k odepisi nejde asi uz AoC ??? :-((((((

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 8. 12. 2005 16:04

chtel jsem kamaradivi aktivovat AoC a bylo me receno ze k odepis to nejde. mate nekdo jine informace??? taky by me zajimalo jestli stare aktivace zustanou platne
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod radim 8. 12. 2005 16:30

Vše stále bez problémů funguje. Zavolej znovu, případně vícekrát, až najdeš operátorku, která to aktivuje. A nenech se odbýt.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 8. 12. 2005 17:12

Spíš až najdeš operátorku, která vůbec tuší o čem mluvíš :) Nenech si to vymluvit a řekni jí, ať raději neodbývá svoji práci. A nebo raději ne ;)

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sir_richard 8. 12. 2005 17:23

no me funguje normalne,tak doufam ze to nezrusi,presne,jak psali ostatni,nenech se odbyt!kdyztak napis,jak jsi dopadl
sir_richard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 8. 12. 2005 18:41

podle operatorky je sluzba aktivni
jestli to nebude tim ze to je nove 7,12.05 prevedeno z oskarty ucetni obdobi 9/10 tak se me to mozna aktivuje az od dalsiho obdobi??? napisu jestli se to rozeslo toho 10,12,05
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod Vladco 8. 12. 2005 18:54

radim píše:Vše stále bez problémů funguje. Zavolej znovu, případně vícekrát, až najdeš operátorku, která to aktivuje. A nenech se odbýt.e/quote]

Přesně tak, musíš "kápnout" na správnou osobu na Oskarlince, která to bez problémů aktivuje, mám stejnou zkušenost.
A když náhodou budeš někdy měnit číslo nebo tarif, AoC přestane být funkční a musíš ho zase pracně aktivovat zkoušením dovolání se na tu "správnou" osobu!
OxidVodný
Vladco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 9. 12. 2005 11:40

A jeste musi kamarad tel.ktery podporuje AOC :) trebas 6230/6230i AOC nepodporuji..
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 9. 12. 2005 11:53

Na co proboha AoC, tato služba je mrtvá, a už ji nenabízí žádný mobilní operátor. Například na Go kartách byla služba Aoc, a telefon odečítal kredit, jakmile se na kartě vynuloval kredit, operátor mu SIM kartu zablokoval a mohl se dovolat jen na tísňové linky. AoC je vlastně služba telefonu, kdy si člověk zadá maximální kredit například 4000 Jednotek a cenu za jednotku 0,10, tedy, 400 Kč, když pak volá, tak se mu v průběhu hovoru kredit odečítá, jakmile se kredit na telefonu vynuluje, tak se mu SIM karta přepne nouzového systému. Operátor aktivuje seznam FDN ( fixed dialing numbers) kde jsou uvedená tísňová volání a člověk se pak už nedostane ke svému telefonnímu seznamu. Eurotel právě proto, přestal na Go Kartách používat funkci AoC. Navíc při používání AoC je zapotřebí znalosti kódu PIN2 a PUK2 a ty právě kdysi blokoval na Go kartách.
Rose Red
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 12. 2005 12:01

Rose Red píše:Na co proboha AoC, tato služba je mrtvá, a už ji nenabízí žádný mobilní operátor.o/quote]

Kde si přišel na to, že jí žádný operátor nenabízí a že je služba mrtvá? Proč sem pleteš paušály a předplacenky dohromady?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Já Osobně 11. 12. 2005 16:00

to Rose Red: Máš v tom teda dost solidní guláš :mrgreen: Třeba u tarifu Odepiš je AoC k nezaplacení :!: Nebo při hlídání volných minut u jiných tarifů...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků