DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenek73 6. 8. 2020 07:43

Izibia: https://www.o2.cz/osobni/sluzby-podle-a ... kupon.html Nevidím hodnotu kuponu 300 Kč.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod Renča_O2Guru 6. 8. 2020 07:58

peta809 píše:Mě by především zajímalo následující a omlouvám se, že se opakuji. Kdy se těch 15 Kč za den začne strhávat? Hned preventivně po vyčerpání 100 GB, nebo po více jak 24 hodinovém nereagování na SMS s dotazem na obnovení, nebo úplně jinak? Na tohle tady ještě nikdo neodpověděl. Až to někdo vyzkoušíte, dejte prosím vědět a nebo ať nám to O2 Guru prosím polopatě vysvětlí. Děkuji.

Hezký den,
denní balíček je spuštěn ve chvíli, kdy uskutečníte první hovor anebo se připojíte k internetu bez balíčku 100 GB dat. Není nastaveno žádné ochranné okno např. na 24 hodin.
Naposledy upravil Renča_O2Guru dne 6. 8. 2020 08:04, celkově upraveno 1
Renča_O2Guru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2020 08:00

Je tam uvedeno že tento tarif nelze aktivovat na žádost účastníka tolik otázka jestli to jde ručně aktivovat. Na kartě je samoobnovující balíček po 30 dnech se sám obnoví z kreditu nebo se suspenduje do doby kdy bude mít kredit na obnovu. Pokud projedu dřív než za 30 dní tak se dá vybrat jestli nový balík za 300 nebo šnečí rychlost 15Kč/den. Kdyby to šlo v samoobsluze tak by to určitě vytrhlo trn z paty nejednomu uživateli co to bude mít v modemu (např. při zpožděné platbě za DSL se při načtení jakékoli stránky objeví upozornění že ta a ta přípojka má fakturu po splatnosti kdyby to samé bylo pro výběr pokračování 100GB balíčku bylo by to naprosto ideální) ale vzhledem k tomu jak O2 (pouze ČESKÁ mutace) a jeho "virtuálové" oškubávají lidi za stržení denního připojení i při vypnutých datech (na Slovensku si to Kellner NEDOVOLÍ) tak si asi dokážete představit jak to bude fungovat.
A koukám že Renča mě předběhla takže moje úvaha byla správná (bohužel).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 8. 2020 08:02

První kartu jsem objednával v úterý 28.7. a dorazila tento týden v úterý. Druhou kartu jsem objednával ve středu 29.7. a dorazila dnes (čtvrtek). Dočkáte se :-)
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirThommas 6. 8. 2020 08:04

Ale toto je divné, kdyby to posílali podle toho kdo si kdo objednal tak už to je doma, ale toto jak to posílají náhodně ve mě vzbuzuje podezření.... Dneska je to týden od potvrzené objednávky a furt nic...
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod Renča_O2Guru 6. 8. 2020 08:06

ROMIKS píše:Předevčírem jsem objednal a nepřišel potvrzovaci mail,včera jsem reklamoval a stále nic.
Tak nevím.

Hezký den,
pokud vám email s odkazem na potvrzení objednávky stále nedorazil, pošlete nám např. na info@o2guru.cz email, jméno a adresu, kterou jste do objednávky zadával, abychom ji mohli překontrolovat. Také vy, prosím, zkontrolujte, zda vám email nespadl do složky spamů či hromadné pošty.
Renča_O2Guru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Izibia 6. 8. 2020 08:11

Zdenek73 píše:Izibia: https://www.o2.cz/osobni/sluzby-podle-a ... kupon.html Nevidím hodnotu kuponu 300 Kč.

Tak to je pro "chataře" na tomto tarifu mírně nepříjemné.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod sirThommas 6. 8. 2020 08:12

Mělo by to jít dobít kartou nebo z IB na částku 300 :-)
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2020 08:17

A opět se dostáváme k tomu že na dobití je potřeba mít záložní připojení pak se dá dobít přesně 300 online. Jinak chataři když jedou ráno pro rohlíky tak si v koloniálu se Sazkou dobijou 300 a je to milý Watsone...
Naposledy upravil hauzz dne 6. 8. 2020 08:19, celkově upraveno 1
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Izibia 6. 8. 2020 08:18

:) Nebo 315 (viz minulá stránka)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2020 08:22

Pravda 315 protože bez FUPu se mi po dobití stejně strhne minimálně jednou těch 15Kč abych si mohl aktivovat nový balíček tak to je slušná schýza ;-) Jestli to ale půjde dřív aktivovat jen přes SMS tak v případě modemu je to trochu problém no. V té samoobsluze by to fakt dost pomohlo.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Izibia 6. 8. 2020 08:34

hauzz:
Těch 15 se strhne automaticky pokud se vyčerpá celých 100 GB. Když aktivuješ nový balíček, je už pozdě.

hauzz píše:V té samoobsluze by to fakt dost pomohlo.

Jde o to, že O2 by to nepomohlo. 8-)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Bob Sain-Clare 6. 8. 2020 08:56

Já už jí chci taky, objednáno minulou středu a furt nic. Asi mají Pražáci přednost
Bob Sain-Clare
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirThommas 6. 8. 2020 08:57

Já jsem taky Pražák a taky nic nemám :-D
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod Bob Sain-Clare 6. 8. 2020 09:14

sirThommas píše:Já jsem taky Pražák a taky nic nemám :-D

Tak sorry nóóó :-)
Bob Sain-Clare
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků