Zvýhodněný telefon u Vodafonu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 12. 2. 2006 22:31

takze jsem objednal C75 ... pres operatora, ponevadz telefony, ktere jsou uvedene v sekci pro stavajici zakazniky jako LAST MINUTE, lze objednat pouze pres operatora...
jinak infolinka na prd, to je ukecanej program, ze by jeden pad, nastesti je tu zrychleny cislo: http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=19156&highlight=heslo, jenze proc, kdyz chci doobjednat novy tarif, se me snazej prepojit? same obstrukce :(
radoch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod domorodec 13. 2. 2006 04:22

rikora píše:to domorodec: "Propláchni hubu?" No to je hezký. Hlavně že je to na koho svést. Hele teda ty chytrolíne. Když mi na mail pošleš číslo. Kouknu jak to s tou objednávkou bylo a pokud máš pravdu, dostaneš zbytek ceny zpátky. Co ty na to? rikora@seznam.czr/quote]



Nejsem blbej, abych ti dával moje číslo, najdi si na otravování jinou "oběť". Ta tvá emailovka na spamérským serveru to akorád naznačuje chlapečku. Jinak samozřejmě, že jsem chtěl po "Vodafone" vysvětlení, proč to mám za 77 kč jako stávající zákazník a ne za 7,- jako to mají noví zákazníci a nedostalo se mi žádný odpovědi z tý logistiky nebo odkuď byl mi poslanej email, že mi posílají mobil.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domorodec 13. 2. 2006 04:46

rikora: toho chlapečka beru zpět Lenko Mrázková :-D
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků