Chce někdo NMT přenositelnost?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod minolta1 11. 1. 2006 18:07

Kdo by potřeboval, nechť se zde podepíše.
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kodl 11. 1. 2006 18:11

Obávám se, že to je zbytečné. nemýlím-li se, tak NMT letos končí...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minolta1 11. 1. 2006 18:11

Právě proto!!! Chci přenýst číslo a né telefon!!!!(!
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 1. 2006 18:28

Nejde to a ani to nepůjde. Tečka. Musel by se změnit číslovací plán, prováděcí předpis a další dokumenty. To dřív Et hlasové služby v síti NMT vypne (a tedy zruší hlasová čísla 601 xxx xxx)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M@tezz 11. 1. 2006 18:38

Třeba bude volné číslo, které je stejné jako tvoje, jenom s jiným předčíslím. Aspoň něco. Ale to asi nebude zadarmo. Leda by NMTčkařům udělali výjimku.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minolta1 11. 1. 2006 18:42

Tak změní dokumenty, no. To je to nejmenší. Kdyby bylo pár lidí, kteří by to potřebovali, prostě by to udělat museli!
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 1. 2006 08:52

V začátku GSM ET rezervoval pro přechod z NMT do GSM stejné šestičíslí z 601 na 602. Nevím jestli je drží stále.
Přenositelnost je mezi GSM - GSM, to by mohl někdo chtít přenést číslo z pevný na mobil, speciálně tarifikovanou linku na běžnou a pod.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod minolta1 12. 1. 2006 17:59

Prosimte jakou souvislost ma pevna s telefonem nmt? Aspon uvazuj, kdyz uz sem pises. Pokud nepujde prenyst nmt cislo, tak pak je otazkou, proc treba umts pouziva tez cislo jako gsm. Proste o prenositelnost ¨nmt to gsm je na miste!
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Já Osobně 12. 1. 2006 22:00

Nefantazíruj, když zruší 601 dostaneš 721 se stejným číslem a ahoj :twisted: Těch pár lidí co by to potřebovalo by muselo být z vedení Parlamentu, ČTÚ a Eurotelu zároveň aby to mělo šanci :lol:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 1. 2006 22:28

Mno ale celkový provoz NMT skončit nemůže, protože Eurotel dtata expres je pokud vím založený na síti NMT450 takže to zase tak jednoduché není...
A pokud jde o můj názor o přenesení čísla 601 ××× ×××, tak nechápu, proč by Eurotel musel měnit předčíslí... pokud ruší NMT provoz pro Mobilní telefony tak by pro ně neměl být problém vydat SIMkarty a předčíslím 601 pro síť GSM :wink:
A pak už si můžete přejít třeba přes cestu :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Já Osobně 12. 1. 2006 22:38

Tube píše:Mno ale celkový provoz NMT skončit nemůže, protože Eurotel dtata expres je pokud vím založený na síti NMT450 takže to zase tak jednoduché není...
A pokud jde o můj názor o přenesení čísla 601 ××× ×××, tak nechápu, proč by Eurotel musel měnit předčíslí...l/quote]

ET Data Expres jede na frekvenci 450 MHz jako NMT, ale je to CDMA. Pokud vím, tak nic kromě frekvence nemají společného, čili zrušit T!P není pro ET problém :) A proč musí jETel měnit předčíslí? Protože číslovací plán :D 601 nechá pro CDMA dokud to půjde a GSMko pojede na 7xx předvolbách...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod minolta1 13. 1. 2006 18:55

Tak cekam, ze 601 bude nakonec prenosna, tim padem po zruseni nmt site se bude dal pouzivat stavajici 601 cislo. Jen otazkou, kolik uzivatelu to ocenilo...je tu nekdo takovy????
minolta1
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků