T-Mobile Vánoce 2020

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 25. 11. 2020 03:57

A je to overeny, ze kdyz Twist dobiju 200 Kc, vyuziju tech 10 GB za dobiti, tak kdyz to cislo prenesu jinam, tak mi veskery kredit vrati na ucet? Maji ted tu povinnost? A nic si za to uz nestrhavaji? (vim, ze se jeste nedavno psalo, ze si za to opove celkem dost strhavaji, aby se lidem ty portace nevyplatily)
Akorat nevim, k jakemu opovi bych to číslo teoreticky přenesl, aby s tim nebyly spojene dalsi naklady. Napada mne snad jen simzdarma.cz.

Ted mne jeste napada, kdyz nad tim tak premyslim, ze to vraceni kreditu se bude vztahovat asi jenom na platny primo klientem dobity kredit, ze? Cili uvodni kredit samozrejme asi vracet nebudou... Protoze treba u te simky s pocatecnim kreditem 200 Kc za 49 Kc z Datartu by cloveku nakonec vratili vic nez kolik celkem do te karty investoval...:-)
Ale stejne je tam jeste nejaka podminka pro vraceni kreditu jako delka uzivani sim karty nebo neco podobneho, ne?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 11. 2020 09:46

Při přenosu čísla z Twistu vrátí kredit (nyní už bez poplatku), ale NIKOLI BONUSOVÝ! Všechen kredit co se dostane navíc + počáteční na kartě je BONUSOVÝ! A ten jde použít POUZE na služby daného operátora (mají to tak všichni, nejen Téčko) a čerpá se přednostně. Jinak Řediteli asi tě zklamu ale koukal jsem na OP k tomu bonusu 25% za první dobití v měsíci z apky a je tam do konce listopadu. Takže v prosinci je vymění za OP pro jakékoliv dobití od 200 a dvojitý bonus 25% se asi nekoná :-(
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 25. 11. 2020 10:50

Otázka je, jestli vrati kredit i tomu, kdo spotřebuje bonusový?
hhh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sNOWu 27. 11. 2020 12:08

https://mobilenet.cz/clanky/vanocni-tarifni-bomba-ziskejte-11-gb-dat-volne-minuty-i-sms-za-necelych-500-kc-42361
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 27. 11. 2020 15:28

To je bída.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hhh 27. 11. 2020 17:21

Předražená bída.
hhh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odlisny 28. 11. 2020 00:53

kdepak bída, kartelová tarifní bomba to je
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 11. 2020 17:31

hauzz píše:Při přenosu čísla z Twistu vrátí kredit (nyní už bez poplatku), ale NIKOLI BONUSOVÝ! Všechen kredit co se dostane navíc + počáteční na kartě je BONUSOVÝ! A ten jde použít POUZE na služby daného operátora (mají to tak všichni, nejen Téčko) a čerpá se přednostně. Jinak Řediteli asi tě zklamu ale koukal jsem na OP k tomu bonusu 25% za první dobití v měsíci z apky a je tam do konce listopadu. Takže v prosinci je vymění za OP pro jakékoliv dobití od 200 a dvojitý bonus 25% se asi nekoná :-(


Jak hovoří Hauzz - teď jsem přenesl jedno číslo od T-mobile k O2 ( k O2 není možné přenést 2 čísla na jednu fyzickou sim - ověřeno v praxi ) a krédo bylo vyplaceno. Myslím, že lze říct, že k vyplacení dojde za 2 - 3 týdny. Stačí poslat oskenovaný a nebo dobře ofocený dopis s popisem situace a sim a kreditu a s vlastnoručním podpisem na info@t-mobile.cz a pak za ty 2 týdny vám přistanou money na účtu. Jdu přenést jedno další číslo s krédem. :D Na tomto druhém čísle je i bonusový kredit, takže kdyby to někoho zajímalo, jestli vypláznou i bonusový kredit, tak to budu vědět asi za 3 týdny ( ale asi skoro určitě 99,999999999999999 % nevypláznou, proč by to dělali že ). 8-)

Krédo bylo vyplaceno v plné výši. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 11. 2020 20:58

Ještě prehled SIM kterých se týká 100 Kč bonus za první dobití do konce roku :
Nabídka je určena pro Účastníky předplacené služby Twist, kteří si aktivují Twist kartu v období od 1. 7. 2018 do 31. 12. 2019 a zároveň se jedná o Twist kartu s hlasovým tarifem z některé z edic Twist S námi s odměnou za dobití V síti na první měsíc a Ochutnávkovou SIM s tarifem Twist S námi (Nabídka však neplatí pro edici s datovým limitem Twist internet na den 100 MB). Účastník získá za první dobití provedené na nově aktivované Twist kartě ve výše uvedeném období automaticky bonusový kredit ve výši 100 Kč navíc.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 11. 2020 09:39

Teď jak jsem žádal OKU, tak mi nabídl za 405 Kč - Neomezený internet ( 20 GB rychle ) a potom 3 Mbps. Sim je u nich pár měsíců.

Jestli je to dobrá nabídka nevím, nezajímá mě to. Jak mám teď 10 GB za aktivaci ochutnávky, tak jsem za 28 dní zatím spotřeboval necelý 1 GB. Mě vážně v pohodě stačí 5 GB na měsíc a možná ani to ne. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 30. 11. 2020 11:23

hauzz - všimni si datumů 2018 a 2019 :-)
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 11. 2020 12:14

To jsem si samozřejmě všiml jen jsem zkopíroval úryvek z OP které jsou ke stažení dole na jejich stránkách.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 12. 2020 21:11

Ředitel ČTÚ píše:Zajimavy je v appce jeste ten adventni kalendar od 1.12. :)

Dnes dávají uvítací melodie zdarma, možnost aktivovat až do 6.12.2020. Co bude asi zítra?

Obrázek
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 1. 12. 2020 22:35

Co bude asi zítra?

No, v apce pisou 'prvni ze ctyr adventnich darku', tak (nejen) zitra nic.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 12. 2020 10:07

Navíc teď koukam, že zdarma jen první měsíc, pak 25 Kč měsíčně. To jsou ale šmejdi.
:shock:
hgfdsa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků