Spatna smlouva eurotelu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fireworks(smazano) 4. 1. 2006 22:03

Vite o tom ze eurotel ma spatne osetrenou smlouvu na upsani na 24 mesicu pri porizeni modemu ANY DATA za 1kc? Smlouva se da kdykoliv vypovedet, zaplatite pokutu 1000,-kc , ale modem vam zustane.
PS: otestovano v praxi :tleskani
fireworks(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 4. 1. 2006 22:56

To je sice pěkné, ale bylo by fajne napsat, v čem ta finta vězí ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2006 11:13

Jooo? Tak do toho bych šel... Včera mi přišla faktura za období do 12. 12. a se splatnosti do zítřka.. Fakt super :-) Navíc ani nenapsali nějaké způsoby plateb apod...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 1. 2006 11:18

2Mario: Způsob platby. Mimochodem ve smlouvě si podepsal, že si s tím seznámen, že si to nečetl, je tvoje chyba.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2006 11:33

No já jen tak trochu narážel na to, že mi přišly informace např. o inkasu, že je to výhodné, ale už mi tam nenapsali pro jaké číslo účtu bych to inkaso měl povolit... Možná jsem ale něco přehlédl. Asi je to jen zvyk na jednoduchost Oskara.. Mimochodem, je nějaká možnost dovolat se na operátora? I v obchodě mi říkali ať použiju *88 tuším, ale když mám Oskara :-( Navíc z jiných sítí se tam asi dovolám jen na číslo 720 720 720...? To mně pak stojí 11,90 :-(
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavlek 5. 1. 2006 11:41

jj, ET zavedl někdy tuším v listopadu placenou linku 720720720, jiný číslo pro volání z jiných sítí neexistuje :hm
Pavlek
Junior

Odeslat příspěvekod Abubakary 5. 1. 2006 12:40

fireworks píše:Vite o tom ze eurotel ma spatne osetrenou smlouvu na upsani na 24 mesicu pri porizeni modemu ANY DATA za 1kc? Smlouva se da kdykoliv vypovedet, zaplatite pokutu 1000,-kc , ale modem vam zustane.
PS: otestovano v praxi :tleskani-/quote]

A k čemu ti ten modem teď je? :mrgreen: Úplně k ničemu, můžeš ho vyhodit nebo mít na poličce na okrasu... :lol:
Abubakary
Junior

Odeslat příspěvekod Abubakary 5. 1. 2006 12:44

Pokud by jsi volal z čísla Eurotelu, tak na *88 by ti toho moc neřekli, jedná se o GO linku, musel by si vytáčet *11(paušální linka), jinak pokud je to z jiného operátora, tak stejně jako u T-Mobile voláš placenou linku. Eurotel 720720720 a T-Mobile myslím 603603603 :wink:
Abubakary
Junior

Odeslat příspěvekod Abubakary 5. 1. 2006 12:47

Mario píše: Navíc z jiných sítí se tam asi dovolám jen na číslo 720 720 720...? To mně pak stojí 11,90 :-( /quote]

Nevoláš na ET-Asistent, ale infolinku, tzn. pokud voláš z jiného operátora, tak 720720... tě stojí dle tvého tarifu...pokud ovšem nevoláš na Eurotel za 11,90/min dle tvého tarifu... 8)
Abubakary
Junior

Odeslat příspěvekod Ovo 5. 1. 2006 13:08

Abubakary píše:...
A k čemu ti ten modem teď je? :mrgreen: Úplně k ničemu, můžeš ho vyhodit nebo mít na poličce na okrasu... :lol:s/quote]

To je dobré k tomu, že modem se dá aktivovat kdykoliv za stovku, ale utéci z dvouleté smlouvy s platbou 1000 Kč měsíčně se bez sankce normálně nedá.

Ale stejně tomu moc nevěřím a rád bych se dozvěděl, v čem je ta konkrétní chyba, která se dá využít pro zrušení smlouvy se závazkem na dva roky.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 1. 2006 13:17

Mario píše:Mimochodem, je nějaká možnost dovolat se na operátora? r/quote]

Kontakty na společnost Eurotel. Ano linka 720 720 720 je placená po vzoru T-Mobile a pokud máš Odepiš a tedy cenu 11.90Kč, tak ti přeji co nejméně problémů, protože jinak se nedoplatíš. :lol:
Pokud to Eurotel ve svých materiálech které ti zaslal neuvádí, tak číslo jejich účtu najdeš na jejich webu. Platba inkasem.
Jako někdy fakt žasnu, sedíte u netu několik hodin za den, ale otevřít si web svého operátora je strašnej problém.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gabry 5. 1. 2006 14:40

to by me taky zajimalo vcem je ten fígl
Toshiba A100; C2D T7200, 2GB Ram,HDD 160GB, NVIDIA Go7600 256MB + Maxtor One Touch 4 Mini 160GB
MDA Vario + 2GB UltraII, GPS Nokia LD-3W +
TomTom 6, iGO 2006 Plus
Nokia N73
Sansa e250
TomTom One (1st) v7 + mapy 680
Gabry
Junior

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2006 15:51

2 Dejvidek: Ale nee, já nejsem vůbec líný :-) Já si to samozřejmě všechno najdu na netu, jen pak nechápu proč mi poslali 3 papíry informací ze kterých jsem se stejně nic moc nedozvěděl. Ale nebudem to řešit, budu asi vše platit kartou. Ta infolinka mně mrzí, budu muset otravovat někoho kdo má Eurotel... Jo, a díky za ty odkazy!
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andre (novy) 5. 1. 2006 19:59

taky bych se rad dozvedel, jak utect z 2lete smlouvy, potreboval bych se jich zbavit, mam doma 2 tarifni karty na smlouvu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 5. 1. 2006 21:34

Na bývalá čísla 800 33 00 11 a 800 33 00 88 se dalo dovolat jen z ET? Pokud ne, tak bych to zkusil na 800 333 333. TMO má taky "neoficiální" 800 73 73 73 :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Další stránka