DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vjetsik 14. 8. 2020 07:45

Dnes 7:50 objednáno, 7:53 potvrzující email, 7:57 potvrzení o přijetí. Uvidíme, co bude dál. Fakt je, že Bluemail mi to vůbec neukázal, ještě že mám originál androidího klienta jako rezervu.
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 14. 8. 2020 07:46

K čemu děláte takové vylomeniny jako přenos čísla na datovou předplacenku? Na volání to výhodný není, na to mám levný firemní paušál a nepotřebuju provolat 15 Kč denně.
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 14. 8. 2020 08:02

Myslíš ze všichni mají levný firemní paušál jako ty? :-/
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 14. 8. 2020 08:05

To ne, ale jistě si dávno sehnali levný nefiremní tarif nebo výhodnou předplacenku na volání.
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 14. 8. 2020 08:21

A ty víš, který operátor má levné nefiremní volání? Nemachruj tady, když nevíš, na co je dobré mít na téhle předplacence své číslo.
Nebo ty víš o českém operátorovi, který má na 100% pokrytou celou republiku? Mě třeba 5 km od "většího města" nejde vodafone a dodnes s tím ti zmetci nic neudělali.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 14. 8. 2020 08:31

jindra999 píše:K čemu děláte takové vylomeniny jako přenos čísla na datovou předplacenku? Na volání to výhodný není, na to mám levný firemní paušál a nepotřebuju provolat 15 Kč denně.

Žádné vylomeniny. Tuto kartu mám jen na data, přenášel jsem T-Mobilové číslo k jinému operátorovi, který jede v síti O2. Mám dvousimkáč, jedna karta na data, druhá na volání.
Mimochodem, to číslo mám 23 let, ještě od času Paegasu. Na své Rč ještě další dva paušály, měsíční útrata přes 1600 a retenční se ani neozvalo.

-- 14. 8. 2020 09:37 --

vjetsik píše:Dnes 7:50 objednáno, 7:53 potvrzující email, 7:57 potvrzení o přijetí. Uvidíme, co bude dál. Fakt je, že Bluemail mi to vůbec neukázal, ještě že mám originál androidího klienta jako rezervu.

Používám Outlook pro Android. Mejly přišly pokaždé ihned, jak před 14 dny ve špičce, tak včera, kdy jsem objednával druhou kartu.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 14. 8. 2020 09:39

Já mám taky číslo od Paegasu 21 let pořád stejné, na volání. Na datové simce proto nevidím smysl měnit číslo, protože už spousty let je pokaždé výhodné něco jinýho a neustále to střídám a nezajímá mě číslo datové karty.
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 14. 8. 2020 09:41

hauzz píše:Zvláštní že pár let zpět jsem dostal fakturu i dodák na Twist karty které posílal T-mobile zdarma. Cena na faktuře samozřejmě 0,-. A kdo pořád žehrá nad předraženým DSL - za 239 tu byla nabídka na 20/2 vč. O2TV modrá mrkněte na vlákno Retenční nabídky O2 je to delší příspěvek pár stránek zpět chce to jen hledat a hlavně číst.

Tu fakturu posílá dodnes ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 14. 8. 2020 10:11

narg píše:muzete, ale musis se aktivovat do konce roku 2021, po tom datu se vsechny neaktivovane karty samy smazou


To že se musí aktivovat do konce roku 2021 najdu kde? Balení se SIM kartou mám už doma, ale žádnou takovou informaci jsem v něm nenašel. Ani na oficiálním webu se to nepíše. Nenašel jsem to ani v obchodních podmínkách, nákupním ani reklamačním řádu. Přehlédl jsem někde něco?
Pajkyt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2020 10:31

jindra999 píše:K čemu děláte takové vylomeniny jako přenos čísla na datovou předplacenku? Na volání to výhodný není, na to mám levný firemní paušál a nepotřebuju provolat 15 Kč denně.

já třeba proto, že jsem zvyklý mít na simce pro mě lehce zapamatovatelné číslo, a to i v případě, že ji mám pouze jako datovou SIM
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4rk3J 14. 8. 2020 10:43

Můj přenos dopadl stejně "dobře"... Při přihlášení SMSkou 2x stejné číslo, při přihlášení mailem ani jedno. Přenos proběhl v pátek, v sobotu jsem hlásil a furt nic. Navíc jsem v sobotu hlásil problém s odměnou za dobití (chtěl jsem si jí zkusit), chtěli po mně potvrzení o dobití a od té doby zase nic. Včera jsem to urgoval na O2 lince a tam to prý technikům napsali znovu + mi poradili *106*#.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod poustevnak 14. 8. 2020 10:44

Docela zavádějící info v aplikaci moje O2 :D
"Data v ČR a EU"

Edit: Aha, tady nejdou přikládat přílohy :/

https://ctrlv.cz/SX6W
Naposledy upravil poustevnak dne 14. 8. 2020 12:15, celkově upraveno 1
poustevnak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 14. 8. 2020 11:14

m4rk3J píše:Můj přenos dopadl stejně "dobře"... Při přihlášení SMSkou 2x stejné číslo, při přihlášení mailem ani jedno. Přenos proběhl v pátek, v sobotu jsem hlásil a furt nic. Navíc jsem v sobotu hlásil problém s odměnou za dobití (chtěl jsem si jí zkusit), chtěli po mně potvrzení o dobití a od té doby zase nic. Včera jsem to urgoval na O2 lince a tam to prý technikům napsali znovu + mi poradili *106*#.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Tak tu samou chybu mám i já a už tři dny od nahlášení a nehnuli tou *****í...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod narg 14. 8. 2020 11:56

Pajkyt píše:
narg píše:muzete, ale musis se aktivovat do konce roku 2021, po tom datu se vsechny neaktivovane karty samy smazou


To že se musí aktivovat do konce roku 2021 najdu kde? Balení se SIM kartou mám už doma, ale žádnou takovou informaci jsem v něm nenašel. Ani na oficiálním webu se to nepíše. Nenašel jsem to ani v obchodních podmínkách, nákupním ani reklamačním řádu. Přehlédl jsem někde něco?


řek mi to operator o2 na facebooku, spis asi nahodou, primo na to jsem se ho neptal.
narg
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 14. 8. 2020 12:01

Nemáte někdo tip na flat (popr 100.... 200 minut bez dat? Ideální jako druhá sim pro tuto 100GB datovku?
Mirek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků