DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod imaster 17. 9. 2020 14:53

Já dostal 100.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shox 17. 9. 2020 15:11

Tak to potom změním.
shox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 17. 9. 2020 16:06

shox píše:Příště budu chytřejší ;-) Za 1000 jsem dostal 100 bonus, kolik se dostává za 300?


Kolik si vystřelíš na kačenách...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 17. 9. 2020 16:14

szantus píše:Ahoj, do kdy je prosím potřeba SIM od obdržení aktivovat

Bože! Není pomalu den, aby se zde někdo na tohle nezeptal. Zkuste to téma prosím trošku proběhnout, nebo se alespoň podívat pár příspěvků dozadu, než zde položíte dotaz.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 17. 9. 2020 16:30

Raziel-CZ píše:Přikládám otřesnou rychlost O2 DATAMÁNIE v Praze na Velké Ohradě. Vodafone ve stejné lokalitě Upload i download přes 100 Mbps. V Praze Hájích v Ulici Kosmického je O2 DATAMÁNIE dokonce rychlost jen 5/2 Mbps.

VDF u Kosmické taky žádný zázrak 40/4 ovšem ping 53ms
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_brno 17. 9. 2020 20:32

Při 1 dobití jsem to měl za 100, teď druhé dobití a 50 kaček do O2 knihovny. Dobíjení vždy za 3 kila. �
martin_brno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 17. 9. 2020 21:20

Nějaká oficiální a skutečná expirace těchto SIMek by mě také opravdu zajímala, zvlášť když O2 rozesílal SMS o tom, ať si nenecháme propadnout svých 100 GB dat. Kdejaká SIMka zdarma má na svém obalu vždy uvedené datum expirace a je s podivem, že tato edice nikoliv, takže bych skoro očekával nějaký rozdíl či dokonce výdrb oproti běžnému standardu. Nevím, jakou by mělo právní váhu slovo nějakého O2 Guru na nějakém diskusím fóru, kdyby třeba začal O2 už po půl roce neaktivované SIMky rušit :hm.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 9. 2020 05:17

Může to zrušit klidně zitra.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 9. 2020 06:19

Vemte to logicky - výroba SIM operátora něco stojí logistika propagace to vše jsou náklady tak se nedivte že pak rozesílá SMS nebo emaily jak o život "nenechte si propadnout 100GB dat" oni počítali že každý měsíc jim to hodí 3 kila na účet. Se šuplíkovými uživateli (nebo spekulanty) ve větším měřítku určitě nepočítali.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 18. 9. 2020 06:29

Jsou to nekalé obchodní praktiky, tyhle dvojsmyslné SMS.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 18. 9. 2020 07:05

Nevidím problém simku aktivovat a jednou za půl roku dobít, ta data za to stojí. Taky jsem to tak udělal.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 9. 2020 07:47

Co je na tom dvojsmyslného ?

.....................................

Třeba se rozhodli vyzkoušet co unese jejich síť, vydali určité množství a čekají na vysledky, jak finanční tak datové. A najednou jim půlka nebo třetina simek není vůbec na síti. Co teď ? Udělat akci znovu nebo čekat? Vydat chybějící množství nebo o určitou část navíc protože zas něco skončí v šuplíku. A co se stane až se najednou všechny simky budou chtít připojit a síť total zkolabuje?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MSwamp 18. 9. 2020 08:02

Nezkolabuje, když vydržela T-Mobilu který dal minulé léto všem data bez omezení.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 18. 9. 2020 08:14

Myslím, že tím, že u těchto SIMek není uvedeno žádné datum expirace a pokud teda O2 v tichosti nevydal nějaké nové všeobecné podmínky, kde by specifikoval platnost těchto SIMek, tak případným rušením neaktivovaných SIMek by jistě následovala vlna stížností na ČTÚ, ČOIku aj. a jistě i medializace. Já tuto SIMku objednával ještě v červenci, určitě ne kvůli spekulacím, ale že ji ihned aktivuji. Ale zbytek léta jsem si vystačil s daty na služebním mobilu a na "magentové", takže aktivace nebyla tak nutná a v září mi spotřeba dat ještě klesla, ale snad do konce roku to aktivuji.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 9. 2020 08:40

MSwamp píše:Nezkolabuje, když vydržela T-Mobilu který dal minulé léto všem data bez omezení.


V létě,když polovina uživatelů je na dovolené v zahraničí..-
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků