Ztráta SIM karty u Oskara: poplatky za výměnu za SIM Plus

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tom-cz 27. 1. 2006 15:44

Pokud ztratím SIM kartu Oskara, mám nárok na její výměnu jednou ročně zdarma při splnění nějakých podmínek, které jsem nikde nenašel. Jsem u Oskara od prosince (Rozjed naplno). Jaké se platí poplatky kdybych chtěl za ztracenou kartu rovnou SIM Plus (ztracená by byla obyč)? Jenom 77Kč nebo i těch 200Kč za výměnu?
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod míša777 27. 1. 2006 15:59

Výměnu SIM máš jednou za 12měsíců zdarma.
míša777
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 27. 1. 2006 16:05

To vím, ale nemusím být určitý počet dní u Oskara aby výměnu zdarma provedli? A jak je to s tou SIM Plus?
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 27. 1. 2006 18:00

Pokud si zřídíš Po svém a máš někde poznamenané číslo té ztracené SIMky (je taky na tom plastu, ze kterého se vylamuje, taky na obálce, ve které byly SIMka a další materiály...), můžeš si z internetové sámošky zažádat o SIMplus zdarma :idea: Po svém můžeš potom zrušit :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jhsoft 27. 1. 2006 18:10

Nemusíš...i kdyby jsi si dneska pořídil SIM, zítra jí ztratil a hned požádal o duplikát, máš to zadarmíko :wink:
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 1. 2006 18:16

pokud vyuzivas sluzbu PO SVEM je zdarma upgrade z obycejne simky na SIM PLUS, takze pokud mas cislo te puvodni (na prodejnim dokladu nebo na balicku se SIM kartou) lze takhle jednoduse dostat novou SIMku a pritmo jsi nevycerpal moznost ziskat behem 1 roka dalsi SIMku , pokud bys tu dalsi nedej boze opet ztratil

o vymenu lze pozadat primo v internetove samoobsluze - pri zadosti je potreba tam zadat cislo puvodni SIMky
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 28. 1. 2006 11:37

Dík za info.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 6. 2. 2006 15:15

Nevíte ještě, jak dlouho výměna trvá? SIM jsem si objednal před týdnem a ještě nic nepřišlo.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod MartinC 6. 2. 2006 15:38

Vyměnit sis ji měl v nějakém Oskarovém obchodě na počkání. Poštou to většinou přijde do tří dnů. Zavolej na operátora at ti to dohledá, nebo si ji nech vyměnit v prodejně.
MartinC
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 6. 2. 2006 15:55

Objednával jsem to v samoobsluze. Blbý je že mám Po svém a za hovor by mi účtovali prachy (nebo ne?). Zkusím se zeptat v prodejně, tam mi snad nic nenaúčtujou.?
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 2. 2006 16:01

Vydrž určitě dorazí já jsem po deseti dnech od objednání v internetové samoobsluze nevydržel, dojel jsem na prodejnu, kde se mi omluvili a kartu mi dali na místě a hádej co jsem měl doma ve schránce - lístek na poštu a na poště - sim karta.
Jinak na prodejně nic neúčtujou ( zatim )
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tom-cz 6. 2. 2006 16:04

Dobrá, chvíli ještě počkám.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod p!mp 7. 2. 2006 01:14

tom-cz píše:Objednával jsem to v samoobsluze. Blbý je že mám Po svém a za hovor by mi účtovali prachy (nebo ne?). Zkusím se zeptat v prodejně, tam mi snad nic nenaúčtujou.?
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 2. 2006 09:30

V případě toma-cz pokud je z Jihlavy jak má v profilu je to v pohodě vodafon tam má prodejnu, ale ne v každym městě natož na venkově jsou VF prodejny. Já mám štěstí u nás jí má taky i když je to pro mě troch z ruky.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blanka 7. 2. 2006 10:12

Nějak mi nefungovala dobře SIM u Oskara a tak jsem volala operátorce a třetí den jsem ji měla na poště. Do týdne přestala fungovat i synova a to samé, třetí den byla na poště. :tleskani
Nic jsem neplatila (u Oskara jsem něco přes 1120 dní)
blanka
Junior

Další stránka