Uz mate na displeji Vodafone?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 1. 2006 11:20

JaK píše:Dnes ráno jsem asi po týdnu zapnul záložní telefon. Po necelé minutě mi z čísla 7201 přišla zpráva o změně loga. Zpráva byla odeslána už 11. 1. před 16. hodinou. Po vypnutí a opětovném zapnutí telefonu se opravdu na displeji objevilo nové logo Vodafone CZ. K tomu, aby nedošlo ke změně z Oskara na Vodafone tedy nepomohlo ani dlouhodobé vypnutí telefonu!o/quote]

To by jsi ho musel nechat vypnutý až do 1.2. nebo někdy vyhrabat starý Alcatel (ale ty zase nejsou dbčka - takže si zase nepomůžeš)
Anonymni

Odeslat příspěvekod wossik 14. 1. 2006 14:41

To Alina: Na 777 máš už od 12. 1. Vodafone? Jak dlouho jsi u Oskara? To skoro začíná vypadat, že to Vodafone bere buď náhodně nebo podle toho, jak dlouho je uživatel u Oskara, protože kamarádka s předvolbou 608 měla změněno logo až dnes. :hm A to má zaplý telefon nonstop, takže to nemohlo být už "druhé kolo".
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pejda 14. 1. 2006 15:03

Pravděpodobně to bude náhodné, jsem u Oskarů už od začátků, na mojí SIMce ani ještě není jejich logo, je jenom bílá. Mám 608 a stále nic, třeba to berou podle tarifů, nejdříve ty nejdražší a pak postupují dolů. :nenapadne
pejda
Junior

Odeslat příspěvekod Sovicka 14. 1. 2006 15:25

já mám 2 oskarty který moc nepoužívám s předvolbou 776 jsou star přes 4 roky a taky tam ještě Vodafone CZ nemám podle mě to jde podle číselných řad!
608, 776, 777, 775, 774
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior

Odeslat příspěvekod naxalite 14. 1. 2006 15:30

Jeste nemam, ale pred chvili mi probliklo na telefonu 3G. A pak asi jeste dvakrat behem 20ti minut. Ze by uz Vodafone testoval?! Lokace> Pardubice BTS 35076
naxalite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 19:07

vazeni a mili pro nekoho dobra pro nekoho spatna zprava,mobilni telefony Nokia vyrobene po roce 2003 nepodporuji binarni sms pro zmenu loga,takze vy kdo ji mate budete mit porad Oskar, dokud si nedojdete na prodejnu a o zmenu si primo nepozadate, dostane zdarma logo...
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod Hanka 14. 1. 2006 19:11

Máme doma všichni tři Oskara od roku 2000, předvolbu 608. Manžel má Oskartu, ten už nové logo má, my s dcerou na tarifech ještě ne. A není to ani podle toho, od kdy je člověk u Oskara, manžel je u něj asi o 1/4 roku míň, než my.
Hanka
Junior

Odeslat příspěvekod naxalite 14. 1. 2006 19:13

DjOna(n) ?! Kde jsi to sebral(a) ?! To mi prijde jako pekna pitomost. Treba spol Clickatell nabizi tyto sluzby komercne - div se, i pro telefony Nokia
naxalite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzapm 14. 1. 2006 19:16

DjOna píše:vazeni a mili pro nekoho dobra pro nekoho spatna zprava,mobilni telefony Nokia vyrobene po roce 2003 nepodporuji binarni sms pro zmenu loga,takze vy kdo ji mate budete mit porad Oskar, dokud si nedojdete na prodejnu a o zmenu si primo nepozadate, dostane zdarma logo...

Tahle zpráva se mi nějak nezdá. Tím ale neříkám, že to není pravda. Chtěl jsem ale poprosit, jestli někdo máte nové logo na Nokii vyrobené po roce 2003, můžete to sem napsat?
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 19:20

jsem zamestnanec Oskar Vodafonu a tohle jsem si precetl v novych informaci pro zakazniky,kteri logo neobrzeli.
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 19:22

treba se nejak vyjimak najde..takhle nam to napsali takhle to pisu dal...sam mam nokii a docela me to nastvalo...jelikoz j kopu za Vodafone...!
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod wossik 14. 1. 2006 19:24

To Hanka: A jak máte pořadí čísel? Tedy 608 a pak setříděno podle čísla, jste v pořadí jak? A tu Oskartu má registrovanou na své jméno u Oskara nebo není u Oskara zaregistrovanej? :) Ale i tak to je divný, protože už tu byl někdo se 777 a logem už od 12. 1. Opravdu by mě zajímalo, podle čeho to třídí. :)
Naposledy upravil wossik dne 14. 1. 2006 19:33, celkově upraveno 1
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod naxalite 14. 1. 2006 19:26

Takze nejen
jinak proti zmene loga Vas opravdu ochrani jen stary mobil
ale i novy. Tak to je informace jak "noha" :lol:
naxalite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 14. 1. 2006 19:27

Je pravda, ze jsem to zatim videl jen u kamosky na SE K500 jinak na Zadny novejsi Nokii NE tak kdyby se nekdo nasel tak se ozvete! by me to zajimalo!
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DjOna 14. 1. 2006 19:53

jinak nejaky presny poradi pro zasilani binarnich sms mi neni znamo,asi je v tom nejaky system ale ne nejaky specificky,treba podle predvolby,ci pausalu nebo jak dlouho u Oskar Vodafonu jste...
DjOna
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka