POZOR NA malou OSKARTU SUPER!!! Nema vikendove volani zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 11. 2005 19:25

Zdeňku, logicky mi to ale vychází jinak. Důležitý je odstavec "S novou Oskartou Super můžete volat celé 4 víkendy...". Z tohoto odstavce podle mě jasně vyplývá, že zákazník má nárok na volání i bez dobití.

Nevíš, co je přesně ukryto pod tou hvězdičkou u "Oskarta Super" v tomto odstavci?

Edit: Na letáku zřejmě nejsou kompletní podmínky. Z podrobných pravidel, které jsou na webu, je jasné, že podmínkou získání prvních čtyř týdnů je dobití min. 500 Kč. Proč to ale nenapíšou rovnou na leták?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 27. 11. 2005 19:33

Ahoj Marku. :wink: Pod hvězdičkou je pouze upozornění, že nabídka platí pro Oskarty Super aktivované do 31.12.2006.

Podle mě nejvetší chyba Oskara je, že tento leták přidává i do balení Malé Oskarty Super. Připouštím, že tohle může být v určitém případě matoucí.

Takže ještě jednou, pro pořádek:

Oskarta Super:

počáteční kredit 500 Kč, po aktivaci má zakazník možnost volat 4 víkendy do sítě Oskar Vodafone zdarma. Navíc když si dobije do konce ledna 2006 najednou alespoň 500 Kč, získá k prvnímu takovému dobití další 4 víkendy zdarma.

Malá Oskarta Super:

počáteční kredit 50 Kč. K prvnímu dobití částkou 500 Kč a více, uskutečněnému do konce ledna 2006, získá zákazník možnost volat 4 víkedny do sítě Oskar Vodafone zdarma.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 27. 11. 2005 19:36

Podle těchto podmínek je to jasné: http://www.neomezenevolani.cz/pravni_po ... super.html

Musí se dobít částou 500,- Kč. Zas jeden šikovný marketingový tah. Přinejmenším tohle není košer neboť ze všech reklam vychází pro zákazníka Oskarta Super = víkendy zdarma a ono to vždycky neplatí. Myslím, že do kategorie klamání spotřebitele by se toto zahrnout dalo.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 11. 2005 19:36

Asi uděláme stálou rubriku Černý puntík. Tohle je citace z tiskové zprávy:

"Navíc zákazníci, kteří si v rámci vánoční kampaně pořídí do 31.12. 2005 novou Oskartu Super, budou volat celé 4 víkendy komukoliv v síti Oskar zdarma . Navíc, když si dobijí kredit nejpozději do konce ledna 2006 alespoň 500 Kč, získají k prvnímu takovému dobití zdarma neomezené volání v síti Oskar na další 4 následující víkendy. Zájemci tak mohou získat volání do sítě Oskar zdarma až po dobu 8 víkendů."

A teď pomalu zjišťujeme, že to vlastně vůbec není pravda.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sz_gex 27. 11. 2005 19:52

[quote="Zdeněk L.";Oskar Vodafone v letáku píše, že o víkendu můžete volat až po dobu 8 týdnů (víkendů). Důležité je v tomto případě slovíčko AŽ.

S Malou Oskartou Super můžete o volat zdarma 4 víkendy, je potřeba si ale dobít do 31.1.2006 kredit minimálně částkou 500 Kč. /quote]

To co pisete, ale nikde napsano neni! Ale za to tam je : "S novou Oskartou Super muzete volat cele 4 vikendy do site Oskar uplne zadarmo."

A jestli Oskar chce za 50 Kc davat zakaznikum treba rok volani je jeho vec.
Prislo mi to take divne. Proto sem take zjistoval informace a po precteni letaku z jine male Oskarty, kterou sem videl pred nakupem mi vyslo, ze to tak vazne je. Na lince to same.

Nejsem sam kdo dostal tyto informace a zakoupil tuto kartu. Dal sem cely balicek par lidem aby se na nej podivali. Nic sem jim predem nerikal. Byli poteseni nabidkou 4 vikendu a nechapali jakto, ze je nedostanou.

Prectete si text na obrazku toho letaku a vytvorte si nazor sami (:
sz_gex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majk 27. 11. 2005 20:07

Sou to zlodeji no.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod borsuk 27. 11. 2005 22:32

No tak jsem taky uvažoval pro syna,ale to volání za 7,14 Kč(při rozhovoru s operátorem ten tvrdil něco jiného,snad ani nevěděl co mají na stránkách,byl krapet dezorientován,ale na to sem si v poslední době zvykl???!!!)mi za ty čtyři víkendy nestojí,no ten Oskar....
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sz_gex 27. 11. 2005 22:50

borsuk píše:No tak jsem taky uvažoval pro syna,ale to volání za 7,14 Kč mi za ty čtyři víkendy nestojí,myslím že Oskar se propadá do hlubin.... /quote]


Neberte to jako zarucenou informaci, ale muzete kartu synovi poridit, provolat ty ctyri vikendy (pokud tedy koupite verzi s 500Kc kreditem) a pote zmenit tarif na normalni oskartu kde volate do oskara za 3 kc bez DPH. Oskar to nazyva "MIGRACE" a muzete ji provadet i vicekrat, ale zdarma je pouze prvni migrace.

Mate tuto moznost nebo si muzete ponechat tarif Oskarta Super a aktivovat balicek moje dvojka . pak budete na dve oskarova cisla volat za 2Kc bez DPH. Ale POZOR ! Na cisla z programu DVOJKA se NEVZTAHUJE VIKENDOVE VOLANI ZDARMA.

Oskar to se slozitosti sluzeb prehani a spousta zakazniku to nemusi spravne pochopit. Jen si pridelava nepratele. Kez by si dukladneji lide s managementu Oskara procitali fora a reakce lidi.
Mam Oskara skoro od zacatku a dost lidi sem k nemu presvedcil (urcite 10), ale v soucasne dobe se mnozi nespokojeni zakaznici z rad dlouholetych vernych uzivatelu.

Kaslat na stavajici zakazniky a soustredit se jen na ziskavani novych? Amaterske, drze a hloupe chovani managementu a to mame prenositelnost cisel pred dvermi...
sz_gex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 27. 11. 2005 23:20

No v těch všeobecných podmínkách myslím o migraci není zmínka,ale i na tohle jsem se dotázal operátora,ten mi sdělil že přechod z Oskarty Super na klasiku je zpoplatněn částkou 1000,-Kč,jestli je to jinak tak mne opravte!
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sz_gex 27. 11. 2005 23:46

borsuk píše:No v těch všeobecných podmínkách myslím o migraci není zmínka,ale i na tohle jsem se dotázal operátora,ten mi sdělil že přechod z Oskarty Super na klasiku je zpoplatněn částkou 1000,-Kč,jestli je to jinak tak mne opravte! /quote]


Cituji zase z udaju primo v baleni male Oskarty Super:
" prvni migrace mezi tarifem Oskarta a Oskarta Super je zdarma, kazda dalsi migrace stoji 80 Kc (bez 19% DPH)"

Skoro bych doporucoval nekomu z Oskara, aby zasel sem na forum a objasnil jak se veci maji. Jejich materialy a infolinka jsou zavadejici. Klamajici zakaznika !!!


Oskare prober se!!!
sz_gex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 28. 11. 2005 00:27

No věřit údajům z balení karty,když tady byly zpochybněny?Oni mi opravdu tvrdili co jsem psal,já mám ale zájem přejít z Oskarty klasik na super,nikoliv nové číslo,snad ale by to neměl být rozdíl,ne,teďko vlastně zjišťuji že informace které mi podal operátor v našem čtvrtečním rozhovoru byly zcela nesprávné,tímto oni operátoři také připravují svého chlebodárce o část klientely,vidím že Oskar zaměstnává kdekoho a ten říká cokoliv,jaj....

Edit: http://oskar.cz/price_plans/addinfo.php
ale tohle se týká aktivace nového čísla Oskarty Super,nic tam není o přechodu ze stávajícího klasika!!
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sz_gex 28. 11. 2005 01:31

Kdyz jsem nedavno volal na infolinku, tak mi primo hlasova samoobsluha rekla, ze muzu prejit ze sve stavajici Oskarty zdarma na Oskartu Super.

Tak uz nevim cemu verit

//dejvidek: Pokud reaguješ na předchozí příspěvek, není nutné ho citovat
sz_gex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 28. 11. 2005 09:44

Já jsem chtěl přejít z oskarty na paušál a vzít doťák. Ptal jsem se radši několikrát na infolince i v prodejnách. V jedné prodejně mi řekli, že to nejde k Rozjezd Naplno (přitom to není pravda). Spoléhat se na informace jen jednoho zaměstnance operátora je dost velký hazard. Totéž ale platí i pro Eurotel, s Téčkem nemám zkušenosti. Pokud něco chci vědět, ptám se minimálně třikrát, pokud to je něco důležitého a jde o větší částku, tak třeba i 5krát. Nikdy nespoléhejte na informace pouze od 1 člověka.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod varchy 28. 11. 2005 22:43

jenom hlupák si může myslet,že dostane za 50 kč 4 víkendy na volání do Oskara zdarma!A když se píše Oskarta Super neznamená to,že to platí i pro Malou Oskartu super!
varchy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spiderer 28. 11. 2005 22:47

Radim - k tarifu (nove SIM) u Rozjezdu Naplno je mozno poridit zvyhodneny telefon, pri prechodu z Oskarty vsak nikoliv, k ostatnim tarifum to saozrejme mozne je i pri prechodu z Oskarty.

Jak pise Varchy - pro Oskartu Super plati 4 vikendy volani zdarma i bez dobiti + mozno mit dalsi 4 vikendy po dobiti do 31.1. u Male Oskarty Super je tomu samozrejme jinak, coz je myslim i logicke..
spiderer
spiderer
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků