Máte doma ještě pevnou linku? A jaký máte u ní tarif?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 26. 4. 2006 15:47

pevnou linku doma jeste mam,
ukonceno jako ISDN a je to tarif Bluetone Premium ADSL 3072/512

ale Ceskemu telecomu za ni neplatim ani kacku :)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 26. 4. 2006 20:17

Myslim, že máme tarif Telefon Expres, brzo přejdem k Českejm Radiokomunikacím..... možná, možná se Telecom poučí a sníží paušál..
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 21:43

Pevnou už jsem si nedavno zrušil...naštěstí :lol:
includes
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 26. 4. 2006 22:07

to SmartBOY: ADSL jsem zrušil i s odpojením na prázdniny, ale teoreticky by to mělo fungovat. Stačí se zeptat na podrobnější informace operátorky na jejich call centru. Ale myslím si, že z jejich strany by problém být neměl, vždyť by přišli o prachy... :)
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 26. 4. 2006 22:28

ANO, taktéž pouze pro ADSL. Nigdy sem z ní nevolal, jen jsem se několikrát prozvonil když jsem si změnil uvítací melodii :)
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod TomZ 27. 4. 2006 00:13

Mame ji jen kvuli ADSL takze ten standart. ale za chvili uz nic platit zlutakum nebudem, ale jen CRa. - to je imho ted nejlepsi net co ted muze clovek mit do rozumny ceny. (nechodte na me s wifi)
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod goob 27. 4. 2006 11:42

mobilman: Jak to u Bluetone frčí, když to jede vzduchem? Jaké jsou pingy? Nezpomaluje se to v "internetových" špičkách?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 4. 2006 13:35

goob píše:mobilman: Jak to u Bluetone frčí, když to jede vzduchem? Jaké jsou pingy? Nezpomaluje se to v "internetových" špičkách?
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod SmartBOY 27. 4. 2006 13:38

michalreznar píše:to SmartBOY: ADSL jsem zrušil i s odpojením na prázdniny, ale teoreticky by to mělo fungovat. Stačí se zeptat na podrobnější informace operátorky na jejich call centru. Ale myslím si, že z jejich strany by problém být neměl, vždyť by přišli o prachy... :)i/quote]

Teoreticky si myslim, ze by to fungovat melo, ale operatorka tvrdi, ze by mi internet pri vypojeni nesel. Podle mne jen chteji, abys platil i ten pausal (takhle bych ho neplatil). Proto jsem potreboval vedet, jestli to tu nekdo nema odzkousene... :c/
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Litrmlicka 27. 4. 2006 14:11

my pevnou linku zrušili asi před 3 měsícama, vůbec se to nevyplatilo
Eh??

Nokia 5110 - Alcatel 303 - Siemens CX70 - SE T700 - Samsung s5610
Litrmlicka
Junior

Odeslat příspěvekod jojak 29. 4. 2006 09:00

měli jsme telefon volno plus a babička volala asi 25 hodin a a platli jsme kolem 800 protože hodne volala ve spice a ted máme nonstop
jojak
Junior

Odeslat příspěvekod goob 29. 4. 2006 20:55

mobilman: Tak to jsem popletl, pardon :-) Stejně ale musíš platit ty dvě stovky za to, že nemušíš mít pevnou, ne?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 29. 4. 2006 21:17

goob: nemusíš... :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 29. 4. 2006 22:22

tommy: Asi musíš. Koukni se na jejich stránky. Když zvolíš variantu bez paušálu Telecomu, platíš o tři sta korun více, než ve variantě, kdy platíš Telecomu hlasový paušál.
goob B-]

goob
Pokročilý

Předchozí stránka