Jak se vám líbí web Vodafonu.cz?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod detol 1. 2. 2006 10:24

Mne se nelibi, je z nich citit konzumni ala t-mobile styl a to je chuj....zatim jsou pomale a temer nefunkcni a na vodafone.cz jsem se dostal jen pres oskar.cz :tleskani :lol:
detol
Junior

Odeslat příspěvekod Mafia1 1. 2. 2006 10:27

me se zda ze vubec nefunguje (ta sms brana :o)
Mafia1
Junior

Odeslat příspěvekod hrada 1. 2. 2006 10:30

A dalsi zjisteni je to, ze jim nefunguje verze bez www a nemaji treba presmerovany sms.oskar.cz - musim si doma upravit odkazy...

PS: xxx@mujoskar.cz -> xxx@vodafonemail.cz, ale rano mne jeste prislo upozorneni na email tak funguje i "stara" verze...

Pokud se o tom uz nekde pise tak pardon
hrada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mafia1 1. 2. 2006 10:32

a konecne :o
Mafia1
Junior

Odeslat příspěvekod Mr4k 1. 2. 2006 10:36

No nevim jak vam, me bez www fungovalo. V noci to slo celkem rychle, samoobsluha fungovala, uz jsem si predelal upozorneni na email na vodafonemail (to prislo okamzite), sms branu jsem v noci zkousel, ta taky sla, ale sms dorazila asi s pul hodinovym zpozdenim. Ted to zrovna moc nejede, bud to kazdej trouba zkousi a server nezvlada, nebo jim tam proste neco nejede.
Mr4k
Junior

Odeslat příspěvekod hrada 1. 2. 2006 10:39

Dal jsem si seznam volani v samosce a cekal jsem asi necelou minutu a vykoplo mne to s timhle:

Kód: Vybrat vše
Systém se už trochu nudil, tak se po delší nečinnosti raději odpojil. Přihlaste se prosím znovu.[/code]

Si snad ze mne delaji srandu, ne?
hrada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukAs9 (novy) 1. 2. 2006 10:40

Web se mi celkově líbí... a zdá se mi taky o něco přehlednější.
Asi jsou opravdu přetížení, úvodní stránka se načte hned, stejně tak ostatní stránky, ale poslat sms nebo se přihlásit do samoobsluhy:-( kdepak:-(

"Je nám líto, ale zrovna teď přihlašování nefunguje. Zkuste to prosím později..."
LukAs9 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vincent 1. 2. 2006 11:05

až to bude fungovat tak to bude hnedka o něco lepší...ale jinak web nevypadá špatně
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod m.cut 1. 2. 2006 11:15

web je hezci nez byl oskarovo! 8) :lol:
HTC Desire | ROOT | ROM: AuraxTSense v8.0 HTC Sense 2.2 |

T-Mobile G1 white | T-Mobile G1 black | HTC Magic | Samsung Spica | HTC Desire ......
Twitter: m_cut
m.cut
Junior

Odeslat příspěvekod Mafa 1. 2. 2006 11:22

Je docela dobrej.Ale dlouho se mi to načítá.
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 2. 2006 11:25

Je pretizeny, muze se stat ze se bude dele nacitat nebo vypadavat.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 1. 2. 2006 12:09

Několikrát jsem se pokusil poslat sms z webu Vodafone a při odesílání se pokaždé otevřela chybová stránka. Stejně tak se nelze přihlásit do samoobsluhy na účet. :x
Švejk (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod traveller 1. 2. 2006 12:18

SMS z webu nejedou, vypadávají obrázky, celkově je velmi pomalý. Jinak mi nepříjde, že by byl výrazně jiný než Oskar...
traveller
Junior

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 1. 2. 2006 12:43

traveller píše:SMS z webu nejedou, vypadávají obrázky, celkově je velmi pomalý. Jinak mi nepříjde, že by byl výrazně jiný než Oskar...e/quote]

Taky mi připadá, že výrazná změna se nekoná, jen logo v levém horním rohu je lehce jiné :lol: Je jasné, že Oskar měl stránky podezřele podobné s Vodafonem již dlouho předtím.
Švejk (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 1. 2. 2006 16:12

Nevypada spatne..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka