Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 10. 1. 2006 14:33

porad oskar ale uz se na to tesim... lehka zmena :) imho si na to jeste tak mesic pockame
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 10. 1. 2006 14:33

To nebylo z hlavy přispěvatele, prý mu to napsal Oskar...
BTW, nevíte co se vypne, když v telefonu vypnu v menu Zprávy - Nastavení - Zpr. služby - Servisní zprávy? Není to třeba lék na VF? :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Caddy 10. 1. 2006 15:13

ja taky jeste nic,,,a stale premyslim, jestli chci radsi nechat z nostalgie oskara nebo ne....furt se nemuzu rozhodnout :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kvetak 10. 1. 2006 16:04

Ja taky jeste nic. :cry:
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 10. 1. 2006 16:07

Caddy ono se to vlastne pta ne? teda myslim ze u tmo se me to tenkrat nejak ptalo u aktualizace
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 10. 1. 2006 16:47

Tak me zatim taky nic neprislo. Stejne bych si tam nejradsi dal blank logo, ale ted mi to nejak nejde, ukazuje se mi tam misto toho otaznik, pritom to logo tam mam ulozeny. tak nevim - nejakej bug asi nebo co :lol:... Treba to spravi to logo Vodafonu a pak ho jen vypnu, takze se na to tesim a uz aby to bylo.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 10. 1. 2006 17:09

Ja taky jeste nic! Je tu vubec nekdo komu uz to doslo?
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 10. 1. 2006 17:13

Zajimalo by me, jakym zpusobem to Vodafone posila, jestli zacina od cisel 608, tak to bude asi trvat, nez to dojde ke me..
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 10. 1. 2006 17:35

A pak je ještě otázka jestli to vůbec posílá. Příjde mi to i nelogické měnit nazev v telefonu, když to oficiálně "plnohodnotný" Vodafone není.

Tipl bych to na kachnu a mrzí mě, že se MM chytla. Pokud nebudu mít důkaz. Třeba někde na netu sejmutou obrazovku s tím dotazem a odpovědí, tak tomu nevěřím...
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jakoubek23 10. 1. 2006 17:41

No chytnout se asi nechytla vcera sem psal oskarovi a odepsal mi tohle děkujeme za Váš e-mail. Rádi bychom Vás informovali o tom, že od 9. 1. do 28. 2. 2006 budeme prostřednictvím binárních SMS měnit logo Oskar na logo Vodafone na displeji Vašeho mobilního telefonu. Informaci o změně dostanete prostřednictvím speciální SMSky, kterou Vám zašleme těsně před aktualizační SMS zprávou. Její znění bude následující: Oskar je teď součástí skupiny Vodafone, proto Vám změníme logo na Vašem displeji. Aktualizace SIM karty nemá vliv na Vaše služby ani jejich ceny. Oskar Vodafone

Po aktivování loga sítě Vodafone bychom Vám doporučili, abyste vypnul a znovu zapnul mobilní telefon. Děkujeme. takze si myslim ze uz nas to brzo ceka.
Jakoubek23
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 1. 2006 17:55

Ještě ne.
Oskárku ach och zůstaň u mě na displeji....
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 10. 1. 2006 17:57

6082107**, nic zatím nepřišlo.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 10. 1. 2006 18:02

To me zajima jestli mi neco dojde, protoze kdyz chodili ty zvlastni smsky na preferovani site tak mi take nic nedoslo!
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 10. 1. 2006 18:38

dneska mi prislo od oskara vyuctovani a jeho soucasti byl mimo jine listek s informaci ktera zde byla uz nekolikrat zminovana a to ze zmena bude probihat od 9.1. do 28.2. takze se da rict ze se opravdu o kachnu nejedna... :-(
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 10. 1. 2006 18:48

No a taky by mě zajímalo, jestli to budou brát podle stáří telefonního čísla, neboli první předvolby 608, pak 777, potom 774 a nakonec 775, nebo prostě postupně podle čísel (608, 774, 775, 777). Jsem už zvědavej, kdy to přijde, zatím moc uživatelů není, kdo má změněné asi. Jak dlouho asi budou obesílat "první kolo"?
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků