Omylem sem v samoobsluze zrušil "vánoční nabídku"

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bigpet 30. 12. 2005 12:24

Omylem sem v samoobsluze zrušil "vánoční nabídku" u Oskara ke svému paušálu. Měsíc mi to běželo, poplatek už sem v předchozí faktuře zaplatil takže by mě zajímalo pokud dám znovu aktivovat jestli mi ten poplatek 600 kč nezaúčtují znovu. Nevíte někdo jestli je to nějak ošetřeno? Díky za reakce.
Bigpet
Junior

Odeslat příspěvekod Mario 30. 12. 2005 17:34

Myslím, že Ti ji naúčtují, zavolej operátorovi a řekni mu, co se stalo...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bigpet 30. 12. 2005 19:09

Díky za reakci. Tomu jsem se chtěl právě vyhnout, mám aktivováno "po svém"...
Bigpet
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 30. 12. 2005 20:39

Tak buď teď obětuj 30 korun, nebo to riskni, zaplať 600 a pak to ještě za 30 korun řeš :lol:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bigpet 30. 12. 2005 21:19

Ono by bylo nejlepší zrušit to po svém. Stejně s tím člověk zaplatí víc jak s tím ušetří. Někdy mi připadá, že některé věci jsou záměrné aby se jim člověk musel ozvat...
Bigpet
Junior

Odeslat příspěvekod p!mp 30. 12. 2005 21:34

No hele za 3o kč se ti to bud vyplatí nebo NE - řeknou ti dle VP,že máš smolku NEBO,že to pošlou na reklamace na prošetření(kolik máš faktury,jak jsi u nich dlouho atd atd atd).
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod Bigpet 30. 12. 2005 21:44

Nechápu co tahle záležitost má společnýho s tím kolik mám faktury a jak jsem u nich dlouho. Reklamace se snad vyřizuje podle toho jestli je oprávněná nebo ne.
Bigpet
Junior

Odeslat příspěvekod p!mp 30. 12. 2005 21:51

Bigpet píše:Nechápu co tahle záležitost má společnýho s tím kolik mám faktury a jak jsem u nich dlouho. Reklamace se snad vyřizuje podle toho jestli je oprávněná nebo ne.n/quote]

beru dle eurotelu - posouděj,zda-li jsi solventní a udělaj pro tebe úpravu,že ti to daj zadarmo apod,ale jinak soráč je to tvoje blbost,že jsi to zrušil
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod Bigpet 30. 12. 2005 21:59

Samozřejmě je to moje chyba, že sem to zrušil. Na druhou stranu nechápu z jakého důvodu to umožňují když ti stejně ty peníze při zrušení nevrátí. Takže vlastně to zrušení nemá pro zákazníka žádný praktický význam a neexistuje možnost proč by to někdo mohl chtít zrušti. Zkrátka asi se řídí heslem, když se někdo uklikne máme vyděláno ...
Bigpet
Junior

Odeslat příspěvekod p!mp 30. 12. 2005 23:48

hele zkusit to můžeš za 3o kč - určo je v jejich silách to ještě zrušit takovou operaci
s tim úklikem si mi připoměl kolegyni :) co zablokovala kdysi číslo a myslela si,že to má zrušený a jak slepice platila půl roku tarif než jí to došlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,že to jede dál :lol: :lol:
p!mp
Junior

Odeslat příspěvekod míša777 31. 12. 2005 01:16

Proč to jde vůbec rušit? Co třeba, když si to někdo aktivuje, po nějaké době x zjistí že mu to nevyhovuje, že by chtěl třeba využít balíček Moje víkendové hovory, tak zručí Nonstop Vánoce a aktivuje si Moje víkendové hovory... Hmmm... třeba proto...

Kdyby to tam nešlo deaktivovat, tak tady ječíte, že musíte volat na operátora a zaplatit 30,- Tak si vyberte: A) Buď klikat myší tam, kam máte. B) deaktivovat služby jen u operátora...

A co navíc... Myslím, že tam ještě vyskočí upozorňující hláška, jestli službu chcete skutečně deaktivovat...
Pro každého, každý den.
To dává smysl.
Stačí říct.
Je to ve vašich rukou.
míša777
Junior

Odeslat příspěvekod Yuris 31. 12. 2005 01:34

p!mp píše:
Bigpet píše:Nechápu co tahle záležitost má společnýho s tím kolik mám faktury a jak jsem u nich dlouho. Reklamace se snad vyřizuje podle toho jestli je oprávněná nebo ne.n/quote]
beru dle eurotelu - posouděj,zda-li jsi solventní a udělaj pro tebe úpravu,že ti to daj zadarmod/quote] apod,ale jinak soráč je to tvoje blbost,že jsi to zrušil
Yuris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigpet 31. 12. 2005 11:21

[quote="míša777"tProč to jde vůbec rušit? Co třeba, když si to někdo aktivuje, po nějaké době x zjistí že mu to nevyhovuje, že by chtěl třeba využít balíček Moje víkendové hovory, tak zručí Nonstop Vánoce a aktivuje si Moje víkendové hovory... Hmmm... třeba proto...

Kdyby to tam nešlo deaktivovat, tak tady ječíte, že musíte volat na operátora a zaplatit 30,- Tak si vyberte: A) Buď klikat myší tam, kam máte. B) deaktivovat služby jen u operátora...

A co navíc... Myslím, že tam ještě vyskočí upozorňující hláška, jestli službu chcete skutečně deaktivovat...
Bigpet
Junior