Přenositelnost mobilních čísel [faq+diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Krycatko 25. 2. 2012 15:45

Nic jen ten PAC kód :) A oni sepíšou výpověď
Krycatko
Junior

Odeslat příspěvekod spartann 25. 2. 2012 20:31

díky za radu, v pondělí zajdu do VF pro kod čísla, a pak rovnou do 02 dát výpověď...uvidím, jak pořídím
spartann
Junior

Odeslat příspěvekod Krycatko 25. 2. 2012 22:52

Nemáš zač, ale nemusíš kvůli tomu do Vodafonu, stačí, když si necháš vygenerovat kód zde.
Na celej ten postup se můžeš podívat zde.
Já před 14 dny přecházel se dvěma čísly od O2 k Vodafonu a vše proběhlo naprosto v pohodě :-) Až jsem byl mile překvapen.
Krycatko
Junior

Odeslat příspěvekod spartann 26. 2. 2012 10:55

vím, že ten kod jde vygenerovat přes net. Když zajdu tedy na pobočku VF, dostanu hned sim kartu? nebo mi ji potom pošlou? díky
spartann
Junior

Odeslat příspěvekod Krycatko 26. 2. 2012 13:14

Klidně ti ji daj hned :-). Já třeba čekal, než mi O2 číslo uvolní. Pač jsem jsem chtěl mít jistotu, že ten přenos opravdu proběhne... Nechtěl jsem se dostat do situace, že bych měl zaplacený u VF 2 jistiny a mít od nich simky a přenos by byl ze strany O2 zamítnut.
Ale jak říkám, simku ti daj klidně hned s tím, že se aktivuje v den přenosu od O2.
Krycatko
Junior

Odeslat příspěvekod Tlumex 27. 2. 2012 10:14

Tak mam platny kod PAC u OUTU a Vodafon ho odmita zadat do systemu,
Vymluva cislo jedna: Mame technicke problemy
Vymluva cislo dve: Ten kod tu v DB jeste neni ( od patku poledne)

Napada nekoho co s tim? Zamerne to podle me sabotuje vodafon.
Mam 100 chuti s tim seznamit CTU, nevite nekdo jak na to?
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod czmrt 27. 2. 2012 10:42

Bud trpelivej, taky prenasim cislo ale opacnym smerem. Na prenos toho kodu mas 10dni. Jestli jsi to tam daval v patek odpoledne tak se jim nedivim(voni snad pres vykend nemakaj. Zajdi tam treba v utery.
czmrt
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 28. 2. 2012 06:18

Bylo to 10 dnu pracovnich, takze 2 tydny, nez PAC vyexpiruje...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 28. 2. 2012 09:49

Tlumex píše:Tak mam platny kod PAC u OUTU a Vodafon ho odmita zadat do systemu,
Vymluva cislo jedna: Mame technicke problemy
Vymluva cislo dve: Ten kod tu v DB jeste neni ( od patku poledne)

Napada nekoho co s tim? Zamerne to podle me sabotuje vodafon.
Mam 100 chuti s tim seznamit CTU, nevite nekdo jak na to?


Dobré ráno,
neznáme konkrétní podrobnosti k vašemu číslu, ale rádi ověříme kde se záležitost zaseknula a případně posuneme dále. Napište nám prosím přes https://pece.vodafone.cz/app/ask. Děkujeme.
Ondra
Naposledy upravil Tiskové oddělení Vod dne 28. 2. 2012 10:36, celkově upraveno 1
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 28. 2. 2012 10:00

Ja jsem trpelivy, bohuzel muj problem skoncil na technickem oddeleni, kvuli kteremu jsem vodafon opoustel. Posledni problem ze se ozvou do tydne pak do mesice a paxe stejne po 3 mesicach nikdo neozval.
Vymluva u vodafonu na technicke oddeleni je standardni cerna dira.

Mam za to ze cely prenos je nastartovan az kdyz je cislo uvolneno? Nebo je to v momente kdy PAC je vygenerovano novym operatorem?
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 28. 2. 2012 11:28

Tlumex: Na váš dotaz jsme již odpověděli z Centra péče, příčinou neprovedení přenosu byl chybný kód pro přenos. Věřím, že nyní se již vše povede vyřešit.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartann 28. 2. 2012 13:35

dneska jsem zašel na prodejnu a vypovězení smlouvy u 02 proběhlo překvapivě hladce, žádné ukecávání a nabízení retenčních nabídek neproběhlo.. Tak ted už jenom čekat na rychlost přenosu čísel :-)
spartann
Junior

Odeslat příspěvekod Silvie87 29. 2. 2012 15:24

Ahoj, také přenáším číslo od O2 k Vodafonu...

22. 2. mi přišel kód objednávky,

27. 2. jsem byla na prodejně o2 zaplatit pokutu za poslední tři měsíce a slečna se mnou sepsala výpověď s žádostí o přenesení čísla. Dneska mi volala operátorka z O2 a nabízela mi ještě lepší podmínky, ale jsem rozhodnutá, u vodafonu je i přítel...

tak mám teď čekat, až si mě převezme Vodafon ;-)
doufám, že brzy :oboze
Silvie87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Silvie87 1. 3. 2012 10:42

Tak identifikace objednávky byla úspěšná :tleskani

tak teď čekat, až mi číslo uvolní... ted jsem četla na vodafonu, že by to mělo být do 5 provozních hodin, viz:

Kolik času má můj současný operátor na vyjádření k žádosti o uvolnění čísla k přenosu?

Váš současný operátor by se měl k žádosti o uvolnění čísla k přenosu vyjádřit bez zbytečného odkladu v případě předplacené karty nejpozději do do dvou hodin. V případě paušálního čísla do tří pracovních dnů od obdržení žádosti. K uvolnění čísla k přenosu dojde následně nejpozději do 5 provozních hodin.

tak uvidím :hm
Silvie87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 3. 2012 23:23

ja kdyz se podivam do mobilu na smsky tak mam 5.12.identifikace k obj. byla uspesna
6.12. objednavka byla overena
13.12. vase cilo bude preneseno 14.12. k vodafonu.
ale kdy jsem nahalasoval pac kod a podepisoval papiry netusim, ten papir jsem hodil na podpal do krbu.
te me napadlo ze mam doma x let stary faktury ,nez spustili inet samosku . tak se budou hodit na podpal.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků