Proc se SAKRA mnozi navazeji do ODEPIS ???

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 22. 1. 2006 23:55

Zajimalo by me proc se ruzni hnidopichove navazeji do lidi jen proto, ze si zvolili tarif Odepis. Napr. "Mas odepis za 10 Kc tak nemel...", "Prechazis k Odepis za 10 Kc tak co bys chtel..."

Copak nedokazete pochopit, ze i lide s timto tarifem vydelavaji Oskarovi urcite nemale zisky? Znam dost lidi (vcetne me), co maji na svych fakturach Odepis castky pres 400 Kc a jiny tarif se jednoduse nevyplati.

Nebo snad ten, co ma Oskartu nebo jiny Oskaruv tarif nebo jineho operatora je hned a priori lepsi clovek a zaslouzi si vetsi uctu nez ten, ktery si z mnoholicne nabidky na nasem trhu zcela dobrovolne vybral tarif Odepis, ktery mu vyhovuje???

Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod bleeesk 23. 1. 2006 00:05

je to dobrej tarif ...mam 50 naplno ...a chci prechazet na Odepis ....!

Mejte se ! :)
bleeesk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svarcik 23. 1. 2006 00:06

Úplně s tebou souhlasim, taky to nechápu. Mám Odepiš a jsem s ním absolutně spokojený, většinu kamarádů a celou rodinu mám u Oskara, takže se mi ten tarif prostě vyplatí. Měsíčně nechám Oskarovi kolem tří stovek. Nejdřív jsem měl Oskartu, pak jsem si pořídil Slyším Vás (levné sms) a pak jsem Oskartu zrušil a ze Slyším vás jsem přešel na Odepiš. Jsem absolutně spokojený. Ale taky by se mi líbili nějaké výhody co maj tarify nové generace... :cry:
Čistou mysl a nezkalený pramen! :-)
svarcik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonathan 23. 1. 2006 00:07

No tak z toho nebuď tak smutnej. Na světě jsou i horší věci: třeba že musíš chodit s košem :mrgreen:
Jonathan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 23. 1. 2006 00:13

Taky to nechápu, ale většinou stačí takovému chytrákovi říct co všechno využiju a kolik za to celkem zaplatím a už drží hubu :mrgreen:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bungo 23. 1. 2006 00:25

svarcik píše:Ale taky by se mi líbili nějaké výhody co maj tarify nové generace... :cry::/quote]


Zase to, ze Oskar preferuje jine tarify, na kterych vydela asi vice, to je docela jasne a ja s tim naprosto souhlasim. Kazdy si muze vybrat. Vyhody Odepis X Nadstandardni vyhody tarifu nove generace.

Ja si vybral Odepis Samozrejme ze by se mi libil tarif, kde bych neplatil skoro nic a mel maximalni vyhody, ale pochybuju ze je Oskar nadace... Anebo to bude zamer Vodafonu? At vsichni volame zadarmo a mame se dobre? :mrgreen:
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 1. 2006 00:33

Navazi se do nej proto ze nekteri lide nechapou jak to nekdo muze mit jako hlavni tarif :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 1. 2006 00:44

Ja mela Odepis (predtim Slysim vas) jako hlavni tarif 5 let. A rozhodne by me nenapadlo se kvuli tomu nekomu posklebovat. To je asi jako kdybych se smala lidem s predplacenkou, ze nemaj tarif...
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 23. 1. 2006 01:49

Kdo nemá tarif Odepiš, je sám proti sobě. Je to jako nezvednout peníze, které se válejí na ulici. Za 30 haléřů / min. si nikde jinde nezavoláte. K tomu esemeska za 42 haléřů na Oskara, no kde Vám to dají?
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 23. 1. 2006 03:11

No, ono je to fajn, dokud se nemusí volat mimo volné minuty. 6 Kč do Oskara a 10 Kč do jiných sítí (+ daň). Odepiš mám také, mám ho již od doby Slyším Vás. Ale mám ho jako doplněk T-Mobile tarifu T30 HIT. Je to skvělá kombinace, to vám milí přátelé řeknu :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a123b 23. 1. 2006 06:45

goob: Jo, to už si říkal hodněkrát. :wink:
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 1. 2006 06:57

Já mám jako hlavní tarif Dohodu, ale odepiš vlastním taky. Kromě toho používám ještě Oskartu Special Edition. Pokud se mi někdo chechtá, že telefonuju každou chvíli z jiného telefonu jen abych ušetřil "pár korun", tak je to jen do té doby než tu úsporu vyčíslím. V poslední době činí něco okolo 6-7 tisícovek/měs., což je pro mě sakra hodně peněz. Do sítě OS totiž provolám denně něco okolo hodiny až dvou (v dlouhých hovorech). Nikoho neomezuju, každý se mi dovolá a dopíše na hlavní číslo. Jen fakt nevidím důvod, proč bych měl SMS do sítě Oskar posílat za téměř 2,50, když jí mohu poslat za 0,42; nevím proč bych měl do sítě Oskar volat za 214,20 hodinu, když tak mohu činit za 17,85 a tak podobně.

Kdokoliv se mi za to posmívá, má jedinečnou možnost mi rozdíl, který ušetřím doplatit ze svého a já pak budu klidně volat do sítě Oskar třeba z Quattro Go. :-D
Naposledy upravil Slonik dne 24. 1. 2006 01:36, celkově upraveno 1
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 23. 1. 2006 08:29

Mam odepis a jsem s nim naprosto spokojenej.Volam jenom na oskara a mesicne zaplatim tak 50-100.
Odepis :arrow: nejlepsi
Pickun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 23. 1. 2006 09:18

Ať se smějí, mě to je jedno. Mám normální paušál a odepiš jako doplněk. Simka je v jedné cihličce a leží doma na polici. Kolikrát z něho ani neprovolám těch 30min, ale hodí se mi dvě čísla.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukik 23. 1. 2006 09:39

Pickun píše:Mam odepis a jsem s nim naprosto spokojenej.Volam jenom na oskara a mesicne zaplatim tak 50-100.


Souhlasím. A protože volám trochu i do ostatních sítí, mám ještě Rozjezd.
Chceš realizovat své sny? Probuď se!
lukik
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků