl a nespal :-D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 5. 4. 2006 11:21

M@tezz píše:......a když mi ho vracel, měl krapet krvavé oči. Prý moc nejedl a nespal :-DD/quote]

a co palce? neměl je jak kladívka ?
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 5. 4. 2006 21:11

M@tezz píše:Mám volání na Eurotel a SMS+MMS kamkoli zadarmo a stejně se vejdu do 200-400 minut a 100-150 SMS měsíčně. Většina z toho je služební provoz. Prostě vyřídím co je potřeba a končím hovor. Na nějaké dlouhé vykecávání mě moc neužije :-)

Asi by to tak bylo u většiny lidí, kdyby měli dlouhé hovory nastálo. Když je to jenom akce na omezenou dobu, tak se z toho snaží vymáčknout co nejvíc, to chápu. Kdyby to bylo nafurt a zadarmo, tak se jejich volání ustálí na nějaké nižší hladině.

To je jako když jsem kdysi půjčil kamarádovi Playstation. Chtěl si ho za těch pár dní co nejvíc užít a když mi ho vracel, měl krapet krvavé oči. Prý moc nejedl a nespal :-DT/quote]

To je fakt. Ale jsou i výjimky ve kterých může jít i o nšco jinýho. Můj pravej důvod je jen v tom, že za celej rok provolám minimum a tak aby se neřeklo, tak si jednou za čas aktivuju volání a jde se dohánět. ET se koukne na můj výpis hovorů a řekne si: To je dobrej zákazník...... tomu pošleme nějakou poštu nebo dárek (kéž by)...Ale v základu je to tak, že je to fakt výhodný jednou za čas, ale ne pořád. O čem pak mám s těma lidma mluvit?..
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifu 5. 4. 2006 21:25

Tak abych pravdu rekl, nejsem si vedom toho, ze bych to nekdy vyuzil. Umyslne rozhodne ne. Predevsim neznam moc lidi, co by meli ET a taky to, co potrebuju vyridit, vyridim rychleji, nez za hodinu , staci mi na to i treba min, nez ty 3 minuty ...
Mi staci tolik volnych SMS a minut, kolik mam ...
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior

Další stránka