DATAMÁNIE aneb 100 GB dat od O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 8. 2020 11:47

Včera jsem kartu aktivoval, ale trošku jsem se teda potrápil. Za Boha se mi nedařilo rozchodit připojení, vyzkoušel jsem 3 mobily a v žádném net nešel. Dnes jsem volal na infolinku a operátor už věděl, prý nejsem první. U některých karet je sice nastaven balíček 100GB, ale ve skutečnosti má velikost 0, takže připojení nefunguje. Asi po 2 hodinách mi pak přišly SMS, že balíček 100GB byl vypnut a pak zase aktivován a už to šlape. Takže kdyby se tady našel někdo se stejným problémem, tak to musíte řešit přes infolinku.
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czmisak 5. 8. 2020 11:49

Karta objednána 1.8. a dnes už čeká na ParcelShopu.
czmisak
Junior

Odeslat příspěvekod polda 5. 8. 2020 11:52

Kolem.jdouci píše:Včera jsem kartu aktivoval, ale trošku jsem se teda potrápil. Za Boha se mi nedařilo rozchodit připojení, vyzkoušel jsem 3 mobily a v žádném net nešel. Dnes jsem volal na infolinku a operátor už věděl, prý nejsem první. U některých karet je sice nastaven balíček 100GB, ale ve skutečnosti má velikost 0, takže připojení nefunguje. Asi po 2 hodinách mi pak přišly SMS, že balíček 100GB byl vypnut a pak zase aktivován a už to šlape. Takže kdyby se tady našel někdo se stejným problémem, tak to musíte řešit přes infolinku.

Ď 8-)
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sirThommas 5. 8. 2020 11:55

Hmm objednáno 30.7 a furt nic...
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 5. 8. 2020 11:59

Kolem.jdouci píše:Včera jsem kartu aktivoval, ale trošku jsem se teda potrápil. Za Boha se mi nedařilo rozchodit připojení, vyzkoušel jsem 3 mobily a v žádném net nešel. Dnes jsem volal na infolinku a operátor už věděl, prý nejsem první. U některých karet je sice nastaven balíček 100GB, ale ve skutečnosti má velikost 0, takže připojení nefunguje. Asi po 2 hodinách mi pak přišly SMS, že balíček 100GB byl vypnut a pak zase aktivován a už to šlape. Takže kdyby se tady našel někdo se stejným problémem, tak to musíte řešit přes infolinku.

Porodní bolesti.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 5. 8. 2020 12:33

Proč porodní bolesti? Náhodou je to dobrý nápad. Spousta lidí si myslí, že si musí dobít dalších 300 Kč, nikde se neptají a O2 vydělá na každém dalších 300 Kč. 8-)

EDIT: Vážně by mě zajímalo, jestli O2 peníze takovým lidem těch 300 Kč nějak vrátí. A pokud ano, jak zařídí, aby se jim těch 300 Kč navíc nespotřebovalo v okamžiku, kdy o to nemají zájem.
Budu rád, když na to odpoví zástupce O2.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod polda 5. 8. 2020 13:16

:oboze
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 8. 2020 13:18

Proc by mel kredit operator vracet? 100GB se aktivuje prvni mesic, aniz by se kredit odecetl.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 5. 8. 2020 13:22

radim píše:
Lenny__ píše:To je asi zbytečně drahý, VF prodává tohle https://www.vodafone.cz/modemy/vodafone/vodafone-mobile-wi-fi-r218h/ za 1001Kč. Neblokovaný, funkční v pohodě, právě ho mám na stole.

Fakt není nic levnějšího? Proč jsou ty GSM modemy tak drahé?

Pokud by nekomu stacilo jen 3G, tak dosud nerozbaleny prenecham za 300kc (v baleni i nabijecka).
Na displeji ukazuje spotrebu dat (oproti tomu od vodafone)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peta809 5. 8. 2020 13:26

Izibia píše:Proč porodní bolesti? Náhodou je to dobrý nápad. Spousta lidí si myslí, že si musí dobít dalších 300 Kč, nikde se neptají a O2 vydělá na každém dalších 300 Kč. 8-)

EDIT: Vážně by mě zajímalo, jestli O2 peníze takovým lidem těch 300 Kč nějak vrátí. A pokud ano, jak zařídí, aby se jim těch 300 Kč navíc nespotřebovalo v okamžiku, kdy o to nemají zájem.

Co to plácáš?! O těch případně dobitých 300 Kč přece nikdo nepřijde. Budou uplatněny při dalším obnovení balíčku.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod ison 5. 8. 2020 13:48

SIM karta dneska dorazila, data fungovala hned po prvním zapnutí.
O2 rychlost opravdu neomezuje, hned při prvním testu jsem naměřil přes 120 Mbit download, 45 Mbit uplad. Spokojenost :-) https://www.speedtest.net/result/a/6357767078
Jako řešení na chatu za mě dobrá volba, nehodlám ji používat jako hlasovou SIM.
Obrázek
ison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kočkodan009 5. 8. 2020 14:01

Zvláštní..karta objednána 29. 7. odpoledne a stále nic! Přitom potvrzovací email k objednávce dorazil-"100 GB dat už je na cestě". :/
kočkodan009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 5. 8. 2020 14:56

ison píše:... , nehodlám ji používat jako hlasovou SIM.

To snad nikdo :D
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 5. 8. 2020 15:02

peta809 píše:
Izibia píše:Proč porodní bolesti? Náhodou je to dobrý nápad. Spousta lidí si myslí, že si musí dobít dalších 300 Kč, nikde se neptají a O2 vydělá na každém dalších 300 Kč. 8-)

Co to plácáš?! O těch případně dobitých 300 Kč přece nikdo nepřijde. Budou uplatněny při dalším obnovení balíčku.

;-) Pro pomaleji chápavé:
Těch (nadbytečných) 300 Kč bude uplatněno automaticky po 30ti dnech, i když uživatel nebude chtít hned po 30ti dnech další data čerpat.

(A druhá věc je, že peta809 dostal chybějících 100 GB až v okamžiku, kdy je reklamoval na zákaznické lince. Proto jsem se ptal, jestli O2 těch 100 GB vrátí všem)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod O2 Guru 5. 8. 2020 15:10

sirThommas píše:Hmm objednáno 30.7 a furt nic...

Hezký den,
SIM karty odesíláme postupně. Prosím o strpení. Věřím, že do konce týdne SIM karta dorazí.
Patrik, O2 Guru
O2 Guru
Zástupce operátora

Předchozí stránkaDalší stránka