Přenositelnost mobilních čísel [faq+diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 1. 2006 15:03

F430 Spider F1 píše: Máte stavební spoření, pojištění, či podobný produkt? - vítejte v systému letadla. Je veliký rozdíl se MLM živit, nebo pouze využívat daný produkt. Některý z produktů MLM v ČR využívá odhadem více jak 70% lidí - halvně díky stavebku a pojistkám, to je jasný.k/quote]

Nevím co je na stavebku letadlo, lidí co do něj nasypali prachy a měli z toho prd určitě moc není,u životních, penzijních a jiných pojistek uvidíme až před penzí. Živím se raději prací u solidního zaměstnavatele ve 3 jdu domů a práci zcela vypouštím, ale přeji úspěch každému kdo do toho jde.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zamis 20. 1. 2006 18:13

u eurotelu je celkem dulezity, ze kdyz jste si od nich koupili dotovanej telefon a upsali se tim padem na dva roky, tak pukud budete chtit prejit jeste pred vyprsenim teto doby, musite doplatit plnou cenu telefonu z te doby. to je celkem sado, ja bych musel doplatit 12000 a to uz ten telefon ani nepouzivam :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior

Odeslat příspěvekod Misty 20. 1. 2006 19:31

de prenist hlas, fax, fax box
Misty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 22. 1. 2006 02:12

To Michal P

No na stavebku není letadlo nic, stejně tak jako na LVBC. Obchodní zástupci jsou odměňováni formou MLM jak u nás tak u stavebního spoření, tak mi vysvětlete, proč my jsme letadlo a stavebko ne?
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior

Odeslat příspěvekod M@tezz 23. 1. 2006 23:38

jan23 píše:Standardne na jedne Sim karte jsou 3 cisla, voice, data, fax. Cela diskuze je o prenositelnosti je hlavne o hlase (voice), ale co ty dalsi cisla jako jsou data nebo fax?!

Nevite jak je to s temito cisly? Predpokladam, ze se prenaseji take.

Diky Jan

Sice trochu se zpožděním, ale přece :wink: Do žádosti o přenos bys měl zahrnout všechny tři. Pokud uvedeš jenom to hlavní (hlasové) číslo, ostatní nemůžou fungovat samostatně, takže by zanikly.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 1. 2006 08:48

to F430 SPIDER F1
Pod pojmem letadlo rozumím něco do čeho nasypu peníze a mám-li štěstí a jsem šikovnej a seženu dost lidí tak vydělám, v opačném případě nasypu do systému víc peněz než získám a mám smůlu.
U stavebka a pojistek mi toto nehrozí jsem-li pouze klient ne dealer. Mluvil jsem o mé zkušenosti s amwayem z roku 1996 s LVBC zkušenost nemám mám jen z toho podobný pocit, dle toho co jsem četl mi to připadá podobné. Třeba dnes již i amway pracuje jinak než v 1996.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 25. 1. 2006 01:56

To Michal P

Píšeš to naprosto přesně: "U stavebka a pojistek mi toto nehrozí jsem-li pouze klient ne dealer."

No a to se celou dobu snažím neznačit. Stačí pouze (v libovolném množství) využívat služby a není zde žádná povinnost se tím i živit (být dealer).

Ať člověk kupuje cokoliv (auto, telefon, službu), vždy je nutno porovnat CENU a UŽITNOU HODNOTU dané věci a podle toho se rozhodnout. To že si koupíte Nokii, ještě neznamená, že se stáváte dealerem Nokie.
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 25. 1. 2006 02:05

Jinak k přenositelnosti. V pátek jsem žádal u ET, že chci přejít na GO z tarifu TM. V pondělí mi přišla SMS z ET, kde byl ten 11 místný kód na přenesení. V úterý jsem byl u TM, podal výpověď, za necelou hodinu přišla od TM SMS, že je číslo uvolněno, asi 5 minut nato přišla SMS také od ET - že TM číslo uvolnil. Tak teď již jen čekám, na datum přenesení.

P. S. Zajímavé na tom je, že to vyřizuji za kamaráda - vše bez jeho přítomnosti a zatím vše v pohodě a hned. A všechny potvrzující SMS chodí na mé nezúčastněné číslo.
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior

Odeslat příspěvekod Eurotelík 25. 1. 2006 21:43

kopecek píše:Tak u Eurotelu dělají z 2+5 hodin na uvolnění čísla několik dní (podle jedné operátorky až měsíc). K uvolnění čísla mělo dojít ve společném řešení ve středu 18.1. v 15:00. V současné době k němu ještě stále nedošlo, hovory na infolinku ET mě stály přes 800,- Kč a k ničemu to nebylo. Podání stížnosti k ČTÚ na společnost Eurotel mě stálo 3 minuty času a pár korun. Už na to nemám nervy a jsem zvědavý, jestli vůbec Eurotel čísla (jedná se o 2 karty GO) někdy uvolní. Z toho jejich lhaní už je mi na blití. /quote]

Kopecek: Ty budeš neskutečnej exot, kterej má nějaký komplexy. Jenom když už píšeš takový vály, jako že dáváš stížnosti atd. tak si tě dovedu úplně představit. S tebou to v životě nebude mít nikdo lehký a měl by ses léčit. Běž všechny žalovat, běž si stěžovat a běž prostě otravovat život ostatním...jednou na tebe dojde. Nebudu luštit jestli tvé exscesy jsou oprávněné nebo ne, mě stačí tvé komentáře k obrázku o tobě. Hau...
Eurotelík
Junior

Odeslat příspěvekod Trebican 27. 1. 2006 16:25

Mám dotaz: Jak dlouho trvá než se 11 místné číslo zanese do databáze abych mohl dát výpověd původnímu operátorovy??
T-mobile CZ,O2-CZ, nokia 6131
Trebican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 27. 1. 2006 17:27

To Trebican

Společná databáze operátorů těchto 11 místných kóků je funkční ve všední den od 9 do 17 hodin.

Pokud si podáš žádost ve všední den dopoledne, nebo brzo odpoledne, dozví se to opouštěný operátor ještě ten samý den.
Pokud si ovšem zažádáš až poždě odpoledne, nebo večer, tak se to dozví až druhý den. V případě podání žádosti pozdě v pátek, nebo pozdě v pracovní den před svátkem, je dost pravděpodobné, že se to dozví až v pondělí, respektive první pracovní den po svátku.
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior

Odeslat příspěvekod soused(smazano) 1. 2. 2006 11:47

Dotaz: funguje vám ta hláška o přenesení čísla když někam voláte????? Mám ji aktivovanou, volám na číslo, kde mě teď vyjde hovor dráž než před přenesením a stejnak se mi hláška neozývá:-(((( Funguje vám to? Napiště i operátorra, od kterýho zkoušíte a kam voláte! Je v tom pěknej binec:-(
soused(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klokur 5. 2. 2006 18:32

přecházím od Vodafone k T- MOBILE, zatím vše O.K.
Oskar se snažil, aby nepřišel o zákazníka. ...)))
Klokur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KvS 6. 2. 2006 11:24

Cauvec - taky hodlam zvednout kotvy (TMO-->ET), ale jeste mi pls nekdo reknete, jak je to s obdobou Clicku (T-Zones) u Eurotelu. Jde mi ciste jenom o preposilani emailu na mobil. Pamatuji si, ze kdysi existovalo cislo@sms.eurotel.cz, ale mam pocit, ze to uz dobrych par let neexistuje stejne jako cislo@sms.paegas.cz.
Ale snad se pletu/ma to ted ET vyresen nejak jinak. Takze prosim sem s tim, jak se situace aktualne ma :)
Diky ;)
KvS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 2. 2006 00:44

cislo@sms.eurotel.cz mám na Atlasu a na Volném a obojí jede. Akorát to není přeposílání mailu, ale jenom upozornění na příchozí mail zasílané na telefon. Mail si můžeš přečíst i v mobilu bez mailového klienta, na wapu Eurotel Live! v sekci Moje.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka