Spatna smlouva eurotelu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 5. 1. 2006 22:19

Mario píše:ale už mi tam nenapsali pro jaké číslo účtu bych to inkaso měl povolit... Možná jsem ale něco přehlédl. /quote]
nemate cislo uctu na kazde fakture v hlavicce a dale i v predvyplnenem prikazu k uhrade a v predvyplnene slozence - celkem na 3. mistech faktury !! navic se staci optat operatora nebo mrknout na net.

Mario píše:Navíc z jiných sítí se tam asi dovolám jen na číslo 720 720 720...? To mně pak stojí 11,90 :-( /quote]

no hlavne ze na infolinku T-Mobile volate bez T-Mobile SIMky uplne zdarma, ze? :)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod gelera 5. 1. 2006 23:11

Samozrejme .. je potreba zavolat na 80333333. Sice je to prodejní linka, ale když budete trvat na tom, at vas spoji na *11 nebo Go, tak vas prepoji. Ale chtejte primo na operatora, ne na IVR. Pokud budete volat sami, ta 720720720 .. 1 pro Go, 2 pro pausaly. U pausalu je to jasne .. 9 na operatora. U Go jsou 2 zpusoby .. 1 a pak 5 nebo 2 a pak 8 ... A zruseni 800... je pochopitelna vec ... proc by ET podporoval volani na sve linky jinym opum bezplatne? Zakaznici volaji z ET to maji samozrejme zadara a pokud chce potencialni zakaznik vedet neco o nabidkach sluzeb, muze zavolat na 800333333
gelera
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 5. 1. 2006 23:33

gelera píše:A zruseni 800... je pochopitelna vec ... proc by ET podporoval volani na sve linky jinym opum bezplatne?
No samozřejmě, ETelu se něco podělá, nepůjde síť, tak si půjčím od kamaráda telefon a řeknu mu, že mu moje volání na infolinku asi sežere kredit, protože je pochopitelná věc, že ET nebude podporovat ostatní opy, že? :lol: BTW myslel jsem, že ta 800 333 333 sloučila bezplatnou infolinku s prodejní linkou :hm

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gelera 5. 1. 2006 23:45

jak ma ET vedet, ze clovek vola z jineho operatora kvuli eurotelacke sim??? No proste chce usetrit. Takovy TMO nema bezplatnou taky. ne, 800333333 funguje porad, prestoze v TV je v reklame uvedeno 810333333.
gelera
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 5. 1. 2006 23:47

Tak TMO ma 800 73 73 73, kde se taky můžeš dožadovat přepojení na infolinku :wink: Tak pokud ET potřebuje ušetřit těch pár haléřů :hm

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 6. 1. 2006 08:25

O čen je vlastně tento thread? Někdo jej založil a už se nikdy neozval. A řeší se tu infolinka ET, T-MO, což mi přijde poučné, ale nehledal bych to tu.

to golera: Mario nechce volat kvůli SIM, chtěl nejspíš volat kvuli tomu nastavení inkasa za modem. U Oskarových zákazníků je inkaso otázka formuláře v Samoobsluze, pro zákazníky ET to znamená: "Stavte se u nás pro formulář, který si necháte potvrdit v bance a pošlete faxem...."
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior

Odeslat příspěvekod Mario 6. 1. 2006 08:58

mobilman píše:nemate cislo uctu na kazde fakture v hlavicce a dale i v predvyplnenem prikazu k uhrade a v predvyplnene slozence - celkem na 3. mistech faktury !! navic se staci optat operatora nebo mrknout na net.

mobilman píše:no hlavne ze na infolinku T-Mobile volate bez T-Mobile SIMky uplne zdarma, ze? :)

No jo, ale já nevěděl že mohu použít toto číslo! U Oskara je účet pro inkaso jiný než účet pro platbu složenkou... Ale než něco někde faxovat nebo kdo ví co, tak to raději budu platit přes bankomat. Navíc inkaso jsou náklady navíc :-( Zlatý Oskar!

K té infolince - mám Oskara, na TM jsem nikdy nevolal, na Oskara volám když je to nutné přes 800 77 00 77...
Naposledy upravil Mario dne 6. 1. 2006 09:03, celkově upraveno 1
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fireworks(smazano) 6. 1. 2006 08:58

Zdravim, jsem mimo CR a proto nemam tak dobry pristup k netu. Pokud nekoho zajima jak se ze smlouvy vyvazat napište si na muj email: fireworks.prague@seznam.cz nebo informacni@email.cz.

PS: dobré je to opravdu jen k tomu pokud se člověk chce vyháčkovat z dvouletého závazku.
fireworks(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 1. 2006 19:31

Mario píše:No já jen tak trochu narážel na to, že mi přišly informace např. o inkasu, že je to výhodné, ale už mi tam nenapsali pro jaké číslo účtu bych to inkaso měl povolit...o/quote]

Jestli ti už někdy z Eurotelu poslali fakturu, tak to na ní máš napsáno :oboze

Aha, už to tady někdo říkal :nenapadne
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 1. 2006 19:55

Ovo píše: pro zákazníky ET to znamená: "Stavte se u nás pro formulář, který si necháte potvrdit v bance a pošlete faxem...."a/quote]

Na ET nahlásíš číslo svého účtu a je to. Lítat z ET do banky a pak zase na ET nemusíš. Samozřejmě to inkaso musíš ale ve své bance nechat zřídit, to je jasné :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 1. 2006 20:01

fireworks píše:Vite o tom ze eurotel ma spatne osetrenou smlouvu na upsani na 24 mesicu pri porizeni modemu ANY DATA za 1kc? Smlouva se da kdykoliv vypovedet, zaplatite pokutu 1000,-kc , ale modem vam zustane.
PS: otestovano v praxi :tleskani-/quote]

To je kravina. Jestli měl Fireworks smlouvu s dotovaným modemem, tak při odstoupení od smlouvy doplatí rozdíl mezi zvýhodněnou a plnou cenou. Je mi líto těch, co na to Fireworksovi skočili, dali výpověď a pak se divili, co že to je za fakturu na 9994 Kč :|

M@tezz
Mírně pokročilý

Předchozí stránka