Jdou vám odeslat sms z webu vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zidane 21. 3. 2006 07:30

AgentSvr píše:zidane : Nejlíp to zjistíme tak, když to někdo z nás komu to fachá vyzkouší...u/quote]

Pokud máte unikátní IP tak do toho :tleskani
zidane
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ok 21. 3. 2006 08:19

Už jsem to jednou kdesi psal. Jede to přes anonymní IP adresu Zde to jede na 100%
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 21. 3. 2006 13:27

Tady je slibovaná odpověď od Vodafonu:

Vážený pane Listopade,

děkujeme za Váš e-mail. Ano, v průběhu několika posledních dní jsme skutečně zaznamenali potíže s využíváním naší veřejné SMS brány na http://www.vodafone.cz. Můžeme Vám ovšem potvrdit, že nyní již odesílání SMS funguje tak, jak má.

Přejeme Vám příjemné odpoledne

Zuzana Cvejnová
Oddělení péče o zákazníky

http://www.vodafone.cz
800 77 00 77 nebo *077 (ze sítě Vodafone)
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 21. 3. 2006 13:41

Hmmm, tou funkčností myslí to, že musím stále jak ***** neustále opisovat ta kontrolní čísla, i když je opíši tak, jak jsou na obrázku a brána mi píše, že jsem je opsal špatně? :-(
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 21. 3. 2006 13:42

Zkus vymazat cookies...
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 21. 3. 2006 14:28

Co s tím budou mít společné cookies? Pokaždé se načte obrázek nový, ale SMS brána stále říká, že jsem číslo opsal blbě. Musím se vrátit zpět, obnovit stránku a pak to už většinou jde. To ale není problém posledních několika dní, ale od doby, co je Oskar Vodafonem.. ?:
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalreznar 21. 3. 2006 15:39

Zkus si zapnout cookies v prohlížeči. Stejná chyba se stává i u sms brány Eurotelu a když si zapnu cookies v prohlížeči, tak už fungovala.
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 21. 3. 2006 16:07

goob: Pokud nepomůže zapnutí nebo vymazání cookies, tak bych v tvém připadě asi podrobně popsal tvůj problém (to znamená tvoji IP adresu, datum a čas, kdy k problému došlo) a poslal jej prostřednictvím Ptejte se k prošetření technikům.
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 21. 3. 2006 17:08

To nebude IP adresou. Vždyť se mi to stává u rodičů, doma, i v práci..
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 21. 3. 2006 17:50

goob : V tom případě asi špatně opisuješ kontrolní kod...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 21. 3. 2006 18:05

AgentSvr: tato odpověď by mě akorát tak naštvala. Snad umí opsat 3-5 čísel z obrázku. To je docela záhada. Obrázek se mi někdy načte později (v případě problému s připojením), ale ještě se mi snad nestalo, aby se nenačetl vůbec. Navíc, jak sám píšeš, že problém vyskytuje u třech PC.
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tommy:-) 21. 3. 2006 18:17

přiznám se, že výjimečně musím s goobem souhlasit.. děje se mi to taky.. čísla občas nejsou tak dobře čitelná, ale budiž.. nicméně občas to opíšu přesně a stejně mi to vyhodí, že jsem ho opsal špatně. Ještě že při tlačítku ZPĚT zůstane smska uložená ve formuláři a nemusím ji psát znovu...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 21. 3. 2006 18:25

to Zdeněk L. : Napsal jsem to proto, že i já mám zkušenosti s luštěním některých těch znaků. Ale aby to bylo na 3 PC to už je teda věc. Proč vlastně takový kontrolní kody existují? Je to snad proto, aby se prokázalo, že člověk co píše sms je natolik zrakově a gramotně znalý, že ví co píše?
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 21. 3. 2006 18:28

2AgentSvr: zcela logicky, aby nezneuzivaly smsbrany automaty, makra atd...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 21. 3. 2006 21:16

Občas tam je všech pět čísel a jsou krásně čitelná. Přesto to nejde. Chápu, že se VF brání zneužívání své SMS brány, ale má význam to, že zamezuje posílání SMS, i když opíši správně čísla z obrázku? To je trošku moc, ne? :-D
goob B-]

goob
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka