Oskar a doba doručení mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xondrax 31. 1. 2006 07:55

V mem pripade se 2x stalo ze moje objednavka vypadla ze systemu/??!?/a nikdo o ni nic nevedel a ja na foun cekal a obvolaval postu kde se s nim flakaj :)
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod domorodec 6. 2. 2006 22:24

Tak snad mi už ten mobil objednaný 11.01.2006 konečně dojde zejtra, když mi přišel email o zabalení mobilu. Taky si odporujou, když psali, že pošlou SMS. Jinak tohle musíte vědět, volaj jsem poprvé operátorce na infolinku a ta mi řekla, že mi druhej den zavolá, nezavolala. Volal jsem podruhý operátorce minulej tejden v pondělí a povídala, že do 2-3 dnů, že mi dá vědět, nezavolala.Volal jsem potřetí v pátek a opět velký omluvy s tím, že oni vytvořili novou objednávku a do ůterka bych ho měl mít doma. takovej postřeh, všechny operátorky na infolince mají nazpaměť naučený určitý věty a pořád používají doménu "oskarmobil.cz" co jsem vyčetl z dnešního emailu.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 7. 2. 2006 01:02

Už 2x objednávanej mobil přes Oskarlinku a popré myslím nebyl hned na skladě, takže než dorazil na sklad a pak odeslání, tak asi 4-5 dní, podruhé byl přímo na skladě, takže mi dorazil na poštu asi za dva dny. Takže pohoda. Ale je užitečné upozornění na to objednávání přes Samoobsluhu. Aspoň víme, přes co objednávat. :wink: ať žije pokec s operátorkami. 8)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Předchozí stránka