T-Mobile Vánoce 2020

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 5005 26. 10. 2020 23:51

http://www.t-press.cz/cs/tiskove-materialy/tiskove-zpravy-t-mobile/vanocni-nadilka-od-t-mobile-jeste-vice-dat-nastalo-pro-nase-zakazniky.html


Za každé dobití nebo aktivaci předplacené hlasové karty 10 GB dat

V letošním roce T-Mobile výrazně vylepšil své datové balíčky pro uživatele předplacených karet. V listopadu a v prosinci přichází ale operátor s jedinečnou nabídkou. Za každé dobití totiž zákazník získá 10 GB dat zdarma, stačí si je vyzvednout do sedmi dnů v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Platnost balíčku je 30 dnů od aktivace v apce. Nabídka platí pro stávající i nové zákazníky – těm jen stačí pořídit si a aktivovat novou Twist kartu. Navíc T-Mobile nabídne roční datový balíček s objemem 12 GB (1 GB na každý měsíc) se slevou 50 %, tedy za 499 Kč, který lze zakoupit i v podobě poukazu jako dárek pod stromeček.
5005
Junior

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 27. 10. 2020 00:47

Teoreticky jde i mit ty dva mesice zadarmo temer (za X*200 na kazdych 10GB) neomezene dat. Staci tu SIM zadarmo (nebo jakoukoliv suplikovou i s jiz nulovym kreditem urcenou k vyhozeni) opakovane dobijet dvoukilem a tak nafasovat vzdy 10 GB. V lednu pak po skonceni akce tu SIM zrusit (treba prenosem cisla na nejakou podobnou ochutnavkovou typu Kaktusu, Oskarty, atd.) a nechat si pote cely ten kredit zdarma vyplatit.
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 10. 2020 01:49

Koukám že na dobíjení z apky je 50% bonusu místo tradičních 25%. Tak až budete aktivovat na nové ochutnavkové roční 12GB tak za 400 zbyde přes 2 kila standardního kreditu ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 5005 27. 10. 2020 05:26

Jaképak dobíjení? Obdarovaný by neměl za vánoční dárek platit, vánoční dárky se darují zdarma.
8-)
5005
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 27. 10. 2020 07:03

Bonus 50 procent za dobití je ZATÍM jen do konce října.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod radim 27. 10. 2020 09:25

5005: V rámci toho odstavce je ta věta dvojsmyslná, ale rozhodující je podle mě ten nadpis - "za dobití nebo aktivaci". Takže podle mě skutečně máte pravdu, bude to jenom za aktivaci. Pochyboval jsem, bo se mi to zdálo přespříliš prozákaznické ze strany našich operátorů.
V neděli můžou první nedočkavci vyzkoušet ochutnávky, jestli to bude i pro ně. V tiskovce ale vyloučeny nejsou. Škoda, že najednou už jde objednat jen jedna.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 27. 10. 2020 11:17

hexacore píše:Na retencni Muj svobodny tarif M s 1GB se akce nevztahuje.

V tom případě se to asi nebude obecně vztahovat na retenční tarify, co? Sám mám Můj Student se 17 GB, ale místo 100/100 mám neomezeno/neomezeno a ještě tam mám slevu.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 10. 2020 11:36

lumiku sám tomu nevěříš že operátoři v naší kotlině dávají obdarovaným "dárky zdarma". I přes to slavné léto to bylo za kódy z oblasti jednotlivých lokalit a jen na den a minulý nouzový stav byla neomezená data k jakémukoli datovému paušálu. Tak 1) kde máš jaký zdarma a 2) já psal o ROČNÍM balíčku pro Twist který tím pádem může vyjít ani ne na 2 kila což je slušná cena.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 10. 2020 14:48

radim píše:V neděli můžou první nedočkavci vyzkoušet ochutnávky, jestli to bude i pro ně. V tiskovce ale vyloučeny nejsou. Škoda, že najednou už jde objednat jen jedna.


Při přenosu respektive po přenosu čísla je u T-Mobile braná ta sim jako nová a tedy pokud to bude pro nově aktivované sim těch 10 GB tak se to zapne ? Braná jako nová jako je to např. u Kaktusu ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 10. 2020 20:22

Řediteli nechceš se nechat přejmenovat na ředitele portací? Jinak celkem zajímavý postřeh nepochybuji že budeš první abys těm druhým proklestil cestu (jako obvykle) ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 10. 2020 09:09

Kdyby jsi byl chytřejší, věděl bys, k čemu jde použít spousta sim karet grátis od T-Mobile, což zjevně nejsi a tak ti to zůstane zapovězeno. :D Apropo jdu luxusně využít další jednu. 8-) Ještě že jsi mi to připomněl. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar




Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 28. 10. 2020 23:38

Proti tyranským operátorům v ČR je potřeba vést permanentní svatou válku a vážím si každého hrdinného bojovníka, který objeví nové způsoby a cesty, jak protivníka oslabit. Když budou všichni ovce, který se nechaj poslušně holit a ještě si u toho budou spokojeně bečet, tak se tady nezmění vůbec nic.
špecifickýtrh
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků