Fakturace u Eurotel Pohoda

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hangars 13. 3. 2006 21:01

Hlavně že ten tarif Pohoda od Eurotelu je skvělej :lol: :lol:
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hangars 13. 3. 2006 21:09

Zemla píše:Tak na značkovce sestře řekli, že si má zavolat na infolinku.. a tam jí řekli, že se to prostě tak už účtuje, a že s tím nic neudělá..
A to je opravdu jediná? Nikdo s tím nemáte zkušenosti?n/quote]

Hlavně že Eurotel má spokojené zákazníky :tleskani :tleskani
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 13. 3. 2006 23:09

Zemla píše:Tak na značkovce sestře řekli, že si má zavolat na infolinku..n/quote]

Narazila na nějakého lempla, kterému se to nechtělo řešit. Nemůžou přehazovat problém na infolinku. Buď ať tam zajde sestra znova a požaduje sepsání reklamace nebo to sepište a pošlete na oddělení péče o zákazníky sami. Mailem nebo doporučeně. Budou se tím zabývat lidi, kteří do vyúčtování vidí nejlíp. Nejpozději do 30 dnů musí reklamaci vyřešit.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 13. 3. 2006 23:59

Hangars píše:
Zemla píše:Tak na značkovce sestře řekli, že si má zavolat na infolinku.. a tam jí řekli, že se to prostě tak už účtuje, a že s tím nic neudělá..
A to je opravdu jediná? Nikdo s tím nemáte zkušenosti?n/quote]
Hlavně že Eurotel má spokojené zákazníky :tleskani :tleskanie/quote]
Obyčejné setkání lidského faktoru, které může nastat v jako¨ékoliv firmě nebo společnosti. Ono záleží, v jakém procentu k tomu selhání dochází. U "úžasného vodafone" to selhání je i na infolinkách.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod medvid007 14. 3. 2006 23:24

To byla promo akce, těch 100 sms zadara je jenom do Eurotelu
medvid007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom-cz 16. 3. 2006 11:16

Ceník Eurotelu:Převáděné volné minuty, které lze čerpat i na Video volání, se v případě, že nebudou čerpány na Video volání, uplatňují až po vyčerpání volných minut příslušného období.

Takže ti nemají co krátit, podej reklamaci.

2hangars: umíš taky něco jiného než se bezdůvodně navážet do T-Mobilu a Eurotelu? Pokud nemáš nic plodného k tématu, tak vypni radši PC a jdi spát, na ty tvoje OT není nikdo zvědavý.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havros 16. 3. 2006 19:50

Tak včera mi přišla faktura a můžu potvrdit úplně ten samý problém, nevím jestli mám zase podávat reklamaci :?
Jak dopadl autor tématu :?:
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msvehla 17. 3. 2006 08:49

Se zájmem sleduju problém, kterej tady řešíte. Mám taky pohodu a zatím se mi nic podobnýho nestalo. Sem tam se stane že mi naúčtujou o nějakou tu sms navíc, ale kvůli pár korunám to nebudu řešit...
msvehla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sapphire 20. 3. 2006 08:34

No já k tomu můžu říct jenom to, že mně to účtujou úplně v pohodě.
Převáděj tak, jak maj a videohovory nepoužívám.
Spíš se mi stala jiná zajímavá věc - od doby, kdy mám Pohodu, tak datový služby vůbec nepoužívám, protože jestli se nepletu, tak cena za kB je na Go 0,06 hal a u Pohody 0,7 hal.? No a minulej měsíc jsem tak nějak víceméně omylem měla datový služby podle počítadla asi za 300 ,- a Eurotel si nic nenapočítal. To nějak nechápu, fakt jsem nic neutratila nebo se sekli? (to pochybuju)
"Nic není nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí." Marcus Tullius Cicero
Sapphire
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 20. 3. 2006 13:36

Možná ti to naúčtujou až v tomhle období. A neposílala (/přijmula) jsi MMS?
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 25. 3. 2006 22:12

jeheee, ja sem tedkom provolal na pohode skoro vsechny volny minuty, vecer po sedmy a o vikendach sem zadny delsi hovory nemel a oni mi prevedli skoro 17 minut. Mozna to precerpali od vas ke me. Tak ze sestre dekuju :D
Aspon se Eurotel projevuje jako lidumil, ze nektere polozky proste nezapocitava. Akorat to tam muze priste napsat. Lidi budou mit radost ... :)
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 26. 3. 2006 09:12

Sapphire píše:protože jestli se nepletu, tak cena za kB je na Go 0,06 hal a u Pohody 0,7 hal.??/quote]


U Pohody (ale myslím i u Startu, Bronz, Silver, ...) to je 4x dražší než u GO, tj. 1 kB stojí 0,24 K :shock: :cry:
Thom
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků