Přenositelnost mobilních čísel [faq+diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KvS 8. 2. 2006 01:16

upozorneni = v podobe ET co presne? Jestli je to hlavicka (aneb prvnich 160 znaku), tak to mi bohate staci ;)
KvS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ntr23 9. 2. 2006 10:08

Tak dnes v noci (ze čtvrtku na pátek) se uvidí jestli to zvládnou a přenesou v pořádku.
ntr23
Junior

Odeslat příspěvekod ##_## 9. 2. 2006 18:56

Dobrý den, chtěl bych přenést číslo z Vodafone na Eurotel, jenže mám ten problém, že jsem minulý měsíc nedopatřením zpozdil platbu, takže mě zajímá, jestli se bude Vodafone nějak kroutit, když budu chtít odejít...
##_##

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 2. 2006 19:02

Když nebudeš mít vůči nim žádný závazek v okamžiku přenosu čísla, kroutit se nebudou a nemůžou.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Foxmobil 10. 2. 2006 16:29

Tak dnes me prenesli cislo od TM k VF, ale jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem po ranu zapnul telefon, tak me zacali chodit cizi SMS a volat cizi cisla, nakonec jsem zjistil, ze me prenesli uple jiny cislo a ted to moje ma nekdo jinej a vola na muj ucet (ja samozrejme volam zas na jeho :D ). Jsem zvedavej jak to VF bude trvat, nez to napravi.
Foxmobil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trebican 11. 2. 2006 17:14

Tak to je docela zajímavý,a volal si na infolinku? To je na podání nějaký stížnosti ne? Ale moc tomu newěřím,zas takovej nepořádek v tý přenositelnosti být nemůže
T-mobile CZ,O2-CZ, nokia 6131
Trebican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klokur 12. 2. 2006 12:27

přenositelnost z Vod. na TM proběhla perfektně cca 7dní.
Klokur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trebican 12. 2. 2006 19:01

Já sem přenášel z Vod. na TM a měl sem s tím strašný problémy. Do 5 pracovních dnů mě číslo Vod. neuvolnil a když sem tam volal že je to zákonná lhůta my dát informaci o tom jestli je moje číslo volné. Jenom my řekli že do noci mi smska určitě dorazí.Nestalo se tak a ten 5 den vyšel na pátek takže sem musel čekat do pondělí.Po té opět nic a oznámili mi že pošlou dotaz na technické oddělení.Teprve 8 pracovní den mi přišla smska že moje číslo je uvolněné k přenosu.Tak sem zašel k t-mobile a snad se 14 unora dočkám přenesení.Pevně v to doufám.
T-mobile CZ,O2-CZ, nokia 6131
Trebican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas789 12. 2. 2006 22:01

Me taky do patku meli uvolnit cislo u vodafone, kdyz jsem volal na operatorku tak me rekla ze to preda technikum a ze v pondeli me dojde tak uvidim
Oskar -> Oskar Vodafone -> Eurotel -> O2
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod Martas789 12. 2. 2006 22:22

Nevite kde si muzu precist zakon o prenositelnosti cisel?
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 2. 2006 22:42

Proč sem tohle sepisoval? ......
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martas789 12. 2. 2006 22:47

aaa sorry myslel jsem ze tady o zakonech neni rec
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod pye-dog 12. 2. 2006 23:20

Zdravim! chcel by som sa spytat, ci nevie niekto nahodou ako to vypada s prenositelnostou cisla v SR... :?:
pye-dog
Junior

Odeslat příspěvekod Martas789 13. 2. 2006 20:13

takze ani 6. pracovni den me nedosla sms o uvolneni. Proto jsem volal na vodafone pred 15:00 a operatorka me ujistila ze do 2 hodin se cislo uvolni. Bylo 17:30 a nic tak jsem tam zas volal a operatorka volala technikum a prej je cislo polovicne uvolneno :D , ze to do systemu zadali ale ze system to nestihl do 17:00 spracovat a tak ze sms dojde nejpozdeji 9:30 tak uz konecne snad !
Martas789
Junior

Odeslat příspěvekod d.rossi 13. 2. 2006 20:21

Jen drobnost k "povinnosti" operatu o informovani o volani do jine site...... mam to aktivovane u Vodafonu, ale njak se nic nedeje, takze nevim nevim, mozna je co napravovat
d.rossi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka