DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 13. 8. 2020 18:23

Díky. Rodiče nemají O2 tv a asi by o ni ani nestáli, ledaže by byla k tomu internetu zcela zdarma jako čistý bonus. Ale stejně by tam asi byla nutnost platit za pronájem set-top boxu nebo si ho jednorázově koupit. Tak do toho by podle mne nešli.
Takže půjde jenom o to získat slevu z těch 500 Kč. Bohužel se se mnou jako s nemajitelem prípojky O2 úplně odmítá bavit, však oni vědí proč to tak chtějí.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod sailor72 13. 8. 2020 18:59

To vypadá, že máte ještě starý Optimal tarif. Pokud máte rychlost jen těch 12 Mb/s požádal bych o změnu tarifu na Bronzový (20/2). Ušetříte 100,- Kč.
Naposledy upravil Loader dne 14. 8. 2020 08:47, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod Redysh 13. 8. 2020 19:05

Slevu 100,- na pevný internet dostane stávající zákazník bez problémů, stačí si o ni na retenčním říct. Základní nabídku O2TV Modrá k tomu dostane zdarma. Set-top-box ke sledování není potřeba. Pro sledování O2TV na počítači (v mobilu, tabletu) se stačí přihlásit svými přihlašovacími údaji do Moje O2 ve webovém prohlížeči (http://www.o2tv.cz) nebo v aplikaci O2TV.
Asus ZenFone 6 (8/256 GB) Midnight Black + Fitbit Charge 4 (NFC) Black
Redysh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 13. 8. 2020 19:51

S tou TV k bronzovemu tarifu bych 100 % nepocital, pokud se neco nezmenilo od lonskeho roku. Loni na podzim jsem toto chtel, ale dostal jsem jenom prechod na tarif bronzovy za 399 Kc. Slo to vyridit pres chat na strankach O2, takze ani protistrana nemusi vedet, ze tam nesedi majitel, kdyz zna udaje majitele linky. Idealni pro zastup rodicu.
Ted pred 14 dny jsem daval vypoved u O2, nebot mam nove zavedenou optiku, a nabidli mi mj. cenu 249 Kc za bronzovy tarif 20/2 Mbit a k tomu ruzne dotazy, proc mi nestaci 20 Mbit.
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2020 20:42

má smysl objednat ještě jednu SIM 100GB i když ji nepotřebuji?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 13. 8. 2020 21:01

Myslím ze ano protože po skončení akce se za takovou sim bude platit “zlatem”. Nevěřím ze konkurence představí něco obdobného a hlavně trvalého.
Když ve své době ještě Oskar představil limitovanou Oskartu, kde HOVOR ve vlastní síti stal 10,50kc, tak tyto oskarty se několik let na bazarech prodávaly okolo 2000kc.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2020 21:07

Taky myslím, s lepší nabídkou hned tak někdo nepřijde...

-- 13. 8. 2020 22:15 --

tak objednáno, v emailu píší, že dorazí do 5 dnů :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 13. 8. 2020 21:16

Mirek.P píše:Myslím ze ano protože po skončení akce se za takovou sim bude platit “zlatem”. Nevěřím ze konkurence představí něco obdobného a hlavně trvalého.
Když ve své době ještě Oskar představil limitovanou Oskartu, kde HOVOR ve vlastní síti stal 10,50kc, tak tyto oskarty se několik let na bazarech prodávaly okolo 2000kc.

Právě jsem ještě jednu objednal. Kdyby se neprodala, tak tu co mám teď místo dobití vyhodím a použiju novou.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 13. 8. 2020 21:28

Nick Cave píše:má smysl objednat ještě jednu SIM 100GB i když ji nepotřebuji?

muzete, ale musis se aktivovat do konce roku 2021, po tom datu se vsechny neaktivovane karty samy smazou
narg
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 13. 8. 2020 21:42

Přesvědčili jste mě! K té jedné pro sebe jsem vzal ještě další dvě, buď na kšeft a nebo je do konce roku 2021 prostě použiju :D

Btw, potvrzovací maily chodí už téměř okamžitě ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czmisak 14. 8. 2020 00:34

Takže odpověď O2 ohledně vystaveni daňového dokladu za nákup SIM:
Lucka, potřebujeme Vaše jméno, příjmení, adresu, IČ, DIČ a bankovní spojení na Vás.
Takže faktura za nákup nebude ;-). Daňové doklady vystavují asi jen firmám lidem ne.
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2020 01:27

Zvláštní že pár let zpět jsem dostal fakturu i dodák na Twist karty které posílal T-mobile zdarma. Cena na faktuře samozřejmě 0,-. A kdo pořád žehrá nad předraženým DSL - za 239 tu byla nabídka na 20/2 vč. O2TV modrá mrkněte na vlákno Retenční nabídky O2 je to delší příspěvek pár stránek zpět chce to jen hledat a hlavně číst.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KrylP 14. 8. 2020 07:19

S tím O2 to jde z kopce, internet jede na té simce slušně, ale nechal jsem si na ni přenést číslo od jiného operátora...
Jak tu někdo psal dříve, prostě katastrofa, O2 dodnes opravdu neumí přenést číslo bezchybně, teď mám na jedno číslo zdvojenou samoobsluhu plno věcí nefunkčních a čekám až to dají dohromady.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 14. 8. 2020 07:27

Já právě přenášel číslo od T- mobilu k Mtecku (síť O2) a úplně bez problémů. Přesně 4 pracovní dny.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 14. 8. 2020 07:32

To ano, přenos do 4 dnů, ale pak se to zrtlo… SIM byla funkční hned po půlnoci, jen sámoška se nenačetla pořádně.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků