Oskar spustil kampaň na přeměnu ve Vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod p!mp 3. 1. 2006 19:37

já se obecně divim,že to ještě nikdo nevypustil ven,kdy se oskar změní na vodafone - já to třeba vim,protože se pohybuji v dobře situovaných kruzích,ale pomlčím,protože první kvartál roku to jistí :potichu
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod Dj 3. 1. 2006 19:59

Pověz, mi to nikomu neřeknem :wink:
Dj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sovicka 3. 1. 2006 20:02

už jsem ji teď takly viděl a je to fakt bez nápadu uvidíme co se s toho vyloupne
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior

Odeslat příspěvekod Gerard 3. 1. 2006 22:05

Taky vás STVE že oskar/Vodafone už DLOUHOU dobu NIC NEUDELAL pro stávající zákazníky? Pořád jen pro NOVE ale kde je sleva volání?Volné minuty?A HLAVNE něco pro studenty tohle vás netrápí? MOC by mne zajímalo co Vodafone chystá, ale podle mne půjde Oskárek pěkne k LEDU...
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Riker.Will 4. 1. 2006 10:44

p!mp píše:já se obecně divim,že to ještě nikdo nevypustil ven,kdy se oskar změní na vodafone - já to třeba vim,protože se pohybuji v dobře situovaných kruzích,ale pomlčím,protože první kvartál roku to jistí :potichu>/quote]

Hm. To je hezký, že to víš... nicméně o tom, že to bude v prvním kvartálu už asi nikdo nepochybuje... :roll:
Spíš mne štve, že Mobilmania i Mobil.cz o tomhle mlčí ačkoliv by to měli být servery, na kterých se takovéhle věci dozvíme ihned či dokonce s předstihem. :?
Riker.Will
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 4. 1. 2006 16:54

Riker.Will píše:Spíš mne štve, že Mobilmania i Mobil.cz o tomhle mlčí ačkoliv by to měli být servery, na kterých se takovéhle věci dozvíme ihned či dokonce s předstihem. :? /quote]
Možná to vědí, ale mají zakázáno to napsat :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 4. 1. 2006 16:56

Se me nezda imho nevim proc by to meli tajit...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 4. 1. 2006 17:01

Několikrát myslím ML připustil, že o nějaké službě MM ví, ale nemůže prozradit podrobnosti. Třeba každý měsíc ceníky telefonů u opů :idea: Mě Osobně se opravdu nezdá, že to ještě neprosáklo...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 5. 1. 2006 10:15

Tak si myslím, že ta změna už bude hodně brzy... Jak můžete vidět na http://mobil.idnes.cz/mob_operatori.asp?r=mob_operatori&c=A060104_171713_mob_operatori_dno z bleskovky od konkurence auta už jsou přelakovaná a prohánějí se ulicemi.

Aby nikdo nemohl spekulovat opravdu se jedná o auto českého Oskara, pardon Vodafone. Číslo auta je 5A2 0....

BTW: Ty "bublinky" na autě se mi líbí a jsou podle mě efektní.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Riker.Will 5. 1. 2006 10:43

Auta s novým kabátem vídám již od prosince.... ale zajímá mne přesné datum... :-)))
Riker.Will
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2006 11:20

2 Já osobně: Řekni mi, který novinář by bral ohled na firmu a informace nezveřejnil proto, protože se to nemá... :-) Třeba nedávné zjištění že se testuje nový Superb přitáhlo celkem dost čtenářů. Kdyby na MM něco věděli, dávno by to napsali, měli by vysokou čtivost a o to tu přeci jde, pokud si to ovšem nechtějí nechávat pro Mobility, aby je pak někdo koupil...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sovicka 5. 1. 2006 12:15

Já si nemyslím že MM něco tají nemá důvod, vždycky psali všechno narovinu a nedělali žádné tajnosti!
Nokia C7 - Bleskmobil
Samsung SGH E1150 + Divoká karta
Sovicka
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 1. 2006 13:22

Mario píše:2 Já osobně: Řekni mi, který novinář by bral ohled na firmu a informace nezveřejnil proto, protože se to nemá... :-) /quote]

Třeba Marek Lutonský, za to že nedá do oběhu dříve informaci XY, pak bude mít třeba možnost napsat reportáž ze zákulisí firmy - dohledové centrum, práce techniků v terénu, exluzivní info o XY.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Riker.Will 5. 1. 2006 13:41

No, to je sice pravda, ale zcela ignorovat to, že začala kampaň na přeměnu Oskara na Vodafone se mi zdá trochu přitažené za vlasy, zvlášť když už kampaň začala. To by si, myslím, zasloužilo alespoň krátkou noticku v aktualitách.

//edit - Pokud reaguješ na předchozí příspěvek, není nutné ho citovat. dejvidek
Riker.Will
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 1. 2006 13:52

Ale vždyť to nikdo neignoruje, o koupi Oskara Vodafonem se toho napsalo spousta, o tom, že značka Oskar zanikne se taky psalo a že to bude přechod pozvolný Oskar :arrow: Oskar Vodafone :arrow: Vodafone, o tom se psalo taky.
Psát o tom, že mají nastříkaný auta na Vodafone je opravdu směšné, stačí si dojet na Vinici do garáží a tam ty si auta vyfotit, už tam stojí několik týdnů.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka