TV prima a zlodějna s číslem 906500555

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 31. 1. 2006 15:18

noo to jsi jim pěkně naletěl :) příště radši nikam nevolej...už jen když vidím ty částky za hovor atd tak mě to vždycky hned přejde.Ikdyž někdy to je hodně lákavý...ale když by ty prachy dali prvnímu kdo tam zavolá tak by si asi moc nevydělali.
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod domorodec 31. 1. 2006 18:05

Neodpověděli mi na email, tak jsem právě poslal stížnost na televizi Prima ke správnímu úřadu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Tak doufám, že pokuta je nemine.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 31. 1. 2006 19:25

domorodec píše:[b]Neodpověděli mi na email, tak jsem právě poslal stížnost na televizi Prima ke správnímu úřadu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Tak doufám, že pokuta je nemine.p/b]

myslím, že v tomhle případě je ale Prima OK... v Rychlé výhře NIKDO A NIKDY neslibuje výhru každému, kdo zavolá... chce to lépe poslouchat a dívat se a nemít oči a uši zalepené vidinou lehkého zisku...
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod christian 31. 1. 2006 19:31

2domorodec: Ale mam dojem,ze prima stejne tuhle soutez neorganizuje, jen ji vysila..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Well-being 31. 1. 2006 20:05

...Tvoje šance proti Primě je nulová. Naivní nejsou oni, ale Ty. A kdybys přestal blikat, udělal bys dobrý skutek, je to otravné.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Předchozí stránka