Co říkáte na nové tarify u Eurotelu Go?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sovicka 31. 3. 2006 08:08

Myslím že ty tarify jsou celkem good. Mě se celkem líbí ten Go MIX dobít 400kč měsíčně není zase tolik :o
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyKid 31. 3. 2006 08:48

tarify na nic, při provolaných 400kč/měs se vyplatí paušál. Co se týče karet, je to bída předražená a trend pokračuje, jak jinak nutit zákazníky k uvázání se na smlouvu....
CrazyKid
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 31. 3. 2006 09:06

Ja treba na ne nerikam vubec nic.Dalsi z rady "diskusi" o niicem.Kdo chce at prejde,kdo ne,at necha byt.Nekdo to bude vychvalovat,jinej zatrcovat a vysledek stejne zadnej. :eh
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 31. 3. 2006 09:41

Potvrzeno!
Stávající Go tarify: Fun Go, Quattro Go, Original Go a dokonce i Special Go zůstávají stále v platnosti i u nových sim karet, tzn. že si můžete koupit novou simku s novým tarifem a změnit si na starý tarif! Nové tarify jsou pouze doplňkové, ne nahrazující...


Účtování 60+30 také potvrzeno!
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 31. 3. 2006 10:06

Ale jen do 3. dubna, ne? Respektive do konce tohoto týdne. Pokud vím, ty staré už se nebudou nabízet, takže na ně ani nebude možné přejít.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 31. 3. 2006 10:20

Jsem zákazníkem mimo jiné i Eurotelu, ale nové tarify mě neoslovily. Používám současně Go Quatro a Go Speciál. Nenašel jsem důvod udělat nějakou změnu. Ani jsem se nikde nedočetl, zda bude možné k novým tarifům aktivovat Eurotel Star.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 31. 3. 2006 10:43

Ne, staré tarify se budou nabízet stále!!! Takže jak jsem již psal, klidně můžeš přejít z nového tarifu na starý...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 31. 3. 2006 11:38

Well-being píše:Jsem zákazníkem mimo jiné i Eurotelu, ale nové tarify mě neoslovily. Používám současně Go Quatro a Go Speciál. Nenašel jsem důvod udělat nějakou změnu. Ani jsem se nikde nedočetl, zda bude možné k novým tarifům aktivovat Eurotel Star.t/quote]

nechápu jediný důvod, který tě vedl jen k zamyšlení nad tím, jestli k nim půjde aktivovat Eurotel Star.. nevidím jediný důvod, proč by nešlo, když je to služba v nabídce.. to je jasné, že půjde.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vychytralá 31. 3. 2006 11:57

a co jako s Et Star? :shock:
Vychytralá
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tech 31. 3. 2006 12:55

mobtel píše:No já se domnívám, že Eurotel opět nezklamal. To myslím, že to vlastně není nic nového a hlavně opět jsou to ty samé tarify akorát jinak se jmenují. Myslím, že by se vedení Eurotelu mělo zamyslet nad tím co vlastně chtějí a uvědomit si , že existuje přenositelnost čísel.u/quote]


No oni dělají přesně to co chtějí.Vydělávají... :!:
Tech
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 31. 3. 2006 14:16

Novy GO tarify jsou hrozny, ET se uplne vysmiva lidem... V dnesni dobe SMS za 2 nebo 3 Kč? To si snad dělá srandu ne??? A tak drahý volání taky jen tak někde neuvidíte..


Já teda Eurotel rozhodně nevolím!!!!
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 31. 3. 2006 20:58

koukám že někteří by si přáli aby třeba ččk zavedl novou mobilní síť, kde bude SMS a volání zcela zdarma, mobil až do počtu 10ti kusů na 1 osobu zdarma (další za 1 korunu) a paušálním zákazníkům, kteří se upíší na libovolně dlouhou dobu, by mohl tento nový soc-operátor třeba i platit za každou provolanou minutu a poslanou sms.

Co zavést debatu zda nejsou ceny rohlíků a jiného pečiva v dnešní době výsměchem lidem? Lidi já vás fakt nechápu !!!
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mirda 2005 1. 4. 2006 10:26

Je to hnus velebnosti.
Mirda 2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 4. 2006 10:42

Nic moc..Pozoruju jen,že u tarifu Fajn je oproti Specialu o 0.1 kč menší cena za SMS!!
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod A/A 1. 4. 2006 12:35

No mě tarify hodně zklamaly... už delší dobu přemýšlím na Vodafonem protože je přece jenom levnější a jediné co mě zatim u eurotelu drží je že se mi moc nechce přenášet číslo...
A/A
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků