Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esceaen 20. 2. 2006 10:35

Já Osobně"t[quote="kujon píše:Jestli tam máš svoje logo, tak ti to samozřejmě nenacpou, jen když si obnovíš standart, tak tam budeš mít místo Oskara ***** :-/-/quote] Tohle platilo, to vím. Ale tady někdo psal, že má na N70 VF natvrdo a že nejde změnit logo :eh

Já Osobně 8) /quote]

no, to by me taky docela zajimalo, jestli se mi zmzeni moje logo nebo ten oskar, ktery se mi zobrazuje, kdyz si svoje logo vypnu. uz sem se tu na to ptal, ale nikdo nijak nereagoval. kazdopadne uz vf asi vyzral i na novy nokie. tatin ma 6230, ta sms mu dosla asi tak pred 2-3 tydny, logo zustalo stejna a dneska se mu z niceho nic objevilo vf, tak teda nevim. jinak ja mam porad oskar (u oskara 1959 dni, 608 *** ***), kdyz si to svoje vypnu.
oskar @ nokia - connecting people
esceaen
Junior

Odeslat příspěvekod Martin_X 20. 2. 2006 15:48

NNevím jestli se tady na to už někdo neptal,ale nechce se mi prohledávat celé forum.Má tady někdo barevné logo vodafonu?Díky
Martin_X
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 21. 2. 2006 00:37

Dnes jsem si všiml,že jeden chlápek měl na 6230i Vodafone CZ. Ale měl to vše(logo,ikony stavu atd.)takovou křiklavě zelenou barvou a nevím zda je tato barva ve standartu 6230i nebo jestli to má celé nějak nakopané :!:
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod clee 21. 2. 2006 05:45

me po kdovijak dlouhy dobe co je tu T-M visi na founu porad Paegas CZ (SIMka z roku 1998)
alcatel OT club -> nokia 3330 -> siemens c35 -> nokia 3330 -> nokia 6101 -> nokia 6300
clee
Junior

Odeslat příspěvekod Martin_X 21. 2. 2006 10:55

Tak má někdo to barevné logo?
Nokia forever

3250 :arrow: 5110 :arrow: N-gage :arrow: N80

Jeste mrkev, jeste zelí, p.r.d.e.l se vám rozveselí! :D
Martin_X
Junior

Odeslat příspěvekod hakyti 21. 2. 2006 18:11

Vodafone loga odesílá postupně až do 28.2. U Nokií, vyrobených po roce 2003 se Vám ale logo nezmění. Je pak potřeba zavolat operátora, který Vám dá balíček log zadarmo a můžete si ho (a ještě 4 další) stáhnout z webu. Už ale přistoupili k tomu, že se bude stahovat logo přímo ze sítě. Provádí aktualizace, které zatím spíš způsobují změť znaků na displeji. Všechno se holt nepodaří napoprvé..
hakyti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 21. 2. 2006 18:14

Budete se asi divit, ale já tam mmám furt ještě EUROTEL - CZ :D
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod playmaker 22. 2. 2006 00:32

oneill_sx1 píše:Budete se asi divit, ale já tam mmám furt ještě EUROTEL - CZ :D /quote]

To teda nemáš moc čím machrovat :pozor2
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 2. 2006 22:04

to ja dneska videl PAEGAS, jsem na to cumel jak puk....a bylo to na LG C3300....uplne novem...
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod honzapm 23. 2. 2006 22:32

jedna perlička: jak už jsem tu psal, logo Vodafone mám na displeji už asi tři nebo čtyři týdny a dneska ráno mi aktualizační SMS o změně loga na displeji přišla podruhé... :) žádná další změna ale samozřejmě nenastala... :oboze :oboze :oboze
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 2. 2006 23:12

Tak zena ma po vymene telefonu oper oskara :))) Na samsungu se j to uz zmenilo...vcera dostala 6111 a je zase oskarek... :)
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ***Apollo*** 23. 2. 2006 23:45

tam je to dany taky starim sim karty. Ja mam 8 let Sim Paegas a Mam na vsech mobilech Paegas
Nalejvaj se pupence, nalejvaj se mraky,
a ja nejsem pupenec ani mrak, a naleju se taky.
Acer Extensa 5620 ;SE K790i, BMW E 30
***Apollo***
Junior

Odeslat příspěvekod jhsoft 24. 2. 2006 07:05

Barevný logo je ke stažení na stránkách VF. http://www.vodafone.cz/consumer/ie/style/ loga,melodie...,vybrat typ telefonu, a barevná loga ATS, poté sekce Vodafone a už jsi u objednávky:-)
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 26. 2. 2006 16:47

Jojo, už se těším, až v noci ze 4. na 5. března budu moct konečně zapnout Oskartu, aniž bych se musel bát, že mi tam naběhne Vodafone. :) Běda, jestli to budou posílat pak nějak dodatečně zmateně. Na Oskartě chcu malou vzpomínku na Oskárka. :)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tvojesmrt 26. 2. 2006 16:53

Zatím ne,ale už bych ho tam rád měl.SMS mi od operátora přišla že mi změní logo.Tak jsem vypnul a zapnul telefon a zatím nic.
tvojesmrt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka