Jakého máte operátora?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakého máte operátora?
Eurotel CZ 69 %  24%  [ 69 ]
Vodafone CZ 113 %  39%  [ 113 ]
T-Mobile CZ 50 %  17%  [ 50 ]
T-Mobile SK 11 %  3%  [ 11 ]
Orange SK 8 %  2%  [ 8 ]
Mám jich více 31 %  10%  [ 31 ]
Jiný (zahraniční) 2 %  0%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 284

Odeslat příspěvekod oco1 16. 11. 2005 17:08

Eurotelem a menit rozhodne nehodlam, plna spokojenost
S7 edge
oco1
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 16. 11. 2005 17:15

Odjakziva Eurotel, chvilku Oskar - ke zbliti, TM taky ke zbliti, jak sluzby a ceny, tak signal...S Eurotelem navzdy :mrgreen:
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 16. 11. 2005 17:15

hot_spot píše:Eurotel, odjakživa... chtěl jsem přejít k T-Debilu ale rodiče to nějak nedokázali pochopito/quote]
Tak to jsi na tom jak já akorátze mám místo Eurotela oskara říkám chcu T-Mobile ale samozdřejmě mi to nedovolili a pořád se snažím je překecat
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 16. 11. 2005 17:38

Já mám t-mobile a měnit taky nehodlám!!!!!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod minolta1 16. 11. 2005 17:42

ET naprosto spokojeny clovek. Os brzo zrusim (nema signal a je drahy)
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vladco 16. 11. 2005 17:50

Oskar a Eurotel, u obou jakž takž spokojenost ( každej z nich má svoje klady a zápory, jako ostatně všecko). Je mi líto jednoho z nich "hodit přes palubu", takže jsem si zvykl nosit 2 mobily, i když to není na můj věk už moc "IN" ani zvlášť pohodlný.
Poslední dobou se nám ale VODAPHONE začíná "pěkně" vybarvovat. Myslím, že teď ta akce s tou Oskartou+ zlevněný founy je "dost" síla od nich. Stanovit podmínky, který měli být splněny se zpětnou platností, to by dle mého názoru uspělo i u SOS (Sdružení Ochrany Spotřebitelů).
OxidVodný
Vladco
Junior

Odeslat příspěvekod minolta1 16. 11. 2005 17:52

Vyhodil bych to (OS). Stejne mam dojem, ze vetsina lidi prechazi k ET a OS si presmeruje, nebo necha jako zalozni..
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Coyotte 16. 11. 2005 17:55

Já mám taky ET a jsem naprosto spokojenej. Jak se signálem tak se službama. Akorát cenovka by mohla bejt trošku lepší, ale jinak pohoda.
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB

Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior

Odeslat příspěvekod DarkReaper 16. 11. 2005 18:01

Ja vyuzivam tretim rokem sluzeb Eurotelu a nehodlam menit
Sony CMD-J70 -> Samsung SGH-E330 -> SE K750i Blasted Silver R1BC002
DarkReaper
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 11. 2005 18:17

Já mám zas třetím rokem T-Mobile a taky neměním.. Vzhledem k tomu, že skoro všichni příbuzní a drtivá většina kamarádu z okolí ho má taky.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenekg 16. 11. 2005 18:18

Já jsem měl dlouho dobu Eurotel a nemůžu říct, že by mi nějak výrazně nevyhovoval, ale poslední dobou jsem nabyl dojmu, že se pomalu začíná chvoat jako Telecom, jeho velkej brácha, třeba tím, že výtačený připojení je učtovaný nejen časem ale i datama (takže stáhnout jednu java hru=200Kč) potom u neomezenýho internetu už není neomezenej i wap.
Tak jsem přešel k T-Mobilu, má perfektní signál (i když to měl i Eurotel) ale takovýhle manýry si nedovoluje (teda až na konec sms brány, teď pouze pro zákazníky T-Mobilu).
A jsem naprosto spokojenej (akorát si říkám, že T-Mobile má nejnudnější reklamy)
zdenekg
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 11. 2005 18:52

mam T-Mobile a naprosta spokojenost, ceny by mohli bejt nizsi, ale jde to...podle me ma nejlepsi akce(treba Twist bonus) apod. taky se mi nejvic libi jako znacka a svym pristupem k zakaznikum (neni jako infantilni Oskar a neosobni Eurotel). a taky ho ma vetsina lidi v okoli...
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 16. 11. 2005 19:08

T-Mobile od roku 97 (na gymplu jsem měl tenkrát jako první mobil já (tehdy v prváku) a jeden kluk ze čtvrťáku :-)), jako druhý Oskar, ale jen Odepiš na 40 volných minut do Osk., jinak bych ho zrušil. V okolí dost lidí bohužel přešlo k Oskarovi, ačkoliv by je mnohdy vyšel levněji studentský tarif od T-M. Asi podlehli té masové histerii, že je Osk ve všech případech nejlacinější :-D
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod thepupinek 16. 11. 2005 22:17

Já jsem zákazníkem T-Mobilu (i když smlouvu jsem v roce 99 podepisoval s Paegasem). Se službama jsem celkem spokojen, jen se mi zdá, že se zhoršil přístup k zákazníkovi (zejména při reklamaci). Vzhledem k tomu, že jsme se přestěhovali do menší obce, měnit nebudu (nemůžu), protože jak Et tak Oskar u nás mají docela citelný problémy s pokrytím.
Alc OT club-Alc OT 303-N6150-N6210-N6310i-SE T610
thepupinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Team 16. 11. 2005 22:27

Jen proto, že ho má celá rodina, ale jinak je mi to jedno...
I don't think, I drink.
Team
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka