O2 nefunkcni VDSL

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 0055 21. 11. 2020 18:42

Opet mam nefunkcni vdsl od O2, kdyz zavoalm na poruchy udelaji mi diagnostiku na dalku a plechova huba mi sdeli ze na mem zarizeni zadna porucha neni, ze mam restartovat modem a podobne sra.ky. Modem je pripojeny na 80mbit a internet naprosto mrtvy. Uz mne to fakt nebavi.

Volam na tu linku asi popate nyni se mne mozna podari s nejakym operatorem spojit, vyzvani jim to uz 6 minut, myslim ze si to zaslouzi zverejneni...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 11. 2020 18:47

Mě několikrát pomohl následující odkaz nemusí se nikam volat : https://poruchy.o2.cz/osobni/pece-a-pod ... ortFailure
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 21. 11. 2020 18:58

22 minut, spojilo mne to s operatorem, udelal diagnostiku zadny problem nevidi, po jeho zasahu se to rozjelo alespon teda na ty 3mbity... Mozna to i odeslu.

-- 21. 11. 2020 19:10 --

Po 30minutach teda prvni clovek hlasi ze neni zadny problem, udelal dalsi diagnostiku a nic nenase, prepojil teda na nekoho dalsiho a ten mne zase rekl ze je nejaky GLOBALNI problem tak ze kdyz se teda podari vyresit ze mne prijde sms ze to mam zkusit.

Ja se presne s timto problemem potykam nekolikrat do roka, nekdy vyresi nejak na dalku, minule po vymenach modemu, koupi noveho modemu nefungovalo na ne nic, u nas vse v poradku. Kupodivu zafungovalo vygenerovani kodu k odchodu ky jsem mel uz po nekolika dnech penu u huby. Pak behem nejakeho dne vyreseno, samo ze problem nekde u nich na ustredne. Tak alespon mam novy modem...

Tak uvidime co a jak. Kazdopadne by si meli ujasnit a podavat relevantni informace. To ze jeden rika ze zadny problem neni a druhy ze je je tak trosku k *****...
Přílohy
rychlost100mbit.JPG
0055
Junior

Odeslat příspěvekod polda 21. 11. 2020 19:58

Od oběda jsou komplikace na drátech Cetinu po celé ČR. Facebook je toho plnej....
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 0055 21. 11. 2020 20:17

Diky...
0055
Junior