Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 1. 2006 13:20

me to prislo pred chvili ze se to zmeni a po peti minutach dosla dalsi sm ze sim je aktualizovana, tak sem to vypnul a zapnul a je tam vodafone cz asi to zkusim pichnout do 6230 co to udela
Anonymni

Odeslat příspěvekod Driver 16. 1. 2006 13:47

DjOna píše:vazeni a mili pro nekoho dobra pro nekoho spatna zprava,mobilni telefony Nokia vyrobene po roce 2003 nepodporuji binarni sms pro zmenu loga,takze vy kdo ji mate budete mit porad Oskar, dokud si nedojdete na prodejnu a o zmenu si primo nepozadate, dostane zdarma logo...

No tak to můžu na nový logo čekat marně.... Je fakt, že lidi, co zatím psali,že jim logo přišlo, měli starý mobily...

Kazdopadne tady mam jeste NK 3330 taky na oskara z roku asi 2001 nebo 2002 to uz nevim a tam to taky neprislo, predvolba 777
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 1. 2006 13:51

jj to muzu potvrdit, pichnul jsem simku do 6230ky a je tam oskar..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 1. 2006 13:52

ale nijak me to netizi, stejne budu oskar rusit :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 1. 2006 14:33

Tak nějak koukám, že teď ti co mají "slavné" Nokie troch pláčou - tedaaspoň ti co mají zájem o nové logo operátora ma dyspleji. Určitě jsou mezi nimi i tací co jim to právě vyhovuje...
Anonymni

Odeslat příspěvekod pota 16. 1. 2006 14:36

NE,NE,NE.NE
pota
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 16. 1. 2006 14:54

Tube píše:Tak nějak koukám, že teď ti co mají "slavné" Nokie troch pláčou - tedaaspoň ti co mají zájem o nové logo operátora ma dyspleji. Určitě jsou mezi nimi i tací co jim to právě vyhovuje...r/quote]

Vůbec.. a na dIsplayi mám Oskar a nevadí mi to
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 1. 2006 15:22

wossik píše:To jo, člověk je od přírody líný tvor, tak při téměř neomezeném připojení k netu je výhodnější většinou psát SMS z netu. Jak Oskar a Eurotel, tak i placené brány na T-mobile jsou levnější než dohoda. Ale je fakt, že když potřebuju, tak napíšu. ale právě s tím rozdílem, že do Oskara v klidu napíšu, do Eurotelu a T-mobile spíš zavolám. :wink:=/quote]

No vidis, ja SMS z netu nikdy neposilal, ani nevim proc..prislo mi to takovy divny.... :)
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod naxalite 16. 1. 2006 15:58

Sorry mazu po sobe :o) Ja zas premyslel nad necim jinym....no to by bylo na jinou diskuzi...asi o tech Nokiich....
Naposledy upravil naxalite dne 16. 1. 2006 16:02, celkově upraveno 1
naxalite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a123b 16. 1. 2006 16:00

Naxalite: Myslel jsem, že se aktualizuje SIMka.
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 16. 1. 2006 17:38

No tak tady mame odpoved na ten muj mail ohledne binarnich sms na Nokie vyrobene roku 2003 :

děkujeme za Váš e-mail a posíláme Vám informace, o které jste nás požádal.

Máte pravdu, telefony Nokia vyrobené po roce 2003 skutečně neumožňují přijmutí binární SMS, která mění logo Oskar na logo Vodafone. Pokud takový telefon vlastníte, můžete kontaktovat operátora OskarLinky na čísle *077, který Vám objedná obrázek s logem Vodafonu. Za tento obrázek Vám nebudeme účtovat žádný poplatek.

Věříme, že Vás tato informace potěší.

Kontaktoval jsem a ted je moje zadost na centru technicke podpory:-)
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wossik 16. 1. 2006 17:48

Takže jsem psal na technickou podporu Oskara taky, ohledně jiných diskutovaných věcí a to jakou dobu platnosti mají tyto binární SMS a pak podle jakého klíče posílá Oskar tyto SMS. Toto je odpověď.

děkujeme za Váš e-mail a rádi Vám odpovíme.

Binární SMS zpráva, která mění logo Oskar na logo Vodafone, má platnost 4 dny. Pokud budete mít po dobu platnosti této binární SMS vypnutý telefon, zašleme Vám SMSku ještě jednou.

Je nám to líto, ale informace o tom, v jakém pořadí zasíláme zmíněné bínární SMS našim zákazníkům, nejsou veřejné. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že Vám výše uvedené informace pomohou.

Takže platnost binárních zpráv je vyřešena, systém rozesílání ne, tak kdyby někdo přišel na kloudný nápad, sem s ním. :wink: 8)
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maxgu 16. 1. 2006 19:24

omlouvam se za velikost fotek ..... nemam čas je zmenšovat a taky se omlouvam za klvalitu ale nějak to nešlo vyfotit :D

číslo: 608xxxyyy a je to kupované asi tak před 4 roky nebo tak nějak byla to nějaká vánoční akce hned ta první ...... telefon SIEMENS C25 tak si to už nějak přeberte :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
maxgu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jakoubek23 16. 1. 2006 20:03

tak ja uz sem si taky u technicke podpory zazadal o nove logo mam totiz nokii 6230i a bude to do 3 dnu.
Jakoubek23
Junior

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 16. 1. 2006 20:33

To Jakoubek23: vidis na to jsem se zapomnel zeptat:-)
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka